Skocz do zawartości

Aktualności LetKA 2011 – zlot forumowiczów budujemydom.pl


Recommended Posts

Cytat

Sugerujesz, że jadąc do Warszawy mogę się na Was gdzieś po drodze natknąć? Znów?


Spytasz się Mośki na zlocie ona przezyła objazdy w moim wydaniu , o Barbosie nie wspomnę bo jego autem jechałem
Link do komentarza
Cytat

Mając na uwadze powyższe, to do szczęścia (dziecięcego) przydałoby się jeszcze „utulenie” – o jakimś cycuszku nie wspominając – bo to oczywista oczywistość. icon_biggrin.gif


Jeszcze byś pewnie jakiegoś młodego chciał, nie?? icon_smile.gif
Boszszsz... już mi z tej roboty na dekiel wali...
Link do komentarza
hmmm, to sam już nie wiem...jedyna alternatywna trasa ode mnie na Wawę jaka mi przychodzi do głowy to przez Kielce i Radom...wg google maps to 47km dalej i około 50minut dłużej...ale uwzględniając ten 84km korek na gierkówce to zaczynam się zastanawiać....
Link do komentarza
Cytat

hmmm, to sam już nie wiem...jedyna alternatywna trasa ode mnie na Wawę jaka mi przychodzi do głowy to przez Kielce i Radom...wg google maps to 47km dalej i około 50minut dłużej...ale uwzględniając ten 84km korek na gierkówce to zaczynam się zastanawiać....



Od Kielc do Radomia też roboty drogowe, jechałem miesiąc temu, korki jak diabli, wolałem wracać ,,gierkówką".
Link do komentarza
Witam

Pamiętajcie, że jedziemy w sobotę, to generalnie jest luźniej niż w tygodniu.
Z mojego doświadczenia (jeżdżę tą trasą dość często) w tygodniu do Rawy Maz. idzie dość dobrze, wahadełka się nie korkują, od Rawy dopiero jest tzw. meksyk (i to od niedawna się korkuje, choć roboty od jesieni)
Można posłuchać na radyjku, jeśli będą krzyczeć, że się korkuje to można w Rawie odbić na Białą Rawską i dalej na Grójec, dojedziemy do Ruśca od drugiej strony. Do Grójca też są 4 wahadełka, ale idą szybko

szerokości icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Wy jedziecie - My jedziemy w piątek -icon_smile.gif



my też ... icon_biggrin.gif
to już niedługo .... icon_smile.gif
powiedziałabym , że niebawem .... nawet poniekąd tuż tuż .... prawie natychmiast .... icon_biggrin.gif

dobra, dobra ... wiem, że jeszcze do piątku 3 dni ... ale już się cieszę tak bardzo, ze dla mnie to już prawie natychmiast icon_biggrin.gif

Cytat

Kurde, zapomniałem, porządne goście jadę w piątek



Tinuś..... no nie masz innego wyjścia niż spakować się w piątek ... no nie ma innej opcji , sam powiedziałeś:

Cytat

porządne goście jadę w piątek



icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Ale jak juz bedziecie jechać od Grójca to nie jedźcie do janek czy sękocina i nie róbcie kółka bo tam znowu korki tylko skreccie w tarczynie w lewo na światłach potem jak głowna droga prowadzi i wiz a wiz bramy koscielnej w lewo i cały czas prosto na przypki, krakowiany nadarzyn i zajedziecie od strony młochowa to jest z tarczyna 10 km do ruśca. Aha i przed tymi światłami w Tarczynie gira z gazu bo 4 radary robia zdjęcia krzyżowo a w asfalcie jest pentla indukcujna dla tych z przedwczesnym wiecie czym lepiej poprawic fryz i makijaż jak ktoś chce mieć ładne zdjęcie przedzlotowe
Link do komentarza
Cytat

