Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cytat

Dla odważnych – mam 3 wolne miejsca na trasie dolnośląskiej.


A ta trasa dolnośląska, to którędy prowadzi?
Może tak przez południowy koniuszek wielkopolski?

Właśnie doczytałam ktożeś icon_mrgreen.gif icon_eek.gif

Cytat

... może pociągiem .... icon_rolleyes.gif


Ja właśnie sprawdziłam moje połączenia z W-wą i nawet przyzwoicie to wygląda. Ode mnie aby 5-6godzin:)
Ostatnio było bodaj z 11 icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Ja właśnie sprawdziłam moje połączenia z W-wą i nawet przyzwoicie to wygląda. Ode mnie aby 5-6godzin:)
Ostatnio było bodaj z 11 icon_rolleyes.gif



jeszcze nie sprawdzałam .....
w sumie mogłabym pojechać samochodem ... ale nie wiem czy nie musiałabym zostać do poniedziałku żeby wsiąść za kółko icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

A ta trasa dolnośląska, to którędy prowadzi?
Może tak przez południowy koniuszek wielkopolski?

Właśnie doczytałam ktożeś icon_mrgreen.gif icon_eek.gif


Ja właśnie sprawdziłam moje połączenia z W-wą i nawet przyzwoicie to wygląda. Ode mnie aby 5-6godzin:)
Ostatnio było bodaj z 11 icon_rolleyes.gif



od opola przez czestochowe do rusca.

wstepnie zamawiam miejsce icon_smile.gif

Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

oj tam .... dla odważnych ..... ja bardzo miło wspominam podróż z Tobą i bardzo żałuję, że tym razem nie pojedziemy razem icon_rolleyes.gif
w ogóle nawet nie wiem z kim pojadę icon_eek.gif ... może pociągiem .... icon_rolleyes.gif


A pewno z W-wy do Ruśca transport masz icon_wink.gif
Link do komentarza
Zakładam wątek transportowy .... ułatwi to nieco sprawę - już widzę, że pierwsze informacje w tym temacie zostały wymienione w innych wątkach - ale znikną nam w gąszczu innych informacji- dlatego proszę tutaj pisać jeśli ktoś ma wolne miejsca w samochodzie lub chce się z kimś "zabrać" icon_wink.gif
Link do komentarza
To sam kogoś zabierz i w ramach podziękowań niech powozi! Chyba, że boisz się kobiet za kółkiem icon_wink.gif
Chol..a, chciałam coś jeszcze dowcipnego dopisać , ale "Opowieści z Narni" zagłuszją mmoje myśli! No skupić się nie mogę, tak głośno oglądają!
Se stopery będę musiała kupić na tenczas piątkowych filmów!
Link do komentarza
Cytat

a pewnie, że zabiorę, tylko jeszcze Elutek nie zgłosiła uczestnictwa icon_biggrin.gif



Cytat

No właśnie eluteeeeek!!!



się tak waham jeszcze... icon_wink.gif
ale trzeba chyba już coś działać, bo z tego co widzę to miejsc u p. Osińskiej coraz mniej, a w tym hotelu
na odludziu, /gdzie zresztą strzelanina kiedyś była blink.gif / to niezbyt mi się uśmiecha nocować

a wracając do transportu - czuję, że fajna byłaby podróż sierką, szkoda że to nie po drodze...
Link do komentarza
Cytat

Smutno Tinkowi, że Elutkowi atrakcji w podróży nie zapewnił icon_sad.gif , no, cóż, może sierką będzie fajnie




icon_wink.gif



Tinek, toć napisałam, że nie po drodze mi aby sierką jechać...
no i z tego co widzę, to będziesz od soboty, a ja od piątku /chyba, że dla mnie zmienisz plany icon_smile.gif /

a atrakcje z zeszłorocznej naszej podróży do dziś wspominam icon_cool.gif icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Ścierkę i owszem mam (nawet kilka) ale one nie jeżdżą, ino leżą w kuchni. icon_biggrin.gif



icon_lol.gif

Cytat

Natomiast to cóś, z którego mi zap…. icon_twisted.gif tz. ukradziono klimuszkę, z wyglądu udaje cóś czym nie jest, ale jeździ lepiej, niż udaje to cóś – wszak ma koneksje z dworem JKM. icon_mrgreen.gif



aleś zamotał icon_biggrin.gif
natomiast potwierdzam, że jeździ niczego sobie .... icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ścierkę i owszem mam (nawet kilka) ale one nie jeżdżą, ino leżą w kuchni. icon_biggrin.gif



