Skocz do zawartości

słup elektryczny na srodku przed dzialką


Recommended Posts

Witam
mój problem polega na tym, ze na środku przed moją (wąska 16,5 m) znajduje się slup elektryczny, który w projekcie domu(garażu przy domu) utrudniać będzie wjazd do domu-garażu, czy są jakieś sposoby-możliwości na to, żeby zakład energetyczny przeniósł slup np na granice działek na swój koszt, czy takie przesuniecie które jest bardzo kosztowne około 7-10tys. zl musi ponieść właściciel działki?
Link do komentarza
Cytat

Witam
mój problem polega na tym, ze na środku przed moją (wąska 16,5 m) znajduje się slup elektryczny, który w projekcie domu(garażu przy domu) utrudniać będzie wjazd do domu-garażu, czy są jakieś sposoby-możliwości na to, żeby zakład energetyczny przeniósł slup np na granice działek na swój koszt, czy takie przesuniecie które jest bardzo kosztowne około 7-10tys. zl musi ponieść właściciel działki?



Raczej na własny koszt.
Link do komentarza
słup stoii przed moja dzialka, przy granicy, wiec o zadnej sluzebnosci nei ma mowy, jestem ciekaw tylko czy jest jakis kruczek prawny ktory nakazalby przesuniecie slupa sprzed srodka mojej dzialki na bok, np. granice z sasiadem. w ZE powiedzieli mi ze tylko na moj wniosek, nalezy zrobic projekt i poniesc koszta, czyli okolo 7-10 tys zł icon_sad.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...