Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tutaj będą zawarte wszystkie aktualne informacje .
W sprawie przelewów, noclegów i innych ważnych rzeczy -
ten pierwszy wpis będę uaktualniała o bieżące ustalenia .


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


16.03.2011


Jeśli zabraknie miejsc noclegowych u Pani Osińskiej lub nie odpowiadają warunki -
podaję linki do stron internetowych dwóch najbliżej położonych Hoteli:

Hotel Baron oddalony o ok. 2km od pensjonatu Pani Osińskiej:
http://www.palacbaron.pl/

Hotel George - oddalony o ok. 2,5km od pensjonatu Pani Osińskiej :
http://www.hotel-george.com.pl/

Można dzwonić , pytać o ceny i rezerwacje .



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12.03.2011


W SPRAWIE NOCLEGÓW:


Nocleg piątek/sobota - koszt 40zł
Nocleg sobota/niedziela - koszt 50zł.
Śniadanie w niedzielę dla chętnych - 10zł (trzeba zadeklarować Pani Teresie przy regulowaniu płatności)
Płatność za noclegi i śniadanie bezpośrednio do ręki Pani Teresy - od razu po przyjeździe.



Pani Teresa Osińska zdecydowała, że każdy rezerwuje sobie nocleg sam dzwoniąc bezpośrednio do Niej, na numery:
tel.: 22 729 90 60
tel. kom.: 504 022 019
tel. kom.: 693 531 356



Poniżej rozeznanie Gawla w sprawie ilości i cen noclegów-
bardzo dziękuję Piotrowi , że zechciał zająć się tą sprawą icon_smile.gif .


Kilka osób już rezerwowało , dlatego proszę się nie przerażać zaniżoną ilością podanych miejscówek .
Jeśli zabraknie miejsc noclegowych u Pani Teresy , to gawel obiecał rozeznać sprawę w pobliskim hotelu.


Cytat

Cześć !

POZOSTAŁO:
w pawilonie z tyłu pokoje z łazienkami
3pokoje - 4-osobowe
1pokój - 3 -osobowy

w domku przy bramie (wspolna lazienka ale po remoncie duża)
1pokój - 5 osobowy
1pokój -2 osobowy

w dużym domu (wspołna lazienka)
1pokój - 2 osobowy
1pokój - 5 osobowy

Warunki finansowe:

1 nocleg za osobę 40 zł , możliwe śniadanie w niedzielę dodatkowo płatne 10 zł ale trzeba się od razu zadeklarować.

Pozdrawiam!

Gawel





-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Informacja: 10.03.2011

Redakcja BD poinformowała :
Letni Zlot Forumowiczów LETKA 2011 odbędzie się 11 czerwca 2011r
w Ruścu pod Warszawą, czyli tutaj:

http://www.noclegiagromazowieckie.efirma.fm/pl/kontakt.html

Przewidzianych jest sporo atrakcji - i oczywiście jak zwykle będzie rewelacyjnie icon_biggrin.gif -
imprezę sponsoruje AVT - Korporacja Sp. z o. o. .... za co bardzo dziękujemy .... icon_smile.gif


W praktyce wygląda to tak, że większość osób przyjedzie już w piątek - tak jest zawsze.

Informacje związane z noclegami podamy niebawem -
na pewno koszt noclegu każdy pokryje sobie sam - jak zwykle icon_wink.gif .

Redakcja postanowiła , że warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wpłata 20zł na cel charytatywny - termin wpłaty a co za tym idzie - potwierdzenie swojego uczestnictwa to termin zamknięcia listy zlotowej - czyli 23 maj 2011.

Cytat

Jedynym warunkiem zapisania się na Zlot Forum LetKA 2011[/b] jest wpłata 20 zł na cel charytatywny. Szczegóły poniżej:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
ul. Łomiańska 5
Warszawa 01-685
nr konta: 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
z dopiskiem: Baran Mateusz- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.
http://pomoz-zyc.blog.onet.pl/1,CT133514,index.html

Potwierdzenia przelewu 20 zł proszę przesyłać na mail daggulka@interia.pl.



Wszelkie pytania można zadawać w tym wątku , lub na priv do mnie lub do Redakcji - w miarę możliwości na bieżąco będziemy odpowiadać icon_smile.gif .

