Skocz do zawartości

farsa z pomocnymi postami...


Recommended Posts

Moim zdaniem, nic to nie zmienia, bo dalej zachowuje anonimowość „plusujacych”.
Dlaczego?

„Pomocne” posty są już widoczne (podświetlone). Kto jest autorem też wiadomo.
Najnowsze dodatkowo uwidocznione są na stronie głównej.
Kto i ile napisał takowych – też wiadomo.
Dlaczego informacja dla kogo dany wpis jest pomocny ma być tajna?
Link do komentarza
Cytat

Nasz mistrz ceremonii (informatyk) się rozpędza i (po ustaleniach) będą widoczne osoby plusujące. A każdy plusowany i plusujący będzie mógł zmienić zdanie i odrzucić bądź zabrać plusa. Robi się ciekawie icon_smile.gif

Pozdrawiam
Marcin



ależ się będzie działo .... już widzę oczyma wyobraźni na zlocie ring , zawieszone rękawice a w narożnikach tabliczki : "dla tych którzy odebrali plusa" i "dla tych którzy czują się pokrzywdzeni bo im odebrano plusa" ..... a w starciu dwa spocone ciała dochodzą każde do swojej sprawiedliwości ... i ten prawy sierpowy tudzież lewy prosty lądujący na szczęce - pot rozbryzgujący sie na lewo i prawo i te rozentuzjazmowane tłumy krzyczące : "dać mu szanse, dać mu szansę.... !!!!!!!!!!!!!"
uffff ... ależ emocje .... icon_rolleyes.gif
ponadto tak skromnie podpowiem - przydałyby się ochraniacze na szczękę i na klejnoty coby zbyt dużych odszkodowań nie żądano od organizatorów... icon_rolleyes.gif

dobra dobra ... żartowałam .... pomysł unowocześnień plusików mi się generalnie bardzo podoba .... zobaczymy jak z wykonaniem ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Dlaczego informacja dla kogo dany wpis jest pomocny ma być tajna?



już jest ..... idę bezczelnie pozaglądać kto kogo na forum lubi icon_lol.gif icon_razz.gif

Jako urodzony upierdliwiec mam jeszcze jedno pytanko : zauważyłam, że nie są do wglądu w profilu wszystkie pomocne posty - tylko część ..... czy to się zmieni żeby można było zobaczyć wszystkie? albo się mylę i można je jakoś obejrzeć, a ja nie wiem jak?
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

już jest ..... idę bezczelnie pozaglądać kto kogo na forum lubi icon_lol.gif icon_razz.gif


To sie zacznie icon_biggrin.gif Mordobicie i krew się poleje, niejeden przestanie być kolegą, oj będzie się działo icon_mrgreen.gif icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Nasz mistrz ceremonii (informatyk) się rozpędza i (po ustaleniach) będą widoczne osoby plusujące. A każdy plusowany i plusujący będzie mógł zmienić zdanie i odrzucić bądź zabrać plusa. Robi się ciekawie icon_smile.gif


Zdaje się, że zostały w ten sposób zrealizowane moje propozycje icon_smile.gif.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

ja optuję za scenariuszem który zapodałam kilka wpisów wyżej .... będzie że tak to ujmę : maksymalnie widowiskowo icon_lol.gif


Proszę na bieżąco i gorąco info o panującej sytuacji icon_biggrin.gif Sceny drastyczne proszę usunąć bo jestem na agresję uczulony icon_lol.gif
Link do komentarza
W takim wypadku (cyt.. T.B. złośliwego pajaca -post wcięło pewno usunięty ) Redakcja powinna wprowadzić możliwość akceptacji takowego plusiku przy każdym poście przez właściciela postu lub jego odrzucenie a natrętna osoba już drugi raz nie mogła by zaplusikować w tym poście .
Link do komentarza
Cytat

Ale o co coman?????
Czego ta napinka ogólnie dotyczy???????
Weźcie proszę - kliknijcie plusika za ten wpis - co?
Proszzzzzę, please...... -icon_smile.gif
PS:
nudny ten temat plusikowy jak dyskusja o kibolach.......



Klikłem icon_wink.gif

A jak dobrze pójdzie to niedługo temat osiągnie tyle wpisów co pierniczenie o jakies gacie icon_wink.gif

Link do komentarza
Cytat

W takim wypadku (cyt.. T.B. złośliwego pajaca -post wcięło pewno usunięty ) Redakcja powinna wprowadzić możliwość akceptacji takowego plusiku przy każdym poście przez właściciela postu lub jego odrzucenie a natrętna osoba już drugi raz nie mogła by zaplusikować w tym poście .


To redakcja usuwa obraźliwe i złośliwe posty? Chyba tylko nie w stosunku do mnie ( tu przechodzi ch… itd.) .
Ps. Czy jak ktoś ewidentnie pajacuje, to jest pajacem czy nie?
Link do komentarza
Cytat

System (usuwania plusów) zauważyłem. Kto ma prawo usuwać?
Czy dobrze kombinuję że zarówno autor posta jak i :plusodawca" czy tylko autor posta?


Założenie jest takie, że osoba otrzymująca plusa jak i dająca plusa może go usunąć.

