Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Nic w branży nie dzieje się z dnia na dzień ale raczej z miesiąca na miesiąc. To stosunkowo młody rynek w Polsce i ma wiele wyzwań z którymi musi się zmierzyć. Dlatego warto obserwować rynek, wiedzieć co się dzieje, żeby tym wyzwaniom móc sprostać. Brak miejsca w magazynach również w tym momencie jest problemem, ale wiem z doświadczenia, że niektóre firmy te magazyny po prostu zwiększyły. Dłuższy czas oczekiwania też jest problemem, szczególnie dla klienta, to jasne! Czy takie czynniki faktycznie wpłyną na ceny? Pewne wkrótce się przekonamy
  • 10 miesięcy temu to pisałem i nie zmieniam zdania! Używam codziennie, ostatnio zainstalowałem HBO GO i bez lagów filmy oglądam... Ostatnio miałem problem z ładowaniem, myślałem że padły baterie, poszedłem do znajomego serwisanta, zostawiłem go - okazało się, że to wina oryginalnego przewodu do ładowania 😁 kupiłem nowy, droższy niż na alliexpresie , ale śmiga mój tablecik, jak nowy!
  • Odkurzacz z filtrem HEPA mam chyba już ponad 15 lat. Taki domowy. Działa bez problemu i działa dobrze. Ach, moc ma regulowaną płynnie, pokrętłem.
  • Tylko że wyrównanie popytu nie następuje w ciągu godzin tylko raczej miesięcy. Dodatkowym czynnikiem który poglębi parcie na PV będą niewątpliwie podwyżki cen prądu. Obecnie są problemy z ciągłością dostaw PV bo nastąpił boom na montaż brakuje również falowników w okolicach Warszawy, dziś na podpisanie umowy prosumeckiej czekałem ponad 5 h i kolejka nie malała. To są moje obserwacje wynik jace z doświadczeń a nie gdybologia co powinno być a nie jest.
  • Koszt paneli fotowoltaicznych stanowi około 50% całej ceny instalacji. Jeśli ich cena spadnie, to relatywnie wpłynie na koszt całościowy. Co do konkurencji, to taka jest powszechna praktyka. Jeśli dużo firm montuje coś w podobnej cenie, nie możesz nagle narzucić dużo większej, bo nikt u ciebie nie kupi. Dodatkowo popyt napędza podaż. Pożyjemy zobaczymy, ale jednak lepiej żeby ceny spadały niż rosły. W końcu wszyscy czekamy na sytuację, żeby dofinansowania nie były potrzebne do rozwoju rynku
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...