Skocz do zawartości

Projekt ogrodu - każda rada cenna.


ewamariusz

Recommended Posts

Witam. Właśnie zaczynamy przgodę z budową naszego domku, a co z tym idzie równocześnie chcielibyśmy zacząć planować naszą działkę, nasz ogród.
Działka ma 30 arów i wzwiązku z tym chcielibyśmy po prawej stronie od domku już zacząć sadzić drzewa czy krzewy.
Chcielibyśmy drzewa liściaste, iglaste i jakieś drzewa owocowe, jeśli można je jakoś połączyć.
Wstępny plan jakiś już jest dzięki pomocy z forum, ale nie będziemu tu opisywać aby nie mieszać, a chcielibyśmy podpatrywać i zastosować jakieś Wasze propozycje.
Pozdrawiam, dziękuję i zapraszam do dyskusji.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Elfir nie przepadła, a wręcz przeciwnie chciałem tylko zobaczyć co inni zaproponują i dopytać Ciebie czy może być czy nie za bardzo. Napisałem
Cytat

Wstępny plan jakiś już jest dzięki pomocy z forum, ale nie będziemu tu opisywać aby nie mieszać

chodziłu mi konkretnie o Ciebie, ale nie chcialem pisać aby nic nie sugerować.
Ale tutaj widzę, że za wiele się nie dowiem poza żarcikami innych icon_biggrin.gif
Pozdrawiam
Link do komentarza
A-ha i Elfir mam zamiar zrobić jeszcze badanie gleby , a dokładnie tak jak mi napisałaś odczyn gleby (pH), odczynnikiem, tzw. płynem Helliga dostępnym w sklepach ogrodniczych jeśli go w końcu dostanę. I jak w przyszłym tygodniu będę kopał pod fundamenty to będę wiedział jaka jest gleba (przepuszczalna, nieprzepuszczalna, gliniasta, piaszczysta, ilasta, z wysokim poziomem wody czy niskim).
Wtedy mam zamiar, jeśli mi odpowiesz, podać Ci te dane i wtedy chciałby zaproponować konkretne rośliny czy drzewa oczywiście po rozmowach z Tobą.
Pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...