Zachęcam do wzięcia udziału w imprezie - NAPRAWĘ WARTO !!! icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

20 zł od osoby ?


To jest kwestia indywidualna. Jeśli ktoś zechce wpłacić od osoby to będzie nam i obdarowywanemu miło, ale nie jest to wymagane.
Cytat

do której trwa ta impreza


Z naszej strony zapraszamy w sobotę od godziny 14tej, ale myślę, że nikt sie nie obrazi jeśli ktoś przyjedzie wcześniej o godzinę... dzień... icon_smile.gif

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

pokój zarezerwowany...a mam takie pytanie, ktoś jedzie może już w czwartek? icon_smile.gif
bo właśnie tak się zastanawiamy...Ewunia jakoś Warszawę bardzo lubi icon_wink.gif


I umie co rzadkie dobrze śmigać po Warszawie autem icon_wink.gif
Link do komentarza
Wewontek jezd informacyjny, to...
To ja Was informuję, że serca nie macie!
Żeby mnie nikt w doope nie szturchnoł i nie powiedział?!
Dwie strony już się cieszą a ja nic nie wiem?!

Oczywiście - wchodzę w ten interes!!!
Od piątku.
Dziś już późno, to dzwonił nie będę, ale jutro tamtędy przejeżdżam to se osobiście pozałatwiam.

Adam M.
Link do komentarza
Cytat

Wewontek jezd informacyjny, to...
To ja Was informuję, że serca nie macie!
Żeby mnie nikt w doope nie szturchnoł i nie powiedział?!
Dwie strony już się cieszą a ja nic nie wiem?!

Adam M.



Adaś .... toć jest na samej górze - kto wchodzi na forum to od razu widzi bo wątek daje po oczach - myślałam, że nie trza łopatologicznie na priv icon_redface.gif
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Czytając co roku to samo co P. Osińska oferuje to robi mi się gorąco.



A według ciebie w Częstochowie to nie było od roku podwyżek cen żywności? Owszem Pani Osińska sama stwierdziła że gdyby nie miała swojego gospodarstwa koło Warszawy to ceny byłyby calkiem inne czyli po prostu dużo niższe. Dlatego takie porównywanie nie ma sensu. Na marginesie katering w takiej ilości i jakości z obsługą kosztuje w Warszawie za taką imprezę w granicach od 150 zl. Z resztą redakcja płaci więc jeżeli komós nie odpowiadają warunki u Pani Teresy są 2 hotele nieopodal nocleg 120 za 2 osobowy pokój i 240 za 2 osobowy za drogą Serdecznie polecam. Nic na siłę . Daga trochę sie zapędziła sniadanie trzeba zadeklarować przy opłacie za nocleg ale nie wszyscy musza nie jest obowiązkowe.
Link do komentarza

od 3 lat korzystamy z usług Pani Osińskiej - i od 3 lat mamy cenę 40 zł - nie podnosi choćby mogła usprawiedliwiając wzrostem cen choćby środków czystości których używa do doprowadzenia pokoi do porządku .... to jest Warszawa i ceny warszawskie - dla porównania - u mnie w pensjonacie w którym organizowałam z kumpelami imprezę z okazji dnia kobiet nocleg kosztuje 70zł od osoby w pokoju kilkuosobowym .... więc nie sądzę , żeby 40zł za nocleg w okolicach Warszawy to była cena do zarżnięcia że się tak wyrażę ...

śniadanko to zimna płyta i pieczywo , kawa i herbata do woli ... według mnie za 10 zł - całkiem przyzwoicie .... w knajpie zapłaciłabym więcej ...

Cytat

Daga trochę sie zapędziła sniadanie trzeba zadeklarować przy opłacie za nocleg ale nie wszyscy musza nie jest obowiązkowe.



acha - to tu się nie zrozumieliśmy .... sorki .... icon_redface.gif
już poprawiam we wpisie informacyjnym .... icon_wink.gif

to jeden problem mamy z głowy - problem śniadanka który wzbudzał duże emocje .... icon_biggrin.gif
każdy może sam zdecydować .... icon_smile.gif
Link do komentarza
super, Adaś ... icon_biggrin.gif

