Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty
Odliczamy do Zlotu Forum, czyli Letniej Konferencji Aktywu Forum 2017 :)
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
patomex

Zrealizowane projekty

Uważam, że nawet najlepsza wizualizacja nie odda tego co zdjęcie już wykonanego projektu. Zapraszam do wrzucania tu swoich zdjęć.
0

Nikt nie chce pochwalić się fotkami?Szkoda sam bym obejżał.
0

Mam pytanie. Czy ktokolwiek miał coś do czynienia z projektem BRZOZA ŚREDNIA (najlepiej z garażem) z katalogu DOM PROJEKT ?? Interesuje mnie wszystko na jego temat. Pozdrawiam
0

Witam
Jeśli chodzi o wizerunek domu to mogę pokazać tylko komin jest w temacie jak dopieścić dom w wykończenia i wnętrza
0

Oj! tak,tak. Dajcie coś fajnego ludzie. Wiem że można mieć fajny dom za nie za drogą kasę. Podzielcie się doświadczeniem.
0

bardzo często to co jest w projekcie nie wygląda w rzeczywistości tak samo . Domy okazują się wyższe / niższe niż sobie to wyobrażaliśmy patrząc na zdjęcie w internecie czy katalogu...
0

Ale ten człowiek patomex to mówi żeby tu dać domy zbudowane nie projekty z komputera.
0

Cytat

Ja nie mam zdjecia swojego domu w całej okazałości

No to daj kawałek. Bądż człowiek nie kobita.
0

Cytat

Oj! tak,tak. Dajcie coś fajnego ludzie. Wiem że można mieć fajny dom za nie za drogą kasę. Podzielcie się doświadczeniem.

Też mi się tak zdawało,ale cieszę się że weszliśmy w etap wykańczania icon_biggrin.gif
0

Cytat

Ale ten człowiek patomex to mówi żeby tu dać domy zbudowane nie projekty z komputera.

daję namiary http://picasaweb.google.pl/maja.max8. nie ma najnowszych zdjęć z wstawionymi oknami i bramą garażową , postaram sie je wrzucić niedługo. poczekam jak zrobią elektryk wod-kan i ogrzewanie kobita maja
0

Witam,ja poszukuje ludzi którzy wybudowali już dom IRMINA z ARCHETONU ,szukam,szukam i nie mogę znaleźć,bardzo chciałabym zobaczyć ten domek w realu.
0

Moja bardzo dobra ekipa realizuje dom Mniszek C 2G można go zobaczyć na picasaweb.google.pl/maja.max8 realizują od 20 09 07 do 20 12 07 potem dom odpoczywał do połowy kwietnia 2008 i myślę,że się we wrześniu wprowadzimy Ekipa jest super druga ekipa robi media też świetna z Ornontowic
0

zdjęcia wrzuciłam
0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0