Skocz do zawartości

Płyty fundamentowe Wrocław, Jelenia Góra, Dolnośląskie


Recommended Posts

Gość arturo72
Cytat

Wykonujemy płyty fundamentowe pod domy jednorodzinne, bliźniaki bez ograniczeń systemowych i kubaturowych.
Miejsce realizacji:
Wrocław +50km
Jelenia Góra +50km

www.helixwolfer.eu


Witam,czy łącznie z projektem ? Dom na szkodach górniczych,wprawdzie projekt płyty już mam ale być może byłaby "skromniejsza" icon_wink.gif Czy Gliwice nie są za daleko ? Wszak to tylko godzina jazdy na A4 icon_smile.gif
Czy oprócz płyty można liczyć na budowę do SSO ?
Jeśli odpowiedzi byłyby pozytywne to jestem zainteresowany.
Link do komentarza
arturo72 SSO możliwe do realizacji ale we wrześniu. Czas wykonania to od 60 do 80 dni roboczych w zależności od projektu przy zapewnieniu Inwestora ciągłości dostaw materiałów i płynności finansowej. Warunki konieczne do spełnienia to przesłanie projektu na e-mail lub egz. projektu pocztą, akceptacja oferty cenowej, podpisanie umowy ...

Przedsięwzięcie jak najbardziej możliwe do realizacji.

Zapytam z innej beczki: może zmiana projektu na dom energooszczędny z prefabrykatów? Bardzo niski współczynnik przenikalności cieplnej ścian zewnętrznych U=0,2 W/m2K. Budynek posadowiony na płycie z pustką powietrzną, ściany nośne (wykończona elewacja - wybór Inwestora), działowe prefabrykowane, konstrukcja dachu wiązarowa, pokrycie dowolne. Termin realizacji na działce Inwestora niewiarygodnie krótki.

Po bardziej szczegółowe informacje zapraszam na e-mail firmowy: biuro@helixwolfer.eu

Z poważaniem: Arkadiusz Pasek
Link do komentarza
Gość arturo72
Ok,dzięki,wysyłam na maila dane z projektu do wyceny,projekt szybki i przyjemny w realizacji,strop drewniany icon_smile.gif
Jeśli w 60dni SSO to spokojnie od września by mogło być.
Prefabrykaty są wg mnie drogie,miałem kilka wycen z keramzytu a ja zamierzam osiągnąć współczynnik U= 0,13 W/m2K,ściana z BK24+20cm styropianu.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

Dodam, że najbardziej skomplikowane płyty zalewane są betonem SCC.


Zapytanie wysłane,przy okazji czy wykonywał Pan już płytę fundamentową gdzie rurki ogrzewania podłogowego umieszczone są na dolnym zbrojeniu i zatopione są w płycie ?
Planuję coś takiego.
Link do komentarza
Ostatnie 5 płyt, które skończyłem w ubiegłym tygodniu to właśnie z ogrzewaniem podłogowym ale pod górnym zbrojeniem. Technologia szwedzka - szalunki tracone wys. 40cm, wieniec obwodowy, 3 x 10 cm styropianu, warstwa nadbetonu 10cm a w tym przekroju podłogówka w prowadnicach, zbrojenie (krata) na dystansach 6cm ... Beton B30 Edytowano przez helixwroclaw2005 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...