Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

wanna czy prysznic??

Recommended Posts

obecnie mam wannę i prysznic, w wannie kąpałem się może z 5 razy przez 12 lat, jakoś czasu mi szkoda (no może z 10 razy po zastanowieniu).
W nowym domu, na dole prysznic, na górze prysznic i wanna (jednak dla dzieci się czasem przyda)

pozdrawiam
Cytat

obecnie mam wannę i prysznic, w wannie kąpałem się może z 5 razy przez 12 lat, jakoś czasu mi szkoda (no może z 10 razy po zastanowieniu).
W nowym domu, na dole prysznic, na górze prysznic i wanna (jednak dla dzieci się czasem przyda)

pozdrawiam

dla dzieci małych -wymagana
Boja się stać pod prysznicem jednak.
No i jak choroba dopada - gorąca wanna z solą morską przydatna.
Prysznic szybki na co dzień.
Ale od święta gorąca woda w wannie, okulary, gazetka......
Ja mam obie opcje u siebie.....
I to, i to, z przewagą prysznica.
Zapowiedziałam, że ma być wanna, bo ja chcę się kilka razy do roku wymoczyć. Po kilkunastu latach korzystania z prysznica zatęskniłam za wanną.
A, że jest nas sporo, to dwie łazienki osobno z miejscem na prysznic i wannę jest baaardzo dobrym rozwiązaniem.

wanna icon_smile.gif

nawet jeśli kiedyś zmienię zdanie, to zawsze łatwiej do wanny dokupić parawan i korzystać z prysznica -
bo w odwrotnej sytuacji już raczej się nic nie zrobi, tzn. z prysznica wannę...

a jak już będę stara i niedołężna, albo po prostu mniej sprawna aby nogi podnosić icon_wink.gif i wchodzić do wanny
to zafunduję sobie coś takiego icon_biggrin.gif

fb27de165952b126med.jpg

Cytat

wanna icon_smile.gif

nawet jeśli kiedyś zmienię zdanie, to zawsze łatwiej do wanny dokupić parawan i korzystać z prysznica -

Z Tobą, to chętnie mogę zarówno w wannie, jak i pod prysznicem.
  • 5 tygodnie temu...
Cytat

wanna icon_smile.gif

a jak już będę stara i niedołężna, albo po prostu mniej sprawna aby nogi podnosić icon_wink.gif i wchodzić do wanny
to zafunduję sobie coś takiego icon_biggrin.gif

fb27de165952b126med.jpg

A gdzie coś takiego można nabyć drogą kupna?
  • 2 miesiące temu...
Zaznaczyłam wannę bo uwielbiam tam wylegiwać się po męczącym dniu z dobrą książką. Nie zdaża mi się to często i dlatego te chwile bardzo sobie cenie.
W nowym domu pewnie będę miała jedno i drugie (prysznic do szybkich kąpieli a wanna do cudownego wylegiwania się;))
Dokładnie.
Do szybkiego odświeżenia się prysznic jest niezastąpiony (ewentualnie wanna z zabudową umożliwiająca wzięcie natrysku jak łazienka mała).
Dla pełnego relaksu, jak czas pozwala to wanna, a jak kasa pozwala, to najlepiej wyposażona we wszystkie bajery świata.
Cytat

jak czas pozwala to wanna, a jak kasa pozwala, to najlepiej wyposażona we wszystkie bajery świata.

otóż to.....u mnie czas nie pozwala, dlatego nie pamiętam kiedy kąpałam się w wannie.....pewnie jeszcze trochę poczekam....
ale wybrałabym i wannę i prysznic icon_biggrin.gif
jestem zwolenniczką wanny ale nie wyobrażam sobie lata bez opcji szybkiego prysznica ;)
teraz mamy wannę, na górze specjalny drążek rozporowy i kotarę, na czas prysznica wrzuca się kotarę do wanny i dzięki temu łazienka nie jest zalana nawet jak prysznic biorą dzieciaki icon_smile.gif
w budowanym właśnie domu będzie opcja wanna na górze, prysznic na dole ale gdyby tak się nie udało to miałam już upatrzoną opcję - wanna z parawanem prysznicowym (cos takiego)

