Skocz do zawartości

poszukuję dobrego (lub jakiegokolwiek) nefrologa


Recommended Posts

poszukuję dobrego (lub jakiegokolwiek) nefrologa dla kota w okolicach wafki lub prawie gdziekolwiek, choćby powiedział co można zrobić czyli pomóc
kotka lat 14
środa 16.03 sanacja
znieczulenie wziewne, nadpobudliwa po wybudzeniu
ślinienie od czwartku
piątek wymioty
sobota mocznik 186
kreatynina 7,0
od niedzieli na kroplówkach
poniedziałek
mocznik 364
kreatynina 9,10

kopie całości badań mogę podesłać

jedni mówią, że do piątku, inni, że min tydzień "dializ" aby coś wskórać
a ja zdesperowany, bo co mogę zrobić

potrzebuję pomocy, bo to b.źle wygląda.....
bardzo

to ten czarny prosiak...
Link do komentarza
Artur ... ja nie na miejscu , ale szukam w google , i jest to przerażające, ale znalazłam tylko jeden namiar na weta nefrologa:

http://www.znanylekarz.pl/agnieszka-neska-...tancin-jeziorna

Co ja bym zrobiła? wlazła w google i obdzwoniła wszystkie duże Warszawskie lecznice , czy nie dysponują specjalistą lub namiarem na specjalistę....

Trzymam kciuki ...

edit:
Przypomniało mi się, że Bara ma znajomą (koleżankę?) weterynarz ... cewnikowanego Rudego mi z Nią konsultowała ....
Napisz do Niej na priv i daj wyniki badań , a ja Jej wyślę sms żeby zajrzała tu na wątek ...
Nie zaszkodzi , jak na podstawie wyników wypowie się kilku lekarzy .... będziesz miał potwierdzenie dobrego toku leczenia
Link do komentarza
Ano wysłała tego smsa...
Artur!
Daj mi te wyniki, poprosze kumpelę, żeby coś powiedziała i Ci przekażę... Zapytam, czy ktoś z jej znajomych ze studiów nie osiadł w w-wie... Może akurat...
A tymczasem trzymaj się, a ja trzymam kciuki za kicię, żeby z tego wyszła...
Link do komentarza
Gość gawel
Artur koleżanka moja jest kociara i miała jakies podobne przejścia z kotem , zresztą zakończyły się pozytywnie. Jutro z rana wezme od niej telefon to Ci podeślę.
Link do komentarza
Gość gawel
Strasznie mi przykro icon_sad.gif , przypomina mi się sytuacja sprzed lat kiedy musiałem uśpić mojego "Lalusia" , bo wrócił z randki tak pogryziony że po prostu nie do opisania nawet nie miał siły miauczeć tylko cichutko kwilił to było straszne i nigdy tego nie zapomnę ,już nic nie dało się zrobić jedyne co można było to ulżyć jego cierpieniu. Zwierzęta cierpią w milczeniu ... icon_sad.gif
Link do komentarza
  • 5 tygodnie temu...
  • 9 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...