Skocz do zawartości

Krzesło do biur(k)a


Recommended Posts

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 9 miesiące temu...
  • 5 miesiące temu...
Cytat

Zgadza sie,jeżeli chodzi o krzesła to zapraszam również do nas bo wybór jest naprawdę szeroki. W kwestii przesyłki,to cena już z nią jest bardzo często dużo niższa niż w sklepach stacjonarnych.



Właśnie nawet niedawno gdzieś pisałam na forum, że zdjęcia nie oddają przeważnie jakości. Mogą być dwa niemal identyczne w kształcie, i cenie, ale jakość nieporównywalna. Warto się zorientować czy można zwrócić krzesło na koszt sklepu (internetowego) w razie gdyby nam się nie podobało. Ustawowo to chyba 14 dni. Niektóre sklepy wydłużają do nawet 30.
Link do komentarza
Ja polecę fotel Vire który całkowicie przypadkiem jest ostatnio w promocji w naszym sklepie ;)

A na serio, to sam siedzę na podobnym, tylko nieco wyższym i z bardziej rozbudowanym mechanizmem odchylania. Na tym również miałem okazje siedzieć i przyznam że świetnie podpiera plecy. Siatka na oparciu jest przewiewna i zapobiega poceniu - szczególnie przydatne jest to w lecie.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Ja polecę fotel Vire który całkowicie przypadkiem jest ostatnio w promocji w naszym sklepie ;)

A na serio, to sam siedzę na podobnym, tylko nieco wyższym i z bardziej rozbudowanym mechanizmem odchylania. Na tym również miałem okazje siedzieć i przyznam że świetnie podpiera plecy. Siatka na oparciu jest przewiewna i zapobiega poceniu - szczególnie przydatne jest to w lecie.




Link nie działa, macie coś z regulowany zagłówkiem. Taki fotel aby nie męczył pleców-do bardzo długiego siedzenie przy biurku\kopie
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
Jak dla mnie najważniejsze, żeby krzesło, na którym będę siedzieć przy biurku miało systemy regulacji, żeby można je było dopasować do swoich warunków fizycznych, głównie chodzi mi o wysokość i odchylenie oparcia. Poza tym zgadzam się, że fotele z tworzywa sztucznego i siedziska z gąbką dużo szybciej się niszczą, są mniej trwałe. Lepiej zainwestować w coś droższego, co posłuży nam lata niż co 2-3 lata kupować nowe krzesło.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 10 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
Wszystko zależy,jak często się użytkuje krzesło. Jeśli siedzi się na nim codziennie, w biurze czy w domu często się z niego korzysta, to fakt, lepiej kupić coś droższego, a porządniejszego, z systemami ruchowymi itd. Ale jeśli będzie się rzadko korzystać to zwykły fotel do 300 zł wystarczy, ja kupiłem parę lat temu za 250 krzesło i dość jest w doskonałym stanie. Fakt, że rzadko z niego korzystam, ale i tak dobrze się trzyma.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Ja kupiłam krzesło ze skóry ekologicznej w jysku. Niestety nie jestem zadowolona, po roku uzytkowania cale siedzisko jest popękane i poszarpane. Fakt ze krzesło nie było drogie (200zł) jednak oczekiwałam, że material bedzie bardziej trwaly.
Nie wiem tez czy to kwestia producenta czy po prostu materiału, w kazdym razie w przyszlosci wybiorę raczej prawdziwą skóre lub obicie tapicerskie
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cześć wszystkim, jestem właśnie na etapie kupowania mebli do mojego nowootwartego biura rachunkowego. Obecnie zastanawiam się nad nowymi fotelami biurowymi i chcę, żeby spełniały kilka funkcji. Najważniejsze, żeby były wygodne i nie bolały plecy, jak się będzie na nich długo siedziało. Dalej, interesują mnie krzesła z solidnego materiału, który nie zniszczy się po pół roku, no i chcę żeby te krzesła miały też jakis fajny wygląd. Czy możecie coś ciekawego polecić? icon_smile.gif
Link do komentarza
jak piszesz, ze fotele maja isc do biura,i chcesz cos dobrego i trwalego to zdecydowanie powinnas pomyslec nad kupnem foteli ze skory natrualnej. moj maz sobie kupil taki ze 3 lata temu do gabinetu i sprawdza sie doskonale: jest wytrzymaly, miekki i posiada fajne regulacje, ktore sa jego wielka zaleta
Link do komentarza
Myślałam o zakupie foteli ze skóry naturalnej, no ale wiadomo, że są one trochę droższe, od pozostalych, ale z drugiej strony to jest inwestycja. Wydam wiecej kasy i nie będę musiała za chwilę kupowac nowych, no bo skóra naturalna chyba tak szybko sie nie niszczy? Jesli chodzi o wygode, to siedzialam chwile na fotelu ze skory oryginalnej i sztucznej i ta pierwsza o wiele lepsza.
Link do komentarza
Skóra naturalna jest bardzo popularnym materiałem, ponieważ kojarzy się z elegancją, ale również dlatego, bo jest jednym z najtrwalszych materiałów, którym obijane są fotele. Należy jednak pamiętać, że aby szybko nie uległa zniszczeniom, to trzeba ją regularnie konserwować, np. czyścić namydloną szmatką. Ogromną zaletą skóry naturalnej jest też to, że oddycha oraz wchłania i oddaje wilgoć. Fotele wykonane z takiego materiału często spełniają więc w biurach również funkcje dekoracyjne icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Lepiej sie jeszcze dobrze zastanow, czy chcesz skorzane fotele do biura, bo nie bedziesz robila nic innego, tylko ciagle je czyscila :P jesli nie jstes jeszcze do konca przekonana, to moze Cie jeszcze zainteresuja fotele, ktore obite sa siateczka, sa lekkie, wygodne i maja dobra wentylacje