Marcin

P.S. Ale pamiętajcie: Kto daje i odbiera...
Link do komentarza
Gość mhtyl
Coś nie działa to cudo tak jak powinno,albo jestem nie doinformowany. Otóż dałem + wczoraj za sympatycznego posta a licznik pokazuje pokazuje 0 (ZERO) w temacie Z czego wykonać ściany str5, natomiast u mnie zauważyłem podobną sytuację dostałem niby + pisze od kogo a licznik wygląda jak z reklamy z jednego banku (0) a w tym samym temacie w innym poście jest jeden + ale nie pisze od kogo zresztą u innych tak samo a dzieje się to w temacie Wybór projektu-1 komin do kominka i pieca co. Mam nadzieje że to chwilowe niedociągnięcia ze strony systemu icon_smile.gif
Link do komentarza
Gość adiqq
Przydałoby się zbiorcze zestawienie gdzieś..tak żeby można bło widzieć w jednym miejscu - najbardziej przydałoby się to w sytuacji kasowania niechcianych plusów - tak trzeba wchodzić do odpowiedniego wewontka...no chyba że jest taka opcja a ja jej nie widze...
Link do komentarza
Cytat

Przydałoby się zbiorcze zestawienie gdzieś..tak żeby można bło widzieć w jednym miejscu - najbardziej przydałoby się to w sytuacji kasowania niechcianych plusów - tak trzeba wchodzić do odpowiedniego wewontka...no chyba że jest taka opcja a ja jej nie widze...


Wyrzuty sumienia ? icon_mrgreen.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Krokwie poziome (kleszcze) i pionowe (słupy) są odsunięte od ścian około 40-50cm, więc stwierdziliśmy z kumplem, że to za daleko żeby mocować profile UD do ścian. Może źle się wyraziłem pisząc w powietrzu, bo pofile UD będą przykręcone do krokwi poziomych (kleszczy), ale tylko wschód-zachód, bo te dwie pozostałe płatwie są 30cm wyżej i tam nawet nie ma jak już nic zamocować. To oczywiście niezgodne ze sztuką, bo krokwie coś tam zawsze pracują razem z dachem, dlatego dajemy krzyżowy, OSB i dopiero GK, to samo na skosach. Btw na ścianach szczytowych będzie piana Pur, więc profil by nam zalali pianą jakby był przykręcony do tej ściany. Oczywiście pewności czy to pękać nie będzie 100% nie ma. GK na łączeniach z sufitem i ściankach kolankowych ze skosami będą łączone profielem elastycznym. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • Parking ma dużo większą wytrzymałość na ściskanie niż Termo fundament... zatem musi być twardszy... Przecież one mają zasadniczo różne docelowe zastosowanie...   TERMONIUM fundament:         Parking odpowiedniej grubości  zastąpić może termonium, ale w żaden sposób nie może być odwrotnie     
    • W opisie mam tak  Czyli nie ma różnicy czy zastosuje ten czy który mam obecnie eps200 parking w sumie wygląda on mi na lepszy dużo twardszy , ale tamten dedykowany do fudamentu więc jestem głupi z tego ale to i to EPS ... 
    • Kiedy właśnie o to chodzi, żeby sufit podwieszony był zupełnie niezależny, niezwiązany z tym stropem drewnianym, obitym OSB...   Do stropu drewnianego, przez płytę OSB przymocujesz zaczepy do swojego sprzętu sportowego... Będzie on narażone na drgania, przeciążenia, uderzenia przy mniej, czy bardziej intensywnych ćwiczeniach - tak jak ostrzegają wyżej koledzy... Na stropie betonowym może nie bardzo odczuwalne byłyby te ruchy i nie powodowałyby drgań, które spowodują pękanie podwieszanego sufitu z płyt g/k na połączeniach płyt g/k... Jeśli zrobisz wg Twojego planu - czyli sprzęt podwieszony poprzez sufit z wykończeniem g/k - na 100% w krótkim czasie będzie zarysowany sufit... właśnie na połączeniach płyt g/k...   W poprzek pokoju dasz gęściej profile CD60 - co 30 cm - i to powinno mechanicznie wytrzymać obciążenie płytami g/k... będzie sobie wisiał, przecież niczym dodatkowo nie obciążony, a przez otwory, o których pisałem wcześniej, niezależnie od podwieszonego sufitu, umocujesz sprzęt do belek obitych płytami OSB... sprzęt będzie sobie działał, ale nie oddziaływał na g/k... Można pomyśleć o stelażu krzyżowym, ale wydaje mi się, że przy niespełna 3 metrach szerokości pokoju, będzie to przerost formy nad treścią... Jak masz wielkie wątpliwości co do ciężaru podwieszonego sufitu, to (nie wiem co na to powiedzą koledzy) można zastosować PŁYTĘ G-K SPECJALNĄ 2600x1200x6,5MM PRO FLEXI NORGIPS...     No, ja tak bym zrobił... prosty, jednopoziomowy, gęstszy  stelaż, płyty 12 mm, otwory na montaż sprzętu wprost do drewnianego stropu...   Jeszcze uwaga:   Płyta nie powinna się o ścianę opierać - ona ma wisieć na stelażu... przy profilach CD60 zamocowanych co 30 cm, będzie wisieć na pięciu profilach...   Płyta ma 260 cm długości, więc i  tak będzie jeszcze połączenie na jej szerokości do tych 290 cm pokoju...   Będzie miało co pękać - w razie drgań i ruchów stropu...  
    • Nie bardzo rozumiem o co pytasz. Przecież każdy styropian przepuści wodę. Nie widziałeś nigdy tonącego styropianu? Długo zanurzony w wodzie nasiąknie jak gąbka. Może chodziło o styrodur fundamentowy XPS?
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...