Skocz do zawartości

Czy można malować czymś płytki ścienne


Recommended Posts

Witam. Mam w kuchni położone zwykłe płytki na ścianie pomiędzy blatem a szafkami. Jednak ich kolor mi się znudził (średnio pasuje do obecnych zmian w kuchni). Czy można to czymś pomalować? Nie chodzi mi o całkowitą zmianę koloru, ale np. rozjaśnienie, zblednięcie, coś takiego. Płytki to Emma Paradyż beige, są dość jasne, ale z takimi przebarwieniami jakby pomarańczowymi. Wolałabym uzyskać sam beż, krem. Poradxcie.
Link do komentarza
Moja siostra PRL-owskie białe płytki w łazience pomalowała kilka lat temu farbą firmy chyba Flügger. Najpierw musiała użyć specjalnego podkładu ( nie wiem co to ale niesamowicie śmierdzi ) , potem malowała farbą - zieleń w półmacie.
Stare płytki jedynie zostały umyte przed nałożeniem podkładu. Efekt niczego sobie,do dzisiaj się trzyma - za około 250 zł. ma odnowioną łazienkę icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Moja siostra PRL-owskie białe płytki w łazience pomalowała kilka lat temu farbą firmy chyba Flügger. Najpierw musiała użyć specjalnego podkładu ( nie wiem co to ale niesamowicie śmierdzi ) , potem malowała farbą - zieleń w półmacie.
Stare płytki jedynie zostały umyte przed nałożeniem podkładu. Efekt niczego sobie,do dzisiaj się trzyma - za około 250 zł. ma odnowioną łazienkę icon_wink.gif




@stokrotka.35 - To była emulsja czy jakiś iny rodzaj farby?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...