Skocz do zawartości

Rosa /APA Charkiewicz (Domowe Klimaty)


Iga

Recommended Posts

Oglądałam projekt Rosa. Mam kilka uwag na jego temat.
Układ pokoju dziennego z antresolą, jadalni, hallu i klatki schodowej tworzy dużą przestrzeń otwartą wewnątrz budynku i łączy interesująco parter z poddaszem. Ma to oczywiście swoje minusy – ogrzewanie!!!
Strefa prywatna, zlokalizowana na poddaszu, mieści dwie mniejsze sypialnie, łazienkę i dużą sypialnię z oddzielną garderobą i łazienką.

Dom zaprojektowany zdecydowanie na działkę z wjazdem od strony południowej. Trudno znaleźć dobry projekt z wjazdem od południa.

Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Kolejny projekt, którego główną zaletą jest cena, ale może kilka konkretów. Moim zdaniem:
- Twój samochód będzie zadowolony, w przeciwieństwie do mieszkańców tych 10-metrowych klitek na górze (czy to nie przypadkiem powierzchnia podłogi?!)
- drugie co do wielkości pomieszczenie na poddaszu to hall…
- te 43 m na dole to na jakiej wysokości będą miały sufit?
- czy na każdej elewacji muszą być minimum 3 rodzaje okien?
- ta wersja to chyba na podmokłą dzałkę (po co te schody na zewnątrz)?
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 1 rok temu...
Cytat

witam ja wybralam rose i zaczynam budowe na sierpien nastepnego roku a jaki bedzie w budowie to sie okarze nic nie mozna przewidziec mi sie ten domek podoba.pozdrawiam



Witam,
mam wielką prośbę, ponieważ jestem zainteresowana zakupem projektu ROSA, czy mogłabym prosić o zdjęcia z realizacji budowy domku. Bardzo dziękuję i czekam na odpowiedź
Pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...