Skocz do zawartości

Marysia /Horyzont


Anna

Recommended Posts

Witam wszystkich, którym podoba się " Marysia ". Wraz z mężem mamy niedużą działeczkę, na której ten domek powinien wyglądać extra. Fakt, że nieduży, ale w dzisiejszych czasach lepsze mniejsze, ale własne. Zawsze to taniej niż podobnej wielkości „apartament” w blokowisku.
Chcemy zlikwidować balkon, w końcu od tego będzie podwórko za domem, ponadto również pozbylibyśmy się tych stopni w sypialni.
Domek naprawdę miły. I faktycznie stanowi minimum dla domu. Powiedzmy dla rodziny 2+2. I dla takiej rodziny, jeżeli nie ma większych wymagań, może być całkiem wystarczający.
Anka
Link do komentarza
A ja sie zastanawiam nad tą ilością okien połaciowych przez trzy czwarte roku deszcz i śnieg a przez pozostałe ćwierć słońce - albo ciemno w pokoju, albo okna brudne albo nie da sie wysiedzieć z gorąca.

no i własnie - sypialnia po schodach - nie ma jak o świcie zjechać zaspanym po schodach icon_lol.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Witajcie "MARYŚKI" icon_biggrin.gif
Ja też buduję ten uroczy domek.
Jak ,każdy trochę go pozmieniałem; wyrównałem strop do jednego poziomu,zlikwidowałem balkon i daszek nad drzwiami od tarasu ,zmieniłem wiatrołap i klatkę schodową z garderoby robię pom. typu pralnia ,suszarnia itp. ,podnoszę ściankę kolankową i likwiduję większość okien dachowych.
Obecie mam stan "0" -większość materiałów na budowie i czekam na ekipę!-mają zacząć w maju icon_mrgreen.gif

Pozdrówka! icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
Cytat

Witajcie "MARYŚKI" icon_biggrin.gif
Ja też buduję ten uroczy domek.
Jak ,każdy trochę go pozmieniałem; wyrównałem strop do jednego poziomu,zlikwidowałem balkon i daszek nad drzwiami od tarasu ,zmieniłem wiatrołap i klatkę schodową z garderoby robię pom. typu pralnia ,suszarnia itp. ,podnoszę ściankę kolankową i likwiduję większość okien dachowych.
Obecie mam stan "0" -większość materiałów na budowie i czekam na ekipę!-mają zacząć w maju icon_mrgreen.gif

Pozdrówka! icon_biggrin.gif


Witam! Ja też amierzam budować Marysię. Patrzac na datę to juz chyba mieszkacie w domku.Proszę jeżeli to możliwe o fotki z realizacji projektu i jaki koszt Budowy. Pozdrawiam!
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Witam! Ja też amierzam budować Marysię. Patrzac na datę to juz chyba mieszkacie w domku.Proszę jeżeli to możliwe o fotki z realizacji projektu i jaki koszt Budowy. Pozdrawiam!


witam, ja również zaczynam budowę Marysi, mam nadzieję, że po świętach się uda. Materiał już jest na działce-tylko żeby była pogaoda. okna zmieniliśmy na prostokątne i zlikwidowaliśmy dachowe ale dołożyliśmy po bokach dodatkowe.
icon_smile.gif icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...