Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

• 4 miesiące temu...
Cytat

no to POMOCY!!!!!! icon_biggrin.gif
neutralnie
czy od razy BACH

kurcze ... no i nie wiem ....
nie znam Twojego gustu , nie wiem w jakich kolorach czujesz się dobrze - czy lubisz takie ostre , czy raczej stonowane ...
czy wolisz wnętrza surowe i nowoczesne , czy bardziej ciepłe i tradycyjne ....
pooglądaj sobie może tu:
http://www.google.pl/search?hl=pl&xhr=...sa=N&tab=wi
i tu
http://www.google.pl/search?hl=pl&xhr=...280&bih=611

nie wiem jak masz urządzone pokoje przyległe do tej kuchni - to się musi ze sobą łączyć/komponować... icon_smile.gif
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
Witajcie,

w związku z tym, że niemal rok minął od założenia tematu
a z przyczyn losowych remontu jeszcze nie było

a być musi...

to chcę temat odświeżyć

kuchnia
http://www.opoczno.eu/plytki.php?kolekcja=k002&m=111
podłoga linero zielone, ściana linero krem i kilka w ramach akcentu zielone glass centro

a łazienka np coś kremowego w większości a do tego mocny akcent krwistej czerwieni

czy wcale sie w te mocne barwy nie bawić bo to zaraz będzie nie/modne

• 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Podoba mi się np. błękitno białe Linero z proponowanej z linka aranżacji łazienki.
Spróbuj sobie zrobić w salonie przykładowe aranżacje z zaproponowanych płytek.
Gdy ja tak zrobiłem wpłacało się w sklepie kaucję 300zł, które trzeba było wydać na zakupy płytek. Aranżacje pokazały nam, ze inaczej wyglądają w sklepach, a inaczej w Twojej łazience. Za te 300zł kupiłem sobie parapety z klinkieru, a płytki i tak wybraliśmy inne niż te z aranżacji po kilkumiesięcznym bawieniu się programami do aranżacji wnętrz.
Jeśli potrafisz, to programy takie (nawet darmowe) są w sieci dostępne dzięki czemu sam pokolorujesz swój dom icon_smile.gif
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Możliwe, że taka jest cyrkulacja powietrza i tam się wykrapla na suficie. Ciekawostka. W kuchni jest prawidłowa wentylacja? Czy jest kratka wentylacyjna?
    • Tak miało być regipsy. Plamy są w salonie, nie w kuchni. Odległość plam od kuchenki jakieś 7 m. Nie mogę załadować zdjec, wyskakuje błąd. Okrągłe plamy, które robią się mokre tylko podczas dluzszego gotowania czyli tak jakby była za duża wilgotność w mieszkaniu. I niestety się powiekszaja Udało się, dodaje zdjecia. Dzisiaj właśnie gotowałam zupę i zrobiłam zdjęcie po gotowaniu
    • Czy powietrze z tego okapu (pochłaniacza) jest kierowane na tą ścianę z plamami? Tak zgaduję, bo nie wiem, czy masz okap czy pochłaniacz. Słowo regiony to miały byc regipsy? Sposób mocowania płyt g-k nie powinien mieć znaczenia, o ile ściana jest sucha i się nic na niej nie wykrapla pod płytami. Masz zdjęcia tych plam? Tak będzie łatwiej "zgadywać".
    • Witam, mam problem i nie wiem jak go rozwiązać najmniejszym kosztem. Dokładnie chodzi o mokre plamy na ścianach. Opiszę może budynek. Jest to budynek gospodarczy przerobiony na dom, ściany z podwójnej cegły( w środku dylatacja). Wszędzie mamy karton gips na stelażu ale na jednej ścianie jest na klej. Po jakimś czasie na regiony wyszły żółte plamy jakby zacieki. Mąż pokrył je farba na zacieki i potem biała ale okazało się że nie pomogło. Teraz jest położony kolor i przebijają te plamy. Ogólnie są suche ale jak gotuje w kuchni ( plamy są w salonie ale mam otwarta na salon kuchnię) plamy robią się jakby mokre. Tak jakby ściana się "pociła" albo ten klej prześwitywał. Dodam że goruje przy włączonym okapie i uchylonym oknie. Nie wiem czy da się tego jakoś pozbyć bezinwazyjnie, to znaczy nie chciałabym robić znowu nowej ściany że stelażem i chociaż nie wiem czy też to coś da. 
    • Inteligentna instalacja w mieszkaniu to jak jazda samochodem na siłownię, żeby pobiegać tam godzinę na bieżni. 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...