Tak mi się jeszcze nasunęło ..... jeśli chodzi o pensjonat Pani Osińskiej . Bo wczoraj nieco emocje wszystkich poniosły icon_wink.gif .
Podoba mi się najbardziej to, że możemy czuć się tam swobodnie ... nikt nam na ręce nie patrzy , mają tam do nas duże zaufanie - znają nas od 3 lat i witają jak starych znajomych .
No i jeszcze to mi sie podoba , że możemy siedzieć i smęcić do białego rana - zrobić ognisko, krzyczeć , grać na gitarach i śpiewać , tańczyć i słuchać głośno muzyki i nikt na nas nie krzyczy że cisza nocna jest - do oporu zawsze siedzimy sami się po północy obsługując bez asysty personelu - i nigdy nie ma z niczym problemu.
Różne rzeczy się tam działy , łącznie z wizytą policji i karetki - i nigdy nie usłyszeliśmy złego słowa ani wyrzutu .... i nadal witają nas życzliwie ... i ja biorąc pod uwagę całokształt - jestem w stanie zapłacić te 40zł za nocleg i mieć tą swobodę którą tam mamy .... a na ceny Warszawskie - kwota ta według mnie nie jest wygórowana icon_smile.gif .
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

super, Adaś ... icon_biggrin.gif

Tak mi się jeszcze nasunęło ..... jeśli chodzi o pensjonat Pani Osińskiej . Bo wczoraj nieco emocje wszystkich poniosły icon_wink.gif .
Podoba mi się najbardziej to, że możemy czuć się tam swobodnie ... nikt nam na ręce nie patrzy , mają tam do nas duże zaufanie - znają nas od 3 lat i witają jak starych znajomych .
No i jeszcze to mi sie podoba , że możemy siedzieć i smęcić do białego rana - zrobić ognisko, krzyczeć , grać na gitarach i śpiewać , tańczyć i słuchać głośno muzyki i nikt na nas nie krzyczy że cisza nocna jest - do oporu zawsze siedzimy sami się po północy obsługując bez asysty personelu - i nigdy nie ma z niczym problemu.
Różne rzeczy się tam działy , łącznie z wizytą policji i karetki - i nigdy nie usłyszeliśmy złego słowa ani wyrzutu .... i nadal witają nas życzliwie ... i ja biorąc pod uwagę całokształt - jestem w stanie zapłacić te 40zł za nocleg i mieć tą swobodę którą tam mamy .... a na ceny Warszawskie - kwota ta według mnie nie jest wygórowana icon_smile.gif .




Nic dodać nic ująć. Ja sie już dalej nie wypowiadam
Link do komentarza
mi to kalafiorem

jedno jest pewne - stały klient, to nie taki co raz w roku wpadnie i zostawi cztery czy tam pięć dych, z tego nie ma ŻADNEGO pożytku

stąd też i załatwianie noclegu indywidualnie, żeby nie było problemów
a i tak koorwa są

swoją drogą Ci, co chcą wpaść na imprę ot tak tylko sobie, pewnie się boją tego zapisywania i co tam jeszcze
proponuję dla takich skarbonkę na miejscu - będą mieli możliwość symbolicznej wpłaty na wskazany prze Redakcję zbożny cel i niech po prostu przyjeżdżają, chyba, że Redakcja ma potrzeby wcześniejszego dokładnego zliczenia stadka
Link do komentarza
A ja się wypowiem, bo mnie z leksza podenerwował temat ceny noclegu.

Moi Państwo, jestem z małego miasteczka, ceny u nas kosmiczne ino wypłaty jakoś gwiazd nie sięgają. Miałam w tym roku nieprzyjemność nocować w hotelu w Kaliszu...

Tylko i wyłącznie w akcie totalnej desperacji tam nocowałam, bo szukanie noclegu w nocy, zimą, jakoś mi nie przypadło do gustu...
Może dlatego, że 1-ka, że bez łazienki, o robalu w toalecie, którego widziałam rano nie wspomnę//nie skorzystałam już/...
Za tę "przyjemność" zabuliłam 59zł. I nawet nie mogłam sobie komóry podładować, bo w pokoju nie było gniazdka, że o ciepłej herbacie,nie wspomnę.

Więc niech nikt nie mówi, że 40zł to jest drogo!
Link do komentarza
A po drewno będzie fikać Afrodytaa, bo po pierwsze nie wie jeszcze czym to może grozić, a po drugie ... przecież "młoda" jest ... icon_evil.gif

Cytat

Imrezy mi się mylą ... w Ruścu to już moja któraś z kolei , więc nie pamiętam - ale skoro nie jadłyśmy śniadania , to znaczy(...)


