Skocz do zawartości

Ile kosztuje wybudowanie domu??


Recommended Posts

Witam!
Zamarzył mi się dom, ale problem w tym, że na budownictwie i kosztach z tym związanych się wogóle nie znam. Moglibyście pomóc??
Mam kawałek działki i chciałbym na niej widzieć coś takiego:
http://gotowe-projekty-domow.dom.pl/sz5_zx1.htm
Chciałbym "full opcję". Mój kolega ma poszczególne gniazdka i urządzenia w domu odpalane z laptopa. Wychodzi sobie z pracy i w połowie drogi włącza czajnik, żeby mieć herbatkę/kawę na czas. Też chciałbym mieć podobny system zautomatyzowania.
Na razie chodzi mi przede wszystkim o stan surowy(okna, mury, hydraulika, elektryka i drzwi). Myślałem o rzeczach lepszej jakości.

Pzdr!
Mat
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

Witam!
Zamarzył mi się dom, ale problem w tym, że na budownictwie i kosztach z tym związanych się wogóle nie znam. Moglibyście pomóc??
Mam kawałek działki i chciałbym na niej widzieć coś takiego:
http://gotowe-projekty-domow.dom.pl/sz5_zx1.htm
Chciałbym "full opcję". Mój kolega ma poszczególne gniazdka i urządzenia w domu odpalane z laptopa. Wychodzi sobie z pracy i w połowie drogi włącza czajnik, żeby mieć herbatkę/kawę na czas. Też chciałbym mieć podobny system zautomatyzowania.
Pzdr!
Mat


Duża bańka pęknie icon_wink.gif
Przed kupnem projektu zorientuj się w gminie czy możesz postawić płaski dach,bo ja tylko w nielicznych się spotkałem z taką możliwością.
Dobry system inteligentny to kwota ponad stówkę.
Link do komentarza
Cytat

Duża bańka pęknie icon_wink.gif
Przed kupnem projektu zorientuj się w gminie czy możesz postawić płaski dach,bo ja tylko w nielicznych się spotkałem z taką możliwością.
Dobry system inteligentny to kwota ponad stówkę.



Inteligentny dom
wersja economy tzn robisz sam icon_smile.gif max 10tys
jak dasz innym np homiq do programowania za metraż 200m2, ok 15-20tys.
Knox zapewne do 50tys.

Funkcjonalność porównywalna.

Autorus
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...