Skocz do zawartości

co kupić na komunię?


Recommended Posts

  • 4 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 8 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesiące temu...
  • 5 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Ja uważam, że doskonałym prezentem na wszelkie okazje w tym też na komunie są książki ? często o tym zapominamy. Ja ostatnio kupiłam dzieciakowi znajomych właśnie ksiazki. Ksiażki opakowałam w ładne torby papierowe. Dzieku bardzo prezent sie podobał.




książki są cudownym pomysłem, zawsze były, rozwijają wyobraźnie icon_smile.gif
żadne smartfony, komutery, drogie gadżety i cacka to szpanowania...
uczmy dzieci co jest ważne..nie materialne pierdy icon_smile.gif
Link do komentarza
Moim zdaniem każdy do prezentu komunijnego podchodzi zbyt poważnie. Dziecko, które ma 8 lat potrzebuje raczej czegoś do zabawy niż laptopa do pracy. Ja sama kupiłam w zeszłym roku chrześniakowi xbox'a, znalazłam ten sprzęt w dosyć niskiej cenie poprzez ogłoszenia i wydaje mi się, że to było dobrym pomysłem, bo wiem, że ma teraz z tego sporo frajdy. Z kolei zasada zastaw się, a postaw się myślę, że jest już dawno zbyt przereklamowana i zbyt drogie prezenty nie powinny mieć w przypadku komunii racji bytu.
Link do komentarza
  • 5 tygodnie temu...
  • 5 miesiące temu...
Akurat nie uważam, że dawanie złotych łańcuszków to aż taka dobra rzecz - pamiętam, że ja swój dość szybko zgubiłam. Jeśli dzieciak nie posiada jeszcze roweru to celowałabym w ten, standardowy bądź co bądź, ale jednak dobry prezent. Albo pieniądze i niech rodzice zadecydują co potem kupić dziecku.
Link do komentarza
  • 11 miesiące temu...
Gość mhtyl
Cytat

Było wcześniej o trampolinie i to super prezent....u nas się sprawdził.....a innym był xbox i też się sprawdził icon_razz.gif


A kiedyś dawali na I Komunię Św. aparat Smiena 8 i zegarek i też było fajnie icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Gość mhtyl
Cytat

Ja kupiłem drona za 450 zł icon_smile.gif i dzieciak był bardzo zadowolony


Cytat

dron
bezzałogowy pojazd latający, najczęściej do celów militarnych lub rekreacyjnych, sterowany zdalnie lub automatycznie


To żeś dzieciakowi zabawkę kupił.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
To może nic oryginalnego, pewnie ktoś już to napisał: ale zegarek - mój przechodził ze mną kilka ładnych lat. Dobrym pomysłem jest też dobre pióro - ale patrząc na dzisiejszą młodzież (z drugiej strony mi nie minęło wcale dużo latek) to szansa, że takie dobre pióro wytrzyma do matury jest znikoma :/
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...
Się już drony i x-boksy lekko zestarzały może? Wnuk za 2 tygodnie będzie oczekiwał pewnie czegoś fajnego od dziadka i od babci więc odświeżam temat bo już czas najwyższy.
Kurde!
Jaki mam dylemat, nie macie pojęcia.
Kasa wydaje się durnotą.
No ale co?
No co dzisiaj?
Ma być mądrze, pożytecznie i z radością dla obdarowanego
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
A może jakieś wakacje? Ja swojej chrześniaczce wynajęłam apartament (http://aurorakrakow.pl/artykuly/o-apartame...rotkoterminowy/) na dwie noce. Mała ( w sumie już nie taka mała) zawsze marzyła o zwiedzeniu Krakowa, więc tam własnie znalazłam apartament. wycieczka była bardzo udana- zdjęciami chwali się do teraz chociaż już minęło trochę czasu. Ale wiadomo dzieciaki są różne i o różnych rzeczach marzą. Teraz to wszyscy tylko telefony, tablety, laptopy.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

A może jakieś wakacje? Ja swojej chrześniaczce wynajęłam apartament (http://aurorakrakow.pl/artykuly/o-apartame...rotkoterminowy/) na dwie noce. Mała ( w sumie już nie taka mała) zawsze marzyła o zwiedzeniu Krakowa, więc tam własnie znalazłam apartament. wycieczka była bardzo udana- zdjęciami chwali się do teraz chociaż już minęło trochę czasu. Ale wiadomo dzieciaki są różne i o różnych rzeczach marzą. Teraz to wszyscy tylko telefony, tablety, laptopy.




Serio? Apartament na komunie icon_biggrin.gif ?
Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...