Pożegnanie lata 2009 - śniadanie, termosy i kogoś uprzejmego piwo (nawet trzy piwa, bo Kasia powoziła) ... se zapamiętałem, bo mi życie ta trójca wróciła po potyczce z Petusem_es na pojemniki 25ml ...
Link do komentarza
Gość gawel
Miałem już nic nie pisać ale, co mi tam
Kiedy 3 lata temu Daga prosiła mnie o zorganizowanie Ap po zlocie FM to uczciwie zjeździłem całą okolicę, łącznie z centrum agroturystyczno-noclegowym w Daniewicach (nieopodal Ruśca) i NIKT nie był zainteresowany tą imprezą ani noclegami bo cytuję „nie opłaca mi się zmieniać i prać pościeli” jakby chociaż na 5 dni to może . Jedynie Pani Osińska nie odmówiła pomimo że miała pełna obsadę noclegową w ciągu tygodnia i w nocy w piątek musiała przygotować pokoje i catering. Poza tym przecież nie robi wszystkiego siłami Rodziny i własnymi musi wynająć pomoc. A wiadomo że nikt nie przyjdzie do pracy za 50 zł przynajmniej nie na tym terenie.
Obecnie jak już wspomniałem cenę mamy stałą od 3 lat, Redakcja sponsoruje przyjęcie i ponosi znaczne koszty za co niemniejszym Dziękuję .
Pytam się więc komu jest żal i czego i o jakich upustach mówi ? Może trochę realizmu i rozeznania rynku zanim ktoś zgłosi krytykę?
W tym roku też przed naszą imprezą jest inna, 4 dniowa i znowu Pani Osińska będzie miała 1 dzień na przygotowanie nam noclegu. Więc naprawdę proszę o trochę wyrozumiałości i o powstrzymanie się od złośliwości pod Jej adresem gdyż mam nadzieje że nie trafi na ten wątek i nie przeczyta tego co jej się przypisuje.
Link do komentarza
Cytat

Co roku ma te same ceny. Z tego co wiem jeśli jesteśmy stałymi klientami to powinna być jakaś zniżka. Im więcej osób tym taniej lub coś w tym stylu. Dostajemy gotową ofertę i nic się nie targujemy czy uzgadniamy?



Jest tylko jedno ale;
W tym przypadku , nie ma „my” (dotyczy noclegów). Nikt nie zamawia „hurtem”, nikt nie wpłaca zaliczki, która przepada w przypadku niewykorzystanych miejsc. To kto i w czyim imieniu ma negocjować ?

Dość często tłukę się po różnych dziwnych miejscach i moim zdaniem, ceny za nocleg, są mocno (nisko) umiarkowane – a mając na uwadze panujące tam warunki i atmosferę są wręcz bardzo przyzwoite.
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Jest tylko jedno ale;
W tym przypadku , nie ma „my” (dotyczy noclegów). Nikt nie zamawia „hurtem”, nikt nie wpłaca zaliczki, która przepada w przypadku niewykorzystanych miejsc. To kto i w czyim imieniu ma negocjować ?

Dość często tłukę się po różnych dziwnych miejscach i moim zdaniem, ceny za nocleg, są mocno (nisko) umiarkowane – a mając na uwadze panujące tam warunki i atmosferę są wręcz bardzo przyzwoite.


No dzięki Siwy bo wiesz jakoś było tyle czasu och i ach i nagle zrobił się problem przykro mi sie zrobiło i tyle. icon_sad.gif Wiesz jak to jest mnie sie nawet głupio było targować zresztą to jest jej normalna cana i wydaje się do przyjęcia
Link do komentarza
Cytat

Kiedyś była opcja - materac na trawniku i śpiwor....
Jest jeszcze?
Bo ja komunię mam w maju....... i kule bele nie wiem jak będzie jeszcze - po.... -icon_smile.gif




ja też mam w maju komunię ... chrześniaka icon_rolleyes.gif , a potem wesele - kuzynki ... masakra icon_lol.gif

a co do Twojej opcji - można sobie spokojnie nawet namiot rozstawić za małą opłatą , miejsca pod dostatkiem ... na tyłach , kameralnie ... wszystko do zrobienia ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

A po drewno będzie fikać Afrodytaa, bo po pierwsze nie wie jeszcze czym to może grozić, a po drugie ... przecież "młoda" jest ... icon_evil.gif

Te "młoda" to nie musiało być a cudzysłowiu, wszak 18 latek ledwo mam icon_wink.gif
A co, już mam się zacząć bać tego drewna?