A dziekuję za podsunięcie pomysłu, ale w swojej poprzedniej pracy miałam fotele z siateczką i latem mielismy z nimi troche problemow, bo to mimo wszystko materiał sztuczny i czasem nam sie pociły plecy :P poza tym w biurze będzie zatrudniona sprzątaczka, więc konserwacja pozostanie w jej gestii. Na co jeszcze zwrocić uwage przy zakupie fotelu, oprocz materiału?
Link do komentarza
Cytat

A dziekuję za podsunięcie pomysłu, ale w swojej poprzedniej pracy miałam fotele z siateczką i latem mielismy z nimi troche problemow, bo to mimo wszystko materiał sztuczny i czasem nam sie pociły plecy :P poza tym w biurze będzie zatrudniona sprzątaczka, więc konserwacja pozostanie w jej gestii. Na co jeszcze zwrocić uwage przy zakupie fotelu, oprocz materiału?




W fotelach biurowych ważne jest, aby miały jak najwięcej regulacji. Każdy fotel można regulować w pionie, jednak ważna jest również zmiana regulacji oparcia i kąt jego odchylenia.
Istotne, aby fotel biurowy lekko “bujał się”, ponieważ pozwoli to na bezpieczne odchylenie się do tyłu (idealne rozwiązanie podczas przeciągania się). Warto również zwrócić uwagę na możliwość podwyższania, bądź obniżania oparć pod łokcie. W nowoczesnych fotelach często montowane są też zagłówki, które dbają o odpowiednie ułożenie głowy.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Poza tym wszystkim o czym pisze przedmówca ważne jest również wykonanie a konkretnie materiał. Najlepiej gdy jest to skóra lub elementy skóropodobne lub naturalne tkaniny. Często można się spotkać z tkaninami które są sztuczne przez co elektryzujemy się i czego się nie dotkniemy to "kopie" nas prąd. Innym aspektem jest również to, że taki materiał skórzany lub skóro podobny można łatwo przetrzeć ścierką, nie mechaci się choć ma inne wady bo może pękać. Coś za coś zawsze.
Link do komentarza
Polecam fotel biurowy Q-025 za 244 zł, który wyposażono w mechanizm Tilt, czyli kołyskowy mechanizm łączący siedzisko z podnośnikiem i podstawą. Zapewnia on ustawienie wysokości fotela, swobodne kołysanie się, a także blokadę w pozycji do pracy. Funkcja góra-dół z kolei, umożliwia regulację wysokości oparcia, bez konieczności wstawania z krzesła.

