Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

Mamy już wiosnę icon_smile.gif
I jak nie jak tak bo mi na wiosnę energetyka planowała skrzynkę zamontować i już mi ją zamontowali - tyle, że pośrodku zaplanowanego zjazdu. Więc ja się pytam - jak tam twoje okna ?

A tak na poważnie, to muszę opierdzielić i Ciebie i Pezeta i troszku siebie.
Ja wiem, że bez kredytu, że własnymi ręcami, że mimo wszystko i tak ciągle 25 lat do przodu w stosunku do kredytu,
ale "murze" tak się troszkę wziąść w garść hę ?
Ja kurcze nie wiem co będzie bo jak podliczę wydatki jakie mam zaplanowane w tym roku..
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
No to my się wzięlim w garść ze dwa miechy temu i zamówili resztę, co by było już SSZ a nie SSO.

Ale od tego czasu sie mnóstwo narobiło i właśnie podjęliśmy decyzję, że przenoszę się na stałe z dziećmi do 49-metrowego mieszkania w bloku.
Ale choć dużo bliżej wszędzie, nie będzie słodko, bo do dyspozycji mamy tylko jeden pokój 16,5m2.
Jak dotrwamy w takich warunkach do lata, to czeka mnie generalny remont łazienki wraz z wymianą rur, i zmianą miejsca pobytu Junkersa. Byłby teraz...ale kasa poszła na okna, a sytuacji takiej nikt się nie spodziewał, że z dnia na dzień trza będzie się przenosić.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Zaktualizowałem się lekturowo. Świetnie czyta się twój dzienniki, bo opisujesz jak kombinujecie. Czekam na kontynuację.

Cytat

A tak na poważnie, to muszę opierdzielić i Ciebie i Pezeta i troszku siebie.
Ja wiem, że bez kredytu, że własnymi ręcami, że mimo wszystko i tak ciągle 25 lat do przodu w stosunku do kredytu,
ale "murze" tak się troszkę wziąść w garść hę ?



Dopatrzyłem się, że Dragon ciebie, mnie i samego siebie obsztorcował.
Fakt, w 2012 było krucho,, ale już w styczniu 2013 zarabiałem forsę, którą potem wrzucałem w podłogę.

PS. Nie ma to jak odgrzebać wypowiedź sprzed półtora roku i się na niej skupić jak nie przymierzając husky na worku po cemencie.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...