Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

ogradzanie domu i ogrodu- Betafence


Recommended Posts

Witajcie

Jeśli temat ogradzania domu i ogrodu jest tym, co Was ostatnio nurtuje, to warto zapoznać się z ofertą Betafence. Dzięki temu wiele pytań i dylematów zostanie rozwiązanych!

Betafence oferuje:

- systemów ogrodzeń o klasycznym lub dekoracyjnym wyglądzie, dzięki którym domy i ogrody stają się bezpiecznymi miejscami

- produktów dla hobbystów: siatki o małych oczkach znajdują wiele zastosowań w ogrodach i domach


Betafence ma w swoje ofercie m.in.:

- siatki zgrzewane w rolkach PANTANET®,
- panele zgrzewane ZENTURO®,
- system słupków BEKAFOR® CLICK
- bramy EGIDIA®
- przesłony COLLFORT®
- panele zgrzewane BEKAFOR®
- siatki zgrzewane CASANET®
- bramy MODIVIA®W przypadku pytań chętnie pomogę, doradzę.

pozdrawiam
K.Krysiński


http://www.betafence.pl/pl-PL/~/media/Beta...0_PL%20pdf.ashx
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 11 miesiące temu...
Teraz z łatwością rozeznacie się w tematyce ogradzania, zaczerpniecie nieco wiedzy i natchnienia dzięki www.ogradzamy.pl. Znajdziecie tu prosty podręcznik 'ABC ogradzania', pełną informację produktową, wiele inspiracji, instrukcje montażowe oraz namiary na eksperta, a także dystrybutorów i montażystów z Waszej okolicy! To pierwszy taki portal ekspercki na rynku - polecam.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • To w takim razie chyba lepszy będzie ten szeroki 172x105x90 niby grubość 3mm ale myśle ze wystarczy  Jakieś systemowe kątowniki kosztują szt. Ok 16 zł a wcale nie są lepiej zrobione nawet wydają się bardziej chwiejne. Te wychodzą 6zł więc ponad 1000 w kieszeni na jednej ścianie. 
  • Gość pablo
   Nie bunkier tylko drogę. Każdy kto raz choćby zetknął się z przyzwoitą technologią podjazdów czy dróg betonowych wie, że beton towarowy min. C30 i tyle...
  • Była inspekcja kominiarska. i komniarzy tylko stwierdził że sąsiad z dołu ma wentylator ale wyłączony. I koniec tematu, wentylacja przy otwartym oknie działa dobre (co jest prawdą, ale tylko wówczas) więc wszystko jest ok. i koniec tematu.
  • Zaskoczyłeś mnie trochę. Takie parametry chyba trzeba wziąś pod uwagę: 1. Grubość izolacji (+szczelina wentylacyjna 3 cm) - i grubość łat(drewniane, alu, blaszane?) (z rezerwą na pionowanie i dystansowanie od ściany (wełny) +- 1.5 cm (chyba że masz bardziej nierówną ścianę (ale zawsze możesz użyć dodatkowy dłuższy, lub dociąć, kątownik. 2. Mocowanie co 0.5 - 0.6 mb chyba (bo drzewo sie odkształca) -  chyba ze łaty będą stalowe. lub aluminiowe, to wtedy rzadziej. Musisz popatrzyć na systemy ociepleń w necie. Zawsze, im szerszy i grubszy ocynkowany kątownik (w rozsądnych granicach) - tym lepszy, bo lepiej będzie niosł obciążenie i nie odksztalci się. Z tych podanych przykładów jednak wydaje mi się , że są za słaby i za mocny. Coś po środku - jeśli mocowanie co 0.5 m 3. Ciężar desek (grubość rodzaj drewna) Do tego też dobieramy łaty i ich rozstaw i silę kątowników. 4. Rozstaw łat - też popatrz w systemach - chyba w granicach co 50 - 60 cm.     Rozumiem, że wejdziesz na kilka stron producentow takich systemów - i tam sie doszkolisz  Możesz wpisać "ocieplenie wełną mineralną budynku ze szczeliną wentylacyjną", albo "fasady wentylowane z wełny mineralnej" , albo "system ocieplenia murow(ścian) welna mineralną" - co tam jeszcze wymyślisz....   Ale weź pod uwagę ważną rzecz -im więcej kątowników, im grubszych i szerszych - tym więcej mostkow zimna.   Dlatego też wolę styro + tynk lub okładzina .
  • tak - ciekawe, że kilka lat temu, jak eliminowali kominki - takie dane były dostępne - teraz szukałem - i bardzo skąpo na ten temat, Widać w google tez cenzura. Coś tam nt, siarki, ale zamglone - a pamietam, że i inne związki się ulatniają    Taki artykuł znalazzłem: https://www.pb.pl/gaz-ziemny-bardziej-szkodliwy-dla-klimatu-niz-sadzono-970297
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...