DSC01446.jpg

Edytowano przez Wnętrza - czasnawnetrze.pl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok temu...

Kilka modeli które moim zdaniem warto wziąć pod uwagę. Oczywiście w budżecie do 300 zł.

1. http://www.ajprodukty.pl/meble-biurowe/krzesla-biurowe/krzeslo-biurowe/6205400-19444350.wf?productId=19444362

2. http://www.ajprodukty.pl/meble-biurowe/krzesla-biurowe/krzeslo-biurowe/6205400-19444350.wf?productId=19444340

3. http://www.ajprodukty.pl/meble-konferencyjne/krzesla-konferencyjne/6209691.wf

Punkt trzeci, to zbór krzeseł konferencyjnych - można je znaleźć w różnych opcjach cenowych. Zwykle są tańsze od klasycznych obrotowych.

 

 

Edytowano przez jackdan
dygresja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...

Wybierając fotel radzę abyś usiadł sobie i zobaczył czy Ci odpowiada, ponieważ każdy ma własne preferencje co do głębokości siedziska, wysokości zagłówka itp. Zwróć uwagę również na to jak jest wyprofilowany aby przy długim siedzeniu nie bolał Cię kręgosłup. Oglądnij meble signal meblowiec.pl- meble signal mają dość duży wybór i może Ci coś przypadnie do gustu. Pamiętaj, że zamawiając przez Internet możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni. :)

 

Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesiące temu...

Jeśli nie ma możliiwości usiąść i "przymierzyć" się do fotela to dobrym rozwiazaniem będzie wybór takiego, które jest regulowane, np. https://www.mebledobiura.pl/produkt/krzeslo-biurowe-watford-2  

tylko kurcze dość drogie :/

Dnia 21.12.2016 o 09:07, jackdan napisał:

Kilka modeli które moim zdaniem warto wziąć pod uwagę. Oczywiście w budżecie do 300 zł.

1. http://www.ajprodukty.pl/meble-biurowe/krzesla-biurowe/krzeslo-biurowe/6205400-19444350.wf?productId=19444362

2. http://www.ajprodukty.pl/meble-biurowe/krzesla-biurowe/krzeslo-biurowe/6205400-19444350.wf?productId=19444340

3. http://www.ajprodukty.pl/meble-konferencyjne/krzesla-konferencyjne/6209691.wf

Punkt trzeci, to zbór krzeseł konferencyjnych - można je znaleźć w różnych opcjach cenowych. Zwykle są tańsze od klasycznych obrotowych.

 

 

nie wiem czy do 300 zł to będzie dobry zakup, tanio - fakt, ale to już chyba w Ikei wolę kupić.

Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...

Podłączę się pod temat, potrzebuję dobrego krzesła do biurka, w związku z awansem, cena nie gra roli można powiedzieć. W sklepach stacjonarnych wszędzie to samo, znalazłem coś moim zdaniem ciekawego w sklepie internetowym: https://www.centrumkrzesel.pl/fotel-ioo-bs-kmd31-24h/3339/p

Co myślicie o tym fotelu ? Jakieś spostrzeżenia ? Może ktoś u nich już kupował ?

Wygląda solidnie, do tego regulacja w każdej płaszczyźnie, co jest ważne przy całodziennej pracy przy biurku. Dzięki Wam za pomoc.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...