Skocz do zawartości

Kuchnia Detroit firmy Mebel Rust


Recommended Posts

Kuchnia Detroit firmy Mebel Rust imponuje funkcjonalnym wykorzystaniem przestrzeni wewnątrz mebli między innymi  dzięki szufladom cokołowym. Rzadko kiedy projektanci mają możliwość tak obszernego wykorzystania powierzchni nawet w miejscu takim jak podstawa mebli.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wystroj-wnetrz/kuchnia/aktualnosci/12962-kuchnia-detroit-firmy-mebel-rust

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Zamówiłem kuchnię w salonie Wrocław. Wybrałem Rust bo po wcześniejszych doświadczeniach z wykonawcami myślałem, że jeśli wybiorę najdroższe studio kuchenne w mieście to i efekt końcowy będzie adekwatny do ceny. Koszt kuchni - 170tys. zł. (sto siedemdziesiąt tysięcy złotych). Połowa z tego to urządzenia AGD - Miele. Oczywiście wpłacić musiałem całość przed montażem. I tu się zaczęło. icon_sad.gif Kuchnia zamontowana na szybko, niedokładnie i niedbale. Na moje uwagi, że blat wystaje tu i tam (niewiele 0.5cm ale to widać gołym okiem!) usłyszałem od montażysty, że może mi to wyrównać masą uszczelniającą! Żenada! Za 170tys. zł można iść do pobliskiego salonu np. Audi/BMW i zamówić całkiem nieźle wypasione auto. Wyobraźcie sobie sytuację, kiedy wpłacacie całą kwotę, czekacie 2 miesiące na auto, a przy odbiorze okazuje się, że drzwi, maska i inne elementy odstają tu i tam na 0.5cm. Ciekaw jestem czy Rust przyjąłby tłumaczenie sprzedawcy, że „to się wyrówna masą uszczelniającą i nie będzie tego widać... Z naprawą przepycham się z Rustem już drugi miesiąc. Dwa dni temu zdemontowali kuchnię. Przy okazji narobili takiego bajzlu, że po prostu się załamałem. Zdemontowane i nie zabezpieczone urządzenia zostawili porozrzucane po kuchni i salonie. W związku z tym zlew za 5tys. zł! już jest porysowany. A montażyści? Aby zniwelować wystające elementy mebli zażyczyli sobie aby wykuć w tych miejscach ścianę to "poupycha się to co jest za długie". Meble Rust - NIE POLECAM!!!
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...