Skocz do zawartości

TAK dla niedzielnego śniadania.


Recommended Posts

Cytat

Myślałam, że Oś zgłosił... Bo my se gadały, że nie chcemy śniadania. Bo nie chcemy się zwlekać na komendę icon_redface.gif icon_redface.gif



Nic Moose nie pisała ..... Pani Teresa dała warunek , że albo wszyscy albo nikt - jeśli chcecie inaczej , musicie zadzwonić do Pani Teresy i zapytać czy Wam pójdzie na rękę . Wszyscy którzy pisali w wątku i mi na priv , pisali że chcą śniadanko - tylko Wy dwie w mniejszości , więc musicie same sobie to załatwić.
Link do komentarza
Cytat

Nic Moose nie pisała ..... Pani Teresa dała warunek , że albo wszyscy albo nikt - jeśli chcecie inaczej , musicie zadzwonić do Pani Teresy i zapytać czy Wam pójdzie na rękę . Wszyscy którzy pisali w wątku i mi na priv , pisali że chcą śniadanko - tylko Wy dwie w mniejszości , więc musicie same sobie to załatwić.


Chyba mi się to nie spodobało. Co to za urawniłowka?? Chyba sobie żartuje z deczka owa pani. Nie dość, że zarabia na nas przyzwoicie już któryś raz z kolei to już idzie po bandzie. Bo są frajery, co się same pchają to jeszcze cza by coś skubnąć...
Sory, jeżeli przeginam, ale jestem mega-wqr...a i to mnie dodatkowo zajeżyło.
Link do komentarza
Cytat

Siem zagapiłam...
Ale skoro ino w niedzielę to się mogę dostosować do większości...
Rozumiem, że w sobotę śniadania niet..?



w sobotę bez śniadania .....
a jeśli chodzi o niedzielę .... nie ma obawy - śniadanko niedzielne i kawa/herbata stoi do późna ... nikt w niedzielę nie zrywa się skoro świt - oprócz mnie oczywiście icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Chyba mi się to nie spodobało. Co to za urawniłowka?? Chyba sobie żartuje z deczka owa pani. Nie dość, że zarabia na nas przyzwoicie już któryś raz z kolei to już idzie po bandzie. Bo są frajery, co się same pchają to jeszcze cza by coś skubnąć...
Sory, jeżeli przeginam, ale jestem mega-wqr...a i to mnie dodatkowo zajeżyło.



ale co Ci się nie spodobało? to że masz sobie sama zadzwonić żeby gawla tam nie gonić z każdą pierdołą , czy to że albo wszystko albo nic - zresztą jak zwykle?
bo nie wiem do którego muszę się ustosunkować.... icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

A tu jeszcze słyszę, że za coś mi płacić każą... Ziarenko padło na podatny grunt he he he...



znaczy za kilka dni Ci przejdzie .... ok , przyjęłam ... icon_lol.gif


Cytat

Daga nie kombinuj, jak dla mnie nie ma problemu...



ok , w porządku .... icon_biggrin.gif
te śniadanka naprawdę można jeść u Pani Teresy późno .... Ci co byli wiedzą , że nawet ostatni wstający o 11 się załapują icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Cytat

No i masz rację icon_smile.gif
Ale tak generalnie to my w tamtym roku śniadania tam nie żarły przeca... Pamiętam, jak se sama robiłam...



Imprezy mi się mylą ... w Ruścu to już moja któraś z kolei , więc nie pamiętam - ale skoro nie jadłyśmy śniadania , to znaczy że nie było w ogóle ...
Natomiast na pozostałych imprezach śniadanko było - stąd wiem co i jak i że można później śniadać... icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...