Cytat

dobra , to kto po te drwa leci?
skoro Kotek wrabia Afrodyte , to mam taką propozycję nieśmiałą , że oboje polecą... icon_biggrin.gif
natomiast wiemy kogo na pewno nie wysyłać ... icon_mrgreen.gif

W tej wersji nawet nie mam nic na przeciw icon_wink.gif
Ale Ty idziesz jako nadzór...he he he

Cytat

Lepiej „zaplanujcie” kogoś innego – Ona będzie potrzebowała czasu (wszak rodowód ma „pianowy”), aby dojść do siebie po podróży w nieklimatyzowanym autku. icon_biggrin.gif


Ja zawsze wiedziałam, że masz dobre serducho i nic mi przy Tobie nie grozi icon_wink.gif

Cytat

poleci od razu jak przyjedzie ... po co ma dwa razy brać prysznic? icon_lol.gif

Zawsze jakaś oszczędność...i czasu i wody icon_wink.gif


Cytat

Bo ja komunię mam w maju.......


Cytat

ja też mam w maju komunię ...

A ja mam komunię w czerwcu...19-go...własnej córki...

Aż się boję jak zapodam rodzince, że wybywam tydzień wcześniej na 3-dniową balangę...
Reakcja... icon_evil.gif icon_evil.gif icon_mad.gif icon_mad.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
i jeszcze $&%@*%$%&#$%*&#%&*@%*#&%$&%#^&$#%&


Może im nie powiem....
Link do komentarza
nie masz większych problemów ? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

wszystko jest już ustalone , jasne ..... teraz dopuszczam tu już tylko pozytywne emocje .... icon_biggrin.gif

ja mam bardzo ważne pytanie ..... czy jeśli gacie co je mam przekazać będą nieco bardziej .... nie , sorki ... dużo bardziej .... też nie to .... zdecydowanie bardziej .... o , to jest dobre słowo : zdecydowanie bardziej skąpe i koronkowe .... to czy Moose mi nakopie ? icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

nie masz większych problemów ? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

wszystko jest już ustalone , jasne ..... teraz dopuszczam tu już tylko pozytywne emocje .... icon_biggrin.gif

ja mam bardzo ważne pytanie ..... czy jeśli gacie co je mam przekazać będą nieco bardziej .... nie , sorki ... dużo bardziej .... też nie to .... zdecydowanie bardziej .... o , to jest dobre słowo : zdecydowanie bardziej skąpe i koronkowe .... to czy Moose mi nakopie ? icon_lol.gif


Niniejszym ustosunkowywuję siem : NAKOPIE icon_exclaim.gif

A WIERZAJTA MI, ŻE JĄ ZNAM DOBRZE icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

i koniec tematu! jak się komuś nie podoba, nie pasują warunki.. to niech nie nocuje! wolna wola.. brrr... się atmosfera popsuła jednymi dyrdymałami.



Nikt nic nie popsuł i nic się nie popsuło. ikt nie narzeka na warunki. ogólnie się mówi bo ma się do tego prawo.

Po drugie jak nie jedziesz to się nie odzywaj i nie podkręcaj atmosfery jeszcze...
Link do komentarza
Cytat

Niniejszym ustosunkowywuję siem : NAKOPIE icon_exclaim.gif

A WIERZAJTA MI, ŻE JĄ ZNAM DOBRZE icon_mrgreen.gif



icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif

Cytat

Po drugie jak nie jedziesz to się nie odzywaj i nie podkręcaj atmosfery jeszcze...



a dlaczego molytek ma nie jechać? icon_eek.gif przecież osobiście ją na listę wpisywałam icon_biggrin.gif

oczywiście , że jedzie ... i bardo dobrze - bo teraz już wyszła z szoku po Krościenku i wie na co się gotować, to się będzie dobrze bawić icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Hmmmm ... (prosze nie wycinac, kląć nie będę icon_wink.gif )...... hmmmm
Przeczytałem:
Cytat

ogólnie się mówi bo ma się do tego prawo.


