Skocz do zawartości

Rura od wody, jaka średnica, dla wygody


Recommended Posts

Witam!

Remontuje swoje mieszkanie
Musze od nowa pociągnąć rury od wody:

1. Rura z woda ma 3/4 cala i musze teraz to rozdzielic na kucnhnie i lazienke. Boje się, że może być sytuacja, że np. leci woda w kuchni i odkręcając w łazience automatycznie słabiej mi leci w kuchni. Czy jest możliwość żebym nie odczuł tej straty?
Wiec jakie dac grube rury?
W kuchni będzie zlew w lazience zlew i prysznic. (czyli np. leci woda pod prysznicem, i jak to zrobić zeby nie leciała słabiej odkrecając zlew).

2. Chciałbym zamontować sedes zawieszany, jednak nie wiem w ścianie na jakiej wysokości oraz z jak dużym wysunięciem ma być montowana rura kanalizacyjna.

3. Prysznic, tak samo nie wiem na ile wyciągnąć rure kanalizacyjną oraz jaką dać grubość.

Dziekuje i pozdrawiam
Link do komentarza
1. Do rozprowadzenia wody w obrębie mieszkania wystarczy rura o średnicy 15/16 mm (dawne 1/2 cala).
2. Do zamontowania sedesu podwieszanego konieczny jest stelaż według którego ustalane jest miejsce doprowadzenia rur do wody i kanalizacji.
3. Wyprowadzenie do kanalizacji ustala się zależnie od lokalizacji odpływu z brodzika.

Tego typu prace lepiej zlecić fachowcowi.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Tu znajdziesz masę stelaży do wc:
http://www.armadeo.pl/lazienka/podtynkowe-...odtynkowe-do-wc

A prace... oczywiście szybciej wykona je fachowiec, ale czy lepiej. Jak chcesz się trochę pobawić i masz minimum smykałki do takich prac... dasz radę!




Do tej oferty można jeszcze dodać ofertę firmy WERIT oraz TECE. To już chyba wszystko.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...