• 3 miesiące temu...
Cytat

jestem zwolenniczką wanny ale nie wyobrażam sobie lata bez opcji szybkiego prysznica ;)
teraz mamy wannę, na górze specjalny drążek rozporowy i kotarę, na czas prysznica wrzuca się kotarę do wanny i dzięki temu łazienka nie jest zalana nawet jak prysznic biorą dzieciaki icon_smile.gif
w budowanym właśnie domu będzie opcja wanna na górze, prysznic na dole ale gdyby tak się nie udało to miałam już upatrzoną opcję - wanna z parawanem prysznicowym (cos takiego)

Nie załapałem się niestety :( Link już nie działa :(
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 5 tygodnie temu...
  • 5 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

W moim przypadku bardziej sprawdza się prysznic. Choć w okresie zimowym czasami marzy mi się ciepła długa kąpiel w wannie. Więc wierzę, że ciężko jest wybrać tą najbardziej dogodną opcję.

Prysznic jest po prostu bardziej praktyczny.
  • 1 rok temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Myslalem ze na każdy 10m2 przypada 1kW. Tak mi doradzono telefonicznie przy wyborze pieca na pellet. Podałem metraż i powiedziano między 24kW a 34kW dla kotła pelletowego. A kotły na pellet i ekogroszek potrzebują powietrza z zewnątrz? Czy to zależy od typu wentylacji w budynku? Jeśli załóżmy powietrze do spalania będzie pobierał z kanału wentylacyjnego znajdującego się obok spalinowego to czy nie zachodzi ryzyko zaciągania spalin i wytworzy się obieg zamknięty?
    • Gość Iga
      Sciana mojego budynku gospodarczego jest jednocześnie granica działki, sąsiad bez mojej zgody przymontowal.do mojej ściany od swojej strony wędzarnie i zadaszenie, czy mógł tak zrobić??
    • Żeby wszyscy czytali ze zrozumieniem to co piszesz- to powinnaś również PISAĆ ZE ZROZUMIENIEM... Cykasz po kropelce informacje, dodajesz ni stąd, ni zowąd jakieś szczegóły...   Napisz DOKŁADNIE co jest w akcie - zacytuj istotne szczegóły, abyśmy wiedzieli tak jak który ma inne zdanie... zacytuj dosłownie umowę z kupcem sąsiedniej działki - co wiedział, co postanowił, co obiecał... na piśmie - żeby nie było, że na gębę, bo mógł czegoś nie wiedzieć, mógł coś inaczej zrozumieć, mógł coś zapomnieć (nawet specjalnie zapomnieć)... albo nie zawracaj głowy swoim "problemem"     Właściwie to faktycznie działka NIE BYŁA OGRODZONA, bo NA JEJ GRANICY nie było żadnego ogrodzenia!!! Ogrodzenie było - po podziale - i jest teraz na działce sąsiada!!!   Trzeba było pomyśleć o tym ogrodzeniu przed podziałem, a na pewno przed sprzedażą rzeczonej działki!!! pomimo, że przed sprzedażą to ogrodzenie ogradzało Twoją posesję i półmetrowy pas wydzielonej, a po sprzedaży - już nowego nabywcy działki!!!       A stan faktyczny jest taki, że ogrodzenie jest na działce obecnego właściciela i jest pół metra od wspólnej granicy!!!
    • To czemu wiekszość sie robi inaczej a tu ze tak powiem nowość z stali ? takie info w ogłszenieniu jest  "Pokrycie dachu - blacha na rąbek stojący - kolor antracyt Stolarka okienna ze szkleniem trzyszybowym w kolorze zewnętrznym - antracyt Drzwi wejściowe antywłamaniowe w kolorze antracyt Brama garażowa panelowa w kolorze antracyt Elewacja w oparciu o tynk elewacyjny w kolorach bieli i szarości z elementami drewnopodobnymi Standard wykończenia - stan deweloperski: Wylewki przygotowane pod układanie podłóg Ściany wewnętrzne przygotowane pod malowanie Osprzęt elektryczny Instalacje: - domofonowa - ogrzewania w oparciu o piec gazowy - ciepłej wody użytkowej z cyrkulacją (ciepła woda zaraz po odkręceniu kurka) - zimnej wody użytkowej - instalacja wentylacji mechanicznej z rekuperacją (odzysk ciepła
    • Na 300m2 21kw może być za mało. Co do długości rury poklikaj gdzieś w Google. Jak chcesz znać zapotrzebowanie, sprawdź tu: https://cieplo.app/. Kocioł gazowy potrzebuje tylko sprawny komin wentylacyjny w pomieszczeniu w którym będzie pracował. Nie potrzebuje powietrza z zewnątrz. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...