Święte słowa. Pełna zgodność z ogólnie przyjętym obyczajem, zasadami forum i moim skromnym zdaniem.

Contra
Cytat

Po drugie jak nie jedziesz to się nie odzywaj i nie podkręcaj atmosfery jeszcze...


Trzeci stopień prawdy góralskiej, brak rozeznania i chyba chęci zdobycia tegoż, lekki brak taktu i atak personalny.

Jeśli tak to ma wyglądać ... to ja serdecznie dziękuję ...

A jeszcze mnie naszło .... dziś jest 18.03 ... rok temu też miałem dość ....
Link do komentarza
Cytat

Święte słowa. Pełna zgodność z ogólnie przyjętym obyczajem, zasadami forum i moim skromnym zdaniem.



w sumie generalnie tak .... masz rację .... takie jest forum ....
ale - jakoś tak mi źle na sumieniu i miejscu gdzie każdy normalny człowiek ma serce kiedy w tym dziale powstają kłótnie i anse- dziale który przecież powinien być raczej miejscem radosnym - a atmosfera powinna być przyjazna , bo mówcie co chcecie , ale jesteśmy grupą znajomych tudzież przyjaciół którzy CHCĄ się spotykać ....
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Ja też muszę, ale jak się pomyśli i odpowiednio przygotuje - to nie jest to takie upierdliwe... Właśnie spakowałem trzy worki (plastik, papiery i te niesegregowalne) i wiadereczko na bio... Spacerek na śmietnik i - załatwione... wiadereczko umyte, suszy się i zaraz wróci do szafki, w którym stoją w sumie cztery wiadereczka po 28 litrów pojemności... Zupełnie wystarczają na tydzień... no, bio trochę częściej, w zależności od zawartości wiadereczka...  
    • Konstrukcja tych pomp IBO FP4 powoduje , że nieco dłużej wytrzymają po wystąpieniu suchobiegu, ale też należy je wyłączyć. Lepiej zastosować dodatkowe urządzenie automatycznie wyłączające pompę po wystąpieniu suchobiegu. Jest ich wiele na rynku ,różnych producentów. np,    https://b2b.omnigena.pl/sterowania-i-zabezpieczenia/1878-opc59-sterownik-5907761103184.html (jeśli pompa ma silnik max 1,3kW)   https://aquatik.eu/14-ibopress-10-sterownik-wylacznik-pompy-hydroforu-suchobieg-ibo-press-10-p-697.html (jeśli pompa ma silnik max 2,2kW)   Można też w ogóle zmienić koncepcję i zamiast dużego zbiornika wybrać układ z pompą głębibową, falownikiem i niewielkim zbiornikiem buforowym. Falownik wyłączy pompę po suchobiegu. Koszt takiego zostawu z całkiem porządną pompą IBO odporną na piach to ok. 2 tys. zł.    
    • 🌟 Kim Jesteśmy? 🌟 Letyro to dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji i montażu wysokiej jakości osłon okiennych. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe, nadając Twojemu domowi wyjątkowy charakter.   🔧 Co oferujemy? 🔧 Rolety Zewnętrzne: Chronią Twoje okna przed słońcem, zapewniając prywatność i kontrolę nad temperaturą w domu. Moskitiery: Zapomnij o niechcianych gościach w postaci owadów! Nasze moskitiery zapewniają swobodę korzystania z otwartych okien, bez ryzyka inwazji komarów czy much. Bramy Garażowe: Bezpieczne, wytrzymałe i łatwe w obsłudze – nasze bramy garażowe chronią Twój samochód i mienie przed niepożądanymi intruzami. Parapety Wewnętrzne: Dodaj stylu i elegancji do swojego wnętrza dzięki naszym parapetom wewnętrznym, dostępnym w różnorodnych wzorach i kolorach.   Nasza strona www: rolety Rzeszów
    • Niezła gromadka. Ja muszę segregować w mieszkaniu. To dopiero przerąbana sprawa -.-
    • Na starym mieszkaniu miałem meble z Ikea i powiem, że z jakości niektórych naprawdę byłem zadowolony. Ale większość niestety nie przetrwała długo w idealnym stanie.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...