Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Monbud


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
Gość budowlaniec
Monbud w Chrzanowie z czymś takim to się nie spotkałem chyba że w dawnej komunie. Pan sprzedawca który się podaje za szefa chociaż nim nie jest, głupkowaty uśmieszek przy każdym pytaniu i łaska jeżeli udzielił odpowiedzi, człowiek czuje się jak za starych niekoniecznie dobrych czasów. Trochę się zdziwiłem gdyż był to skład polecany przez jedną osobę na forum i jako pierwszy z tego powodu odwiedzony. Lepiej na wstępie się sparzyć niż na końcu budowy jedynie żal iż mi osobiście pasował z uwagi na bliską odległość od budowy.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Cytat

Jeśli właścicielowi sklepu coś nie na rękę to idiotę robi z klienta, wypierając się wszystkich wcześniejszych ustaleń. Odradzam ten skład!


Co się dziwisz, chłop ma postępująca sklerozę icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość tester
Odradzam ten skład, pan sprzedający udaje że się na wszystkim zna i ma najniższe ceny, chyba nie orientuje sie na rynku za bardzo, osobiście udowodniłem mu że wiele rzeczy kupi się w Chrzanowie taniej, jakość ich materiałów jest kiepska a doradztwo to jak za komuny, wciska taki kit bo myśli że ktoś kto przychodzi na skład to jest zielony, a jeszcze jedno detalicznych klientów traktuje jak zło konieczne najlepiej żeby każdy kupował dużo niepotrzebnego materiału, SZCZERZE ODRADZAM !!! jesli ktoś jest zainteresowany polece inne składy może dalej ale uczciwe i solidne
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość budujacy
potwierdzam brak kompetencji pana sprzedającego jestem bardzo zawiedziony szczerze odradzam korzystania z tego składu nieuczciwe traktowanie i nabijanie cenowo klientów jakość materialu tez ma wiele do zyczenia
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...