Skocz do zawartości

adaptacja projektu gotowego, Warszawa


Recommended Posts

Witam,

bardzo dziękuję. Widziałam już wcześniej stronę tej firmy, ale wolałabym kogos, kto działa na lokalnym rynku.
Wydaje mi się, że będę się czuła pewniej jeżeli będę miała możliwość spotkać się z projektantem bezpośrednio aby powiedziec co chciałabym ewentualnie zmienić w projekcie. Pozatym, ciężko mi sobie wyobrazić, ze firma z Wrocławia będzie załatwiała formalności w gminie pod warszawą...

A może ktoś korzystał z takich usług i może ze dwa zdania w temacie napisać?
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok temu...
Cytat

Witam,

czy moglibyście polecić sprawdzonego architekta do adaptacji gotowego projektu domu jednorodzinnego z Warszawy lub okolic?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,

Dorota


Witam.
Jestem właśnie po etapie uzyskania pozwolenia na budowę i pomyślałam, że się podzielę swoimi wrażeniami z fazy projektowania. Droga nie była łatwa. Zaniosłam projekt do architekta w Ząbkach i wolałabym zapomnieć o tym jak najszybciej. Pań architekt wziął ode mnie wszystkie dokumenty wraz z projektem. Adaptacja miała być gotowa za 2 tygodnie. Kiedy mijał termin, zadzwoniłam zapytać, kiedy mogę odebrać dokumentację, po czym dowiedziałam się, że Pan wyjechał na urlop na 2 tygodnie, a wszystko nadal tkwi w tym samym miejscu!!! Wściekłość moja nie miała granic... Zaczęłam więc szukać innego architekta, bo nie wyobrażałam sobie dalszej współpracy. Trafiłam do Legionowa. Powiem tak -konkretna rozmowa, konkretne załatwienie sprawy. Po tygodniu miałam gotowy projekt do pozwolenia na budowę i co najważniejsze nie było uwag z urzędu. Mogę polecić wszystkim, żałując, że nie trafiłam do nich wcześniej. Dają zniżki przy zakupie projektu u nich. Ja się niestety nie załapałam, bo projekt już kupiłam, ale i tak jestem zadowolona. Zainteresowanym podaję ich link: http://praktyczneprojekty.pl/projekty_domow.html Powodzenia Edytowano przez budujaca8 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...