Skocz do zawartości

deska elewacyjna półbal


Recommended Posts

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Firma Timberlog z siedzibą w Gołkowicach k. Starego Sącza jest producentem deski elewacyjnej - półbal i bal prosty- jodła, świerk - łączenie pióro wpust - wymiary od: 3cm x 20cm x dowolna długość - czterostronnie strugana - bez impregnacji - paczkowana po 6 szt.
Zastosowanie: - elewacje w budynkach szkieletowych - domki rekreacyjne i całoroczne - pokrycie ocieplenia ścian - technologie mieszane tynk mineralny / drewno - boazeria wewnątrz budynku .Na życzenie wysyłamy pełną ofertę i próbki.
nr.tel.602416673
Link do komentarza
Cytat

[attachment=9584:2.jpg][attachment=9583:1.jpg]Firma Timberlog z siedzibą w Gołkowicach k. Starego Sącza jest producentem deski elewacyjnej - półbal i bal prosty- jodła, świerk - łączenie pióro wpust - wymiary od: 3cm x 20cm x dowolna długość - czterostronnie strugana - bez impregnacji - paczkowana po 6 szt.
Zastosowanie: - elewacje w budynkach szkieletowych - domki rekreacyjne i całoroczne - pokrycie ocieplenia ścian - technologie mieszane tynk mineralny / drewno - boazeria wewnątrz budynku .Na życzenie wysyłamy pełną ofertę i próbki.
nr.tel.602416673




To jest to ,czym chcę obić mój nowo-wybudowany domek ....
A do Starego Sącza mam tylko ok. 80 km....
Chętnie bym poczytała więcej i zapoznała się z waszą pełną ofertą
Link do komentarza
  • 4 lata temu...
Cytat

To jest to ,czym chcę obić mój nowo-wybudowany domek ....
A do Starego Sącza mam tylko ok. 80 km....
Chętnie bym poczytała więcej i zapoznała się z waszą pełną ofertą




Ja sobie sprawiłem deski elewacyjne z Twinson24. Szukałem desek w ciekawym stylu, znalazłem wzór i przekierowało mnie do nich. Zamówiłem no i po robocie mogę cieszyć się super elewacją.
Link do komentarza
  • 3 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...