Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
PERFEKKO

Budowa domu energooszczędnego

Recommended Posts

Szanowni Klienci!

Przy realizacji budowy domu w naszym standardzie zapewniamy pełną obsługę, a w tym:

Zakup projektu typowego i wykonanie adaptacji projektu do pozwolenia na budowę lub projekt zamienny uwzględniający nasze rozwiązania (w przypadku kiedy posiadają Państwo już wybrany projekt wraz z prawomocnym pozwoleniem na budowę).
Wsparcie w procedurach mających na celu uzyskanie pozwolenia na budowę.
Pełne wykonanie przedmiotu umowy zgodnie z postanowieniami umowy, załącznikami do umowy, zasadami wiedzy i sztuki budowlanej i w poszanowaniu przepisów obowiązującego prawa oraz zgodnie z przyjętą technologią oraz projektem ostatecznym (po adaptacji).
Zapewnienie nadzoru technicznego poprzez zatrudnienie kierownika budowy oraz obsługi geodezyjnej nad realizowanym zadaniem inwestycyjnym, nadzór nad personelem w zakresie porządku i dyscypliny pracy oraz koordynowanie działań podwykonawców.
Utrzymanie ogólnego porządku na budowie, oraz:
a) oznakowanie terenu budowy,
b) nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy,
c) ustawienie zaplecza przenośnego,
d) opłacania rachunków za zużycie prądu według taryf operatora,
e) opłacania rachunków za zużycie wody według taryf operatora.
Zakup z własnych środków materiałów budowlanych, transport, rozładunek i nadzór nad ich stanem ilościowym i jakościowym.
Naprawa wszelkich ewentualnych szkód wyrządzonych w trakcie realizacji niniejszej umowy osobom trzecim, a w szczególności sąsiadom.
Wykonanie umowy z materiałów i w ramach technologii przyjętych w projekcie budynku oraz ofercie i projekcie końcowym.
Przekazania audytu energetycznego wraz z pełną dokumentacją służącą do odbioru budynku i uzyskania pozwolenia na użytkowanie.
Wsparcie dla Inwestora w procedurach mających na celu uzyskanie pozwolenia na użytkowanie budynku.

... realizacja budowy domu energooszczędnego pod klucz do 90 dni roboczych
z gwarancją na konstrukcję budynku wynoszącą 30 lat (*) ...
szczegółowe informacje: +48 698 951 900,
e-mail: info@perfekko.com


STANDARDY REALIZACJI

W naszej podstawowej ofercie znajdziecie Państwo trzy opcje budowy domu , różniące się parametrami technicznymi i standardem wykończenia, co umożliwia dopasowanie domu do konkretnych oczekiwań.

1) Perfekko Supro - w oparciu o materiały zastosowane w standardzie Perfekko stworzyliśmy rozwiązanie umożliwiające ustawienie w 90 dni domu o współczynniku przenikalności cieplnej ścian poniżej 0,15 W/m2*K i bezwładności cieplnej oraz masie ścian jak w budynku tradycyjnym. Osiągnęliśmy to dzięki zastosowaniu większej grubości ścian konstrukcyjnych i ocieplenia wełną mineralną. Dzięki temu wzrosła także masa budynku, co dodatkowo poprawiło i tak bardzo dobre właściwości akustyczne domów. Domy w standardzie Supro są wykończone wewnątrz płytą Fermacell której właściwości fizyczne dają pełną dowolność w zakresie wykończenia wnętrz.

DSC01446.jpg
Współczynnik przenikalności cieplnej U= 0,145 W/m2*K
Masa m2 ściany- około 160 kg
Roczne zapotrzebowanie na energię domu w standardzie Perfekko SUPRO to około 30-40 kWh/m2/rok
grubość: 434 mm

DSC01446.jpgW związku z zastosowaniem ciężkiego wypełnienia ścian (keramzyt) oraz betonowych wylewek na posadzkach budynki Perfekko i Perfekko Supro charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami akustycznymi, podobnymi do budynków wykonanych w technologii tradycyjnej z użyciem materiałów takich jak ceramika i żelbet.2) Perfekko - standard zaprojektowany by spełnić wymagania stawiane nowoczesnemu domowi energooszczędnemu, z naciskiem na naturalne pochodzenie zastosowanych materiałów oraz komfort mieszkańców. Główne składowe konstrukcji - drewno, keramzyt, wełna mineralna i płyty Fermacell zapewniają doskonałe parametry budynku pod względem przenikalności cieplnej i ochrony przed hałasem. Jednocześnie znaczna masa ścian oraz zastosowanie betonowych posadzek zapewnia dużą bezwładność cieplną budynku- co poprawia komfort mieszkańców zarówno latem- gdyż dom wolniej się nagrzewa jak i zimą- gdyż wolniej ulega wychłodzeniu.

DSC01446.jpgWspółczynnik przenikalności cieplnej U= 0,19 W/m2*K
Masa m2 ściany- około 130 kg
Roczne zapotrzebowanie na energię domu w standardzie Perfekko to około 50-60 kWh/m2
grubość: 324 mm3) Technologia szkieletowa zgodnie z opracowaniem Z500 - Standard ten został opracowany aby zapewnić błyskawiczną realizację ekonomicznych budynków. Konstrukcję drewnianą wypełnia wełna mineralna a płyta OSB stanowi usztywnienie konstrukcji. Dzięki zachowaniu wysokiej kultury przygotowania produkcji i montażu nasze domy posiadają bardzo dobre właściwości energetyczne i gwarantują komfort użytkowania przez długie lata.

DSC01446.jpgMasa m2 ściany - około 45 kg
grubość: 235 mm

... realizacja budowy domu energooszczędnego pod klucz do 90 dni roboczych
z gwarancją na konstrukcję budynku wynoszącą 30 lat (*) ...
szczegółowe informacje: +48 698 951 900,
e-mail: info@perfekko.comW ofercie Perfekko Polska sp. z o.o. znajdziecie Państwo również:

realizacja zadań budowlanych w technologii tradycyjnej (projektowanie i budowa domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych, obiektów publicznych, kompleksowe remonty)
projektowanie i wykonawstwo wnętrz
remonty, przebudowy i modernizacje
zastępstwo inwestycyjne: wyszukiwanie gruntów pod budowę, prace projektowe koncepcyjne i realizacyjne, pozwolenia na budowę, pozwolenia na użytkowanie, kredytowanie, wykonawstwo ogólnobudowlane
obsługa deweloperów
akcje promocyjne i działania sprzedażowe (produkcja reklamy: wizualizacje, zdjęcia do reklam, filmy reklamowe, foldery, ulotki) na rzecz Inwestorów Korporacyjnych i Deweloperów

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty. Gwarantujemy kompleksową ofertę dla Inwestorów Prywatnych i Inwestorów Korporacyjnych oraz Deweloperów.
Zapewniamy konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...