Uwierzę na słowo... icon_mrgreen.gif

Cytat

Natomiast to cóś, z którego mi zap…. icon_twisted.gif tz. ukradziono klimuszkę, z wyglądu udaje cóś czym nie jest, ale jeździ lepiej, niż udaje to cóś ...



To potwierdzić mogie, gdyż widziałam na własne gały... w dodatku z zazdrością zauważyłam, iż nie skrzypi... w przeciwieństwie do Czesława... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • tylko ogród jest wspólny? w umowie jest tylko mowa o udziałach? decydowanie o sposobie zagospodarowania powinno polegać na zasadzie porozumienia, tu udziały raczej nie mają decydującej roli, ale jak porozumienia nie ma to pozostaje rozstrzygnięcie sądowe, nic innego
    • o ile nic się nie zmieniło, to te 8m odległości jest nadal wystarczające, więc stary budynek nie jest w strefie oddziaływania nowej inwestycji,  co oznacza, że nie ma wymogów odnośnie oddzielenia pożarowego (ściany pożarowej) bo zachowane są odległości, nie widzę powodu czynienia takich manixów są czasami (z tego co pamiętam) jakieś obostrzenia w gęstej zabudowie zakwalifikowanej do miejskiej, ale to jest zawarte zazwyczaj w MPZP   stąd pytanie - czy to Twoje przemyślenia, czy ktoś Ci to powiedział poza tym tak czy siak potrzebujesz projektanta do chociażby adaptacji projektu, więc ten Ci by to wyjaśnił   masz tam Studium czy MPZP?
    • Mam pytanie odnośnie altany ogrodowej .Moja siostra w naszym wspólnym ogrodzie wyłożyła kostkę o wymiarach 4x4 metry a na niej postawiła drewnianą altanę ogrodową wraz z meblami . Nie wyraziłem zgody jako współwłaściciel nieruchomości .Mam mniejsze udziały ,ona większe i twierdzi ,że ma prawo sobie takie konstrukcje stawiać gdzie chce .Czy siostra ma rację?
    • widzę, że Kolega, podobnie jak zeniu, opanował perfekcyjnie mistyczną sztukę ctrl+c - ctrl+v więc wiemy jak wyglądają przepisy i teorię jeżeli chodzi o to jak to wygląda niemniej jednak zalecałbym zapoznanie się z wymogami zawartymi w PnB i warunkach umowy kredytowej odnośnie zakończenia robót; być może wystarczy zgłoszenie zamiaru przystąpienia do użytkowania, urząd to oleje (cicha zgoda), wtedy wystąpić o zaświadczenie o braku sprzeciwu co do zamiaru przystąpienia do użytkowania i to może mogłoby zaspokoić papierożądność banku; pakowanie się w pozwolenie na użytkowanie może się Panu Ł czkawką odbić, bo to już trochę inna bajka i urząd może to potraktować znacznie poważniej, nawet jak dotyczy w sumie niewielkiego zakresu robót, bo tam też często siedzą ludzie, co wg schematu lecą   ale to nie mój cyrk, to tylko moje zdanie, choć na własne życzenie pchanie pod górę nigdy mi się nie podobało
    • Dzień dobry   Zachęcam do korzystania z moich usług Mieszkańców Poznania i okolic.   Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży.   Prowadzę prace na budynkach jedno- i wielorodzinnych, obiektach komercyjnych i przemysłowych.   Każdy zakres elektryki, solidnie, terminowo i tynkarze błogosławią   Do usług Maciej Elektryk 509 419 365
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...