Skocz do zawartości

ile za projekt ogrzewania podłogowego wodnego


Recommended Posts

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata temu...
Cytat

Witam forumowiczów

U mnie taki projekt kosztuje 300 zł netto.
Jeżeli będe również montował instalację na podstawie mojego projektu wtedy zwracam koszt projektu icon_smile.gif




witam pana

czy nadal wykonuje pan projekty podlogowek ?
chcialbym taki projekt zamowic z przeliczeniami itp
prosze o kontakt
najlepiej na priv email: krzyholu@o2.pl
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

A jak jest w przypadku ogrzewania za pomocą pompy ciepła ?
Czy tutaj sam projekt jest dodatkowo płatny ? jak to wyglada?


Najlepszym wyjściem będzie jeśli projekt i samą instalacje podłogówki wykona firma która będzie montowała pompę ciepła. Wtedy jedna firma odpowiada za cały układ grzewczy i w razie problemów nie ma zrzucania winy jaden na drugiego. Zazwyczaj firmy takie posiadają większe doświadczenie przy takich instalacjach. Jeśli chodzi o sam projekt to wykona go bezpłatnie każda hurtownia instalacyjna przy zakupie proponowanego przez nich systemu.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

CZy ktoś się oreintuje ile może kosztować projekt instalacji wodnego ogrzewania podłogowego dla domu z poweirzchią podłóg ok. 200m2?



Cześć.

W zeszłym roku też miałem podobny problem. Szukałem po internecie (na tym forum też zresztą byłem) aż w końcu udało mi się znaleźć coś sensownego.
Skorzystałem z oferty firmy Ekoheat. Za projekt na 170m2 zapłaciłem niecałe 600zł. Poniżej wstawiłem link do ich oferty na projekt jak interesują Cie szczegóły:
http://ekoheat.com.pl/index.php?option=com...ticle&id=63

Fajna w sumie oferta, bo można kupić też materiały dopasowane pod projekt. Po porównaniu cen materiałów do cen z hurtowni byłem pozytywnie zaskoczony - kupiłem od nich cały zestaw. Materiały też nie made in China tylko z Niemiec mają - sprawdziłem.

Jak zobaczyłem projekcik to przyznam szczerze postanowiłem sam rozłożyć rurki, bo tam jak wół wymalowane co, gdzie i jak. Ostatnia zima ("stulecia") zweryfikowała pozytywnie moje zdolności icon_smile.gif i oszczędziłem w porównaniu z ofertą hydraulika prawie 3000zł. Jedyne do czego hydraulik się przydał to podpięcie zasilania i powrotu do rozdzielacza. Chyba najbardziej podoba mi się to że mam termostaty i system sterowania. Mój sąsiad nie ma i musi walczyć ze śrubokrętem od czasu do czasu:) żeby wyregulować.

A no jeszcze muszę wspomnieć o wadach. Na projekt czekałem 2 tygodnie a miał być tydzień, ale w sumie po zreasumowaniu za i przeciw dochodzę do wniosku że w sumie mogę z tym żyć.
Pozdrawiam.
Nowy.
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Witam,

Jesteśmy firmą, która zajmuje się profesjonalnie takimi projektami.
Nie są to projekty jak wspominane wyżej, czyli wykonane za darmo przez odczytanie rozstawu z tabeli przez hurtownie czy sprzedawcę rur.
Projekty wykonujemy w zależności od rzeczywistego zapotrzebowania na ciepło (OZC) dla każdego budynku indywidualnie.

CENY: w zależności od liczby pomieszczeń 200-400 zł

szczegóły na naszej stronie Projekt instalacji grzewczej podłogowej Edytowano przez centino (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...