Ale jak juz bedziecie jechać od Grójca to nie jedźcie do janek czy sękocina i nie róbcie kółka bo tam znowu korki tylko skreccie w tarczynie w lewo na światłach potem jak głowna droga prowadzi i wiz a wiz bramy koscielnej w lewo i cały czas prosto na przypki, krakowiany nadarzyn i zajedziecie od strony młochowa to jest z tarczyna 10 km do ruśca. Aha i przed tymi światłami w Tarczynie gira z gazu bo 4 radary robia zdjęcia krzyżowo a w asfalcie jest pentla indukcujna dla tych z przedwczesnym wiecie czym lepiej poprawic fryz i makijaż jak ktoś chce mieć ładne zdjęcie przedzlotowe



równie dobrze możesz do mnie po chińsku icon_lol.gif ..... znaczy z Xavieerem o tym gadaj .... icon_biggrin.gif

Cytat

no tak, tyle, że ja w piątek wieczorem, z Krakowa do domu ściągam dopiero, czyli nawet gdybym chciał (a chcę) no, ale cóż....



bardzo wielka mi szkoda ... icon_sad.gif
no ale cóż - dobra i sobota - lepsza niż nic ... czasu jak marasu , damy radę pogadać.... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

równie dobrze możesz do mnie po chińsku icon_lol.gif ..... znaczy z Xavieerem o tym gadaj .... icon_biggrin.gif



bardzo wielka mi szkoda ... icon_sad.gif
no ale cóż - dobra i sobota - lepsza niż nic ... czasu jak marasu , damy radę pogadać.... icon_biggrin.gif


Jak skruszejesz w korku to sobie przypomnisz icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

nie powiedziałeś , że mam brać narzędzia do bezwzględnego egzekwowania składek .... icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_wink.gif




dobra , to jutro sobie to druknę w takim razie.... i przekażę Xavierowi icon_lol.gif


Sokojnie zawsze jest jakieś koło ratunkowe 50/50 , telefon do przyjaciela albo 69 (nie wiem jakie to trzecie było improwizuje)
Link do komentarza
gitarrrrrrrrrrrrrra mnie martwi................
Nie chce mi się tachać......
Organki zabieram - gitarrrrrrrrrrrrra niech bierom te co mają platz w bagażnikach -icon_smile.gif

Cytat

Sokojnie zawsze jest jakieś koło ratunkowe 50/50 , telefon do przyjaciela albo 69 (nie wiem jakie to trzecie było improwizuje)



pół na pół - telefon do przyjaciela - albo sruuuuu i woda spuszczona..... chyba ... tak to było chyba
Link do komentarza
Cytat

hmmm, to sam już nie wiem...jedyna alternatywna trasa ode mnie na Wawę jaka mi przychodzi do głowy to przez Kielce i Radom...wg google maps to 47km dalej i około 50minut dłużej...ale uwzględniając ten 84km korek na gierkówce to zaczynam się zastanawiać....



Panikujesz. najlepsza droga to masz przez Częstochowę. A korek jak trafisz na wypadek lub cuś innego. Więc nie panikuj i nie śmigaj gdzieś jakimiś wiejskimi drogami icon_smile.gif

Link do komentarza
wiem, że trzeba myśleć pozytywnie , ale jak sobie pomyslę, ze za tydzień o tej porze to już "po" będzie , to mi siakoś ... smutno .... z drugiej strony , jak pomyślę że pojutrze o tej porze już będę prawie wyjeżdżać , to mi wesoło .... no i weź tu człeku dojdź do ładu z taką huśtawką.... icon_lol.gif
Link do komentarza
a ja się doczekać nie mogę ..... będzie super .... icon_mrgreen.gif
bobiczek - o gitarę się nie martw .... na pewno chopaki zabiorą.... icon_biggrin.gif
ja też w sumie mam , jeno struny żyłki ... i kurcze nie wiem czy wlyzie z bagażem .... ale jakby nikt nie brał , to mogę się postarać i zabrać .... icon_smile.gif


W każdym razie - ponawiam - uprasza się o zabranie płyt grających (mogą być mp3) do słuchania i podrygiwania icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Aha i przed tymi światłami w Tarczynie gira z gazu bo 4 radary robia zdjęcia krzyżowo a w asfalcie jest pentla indukcujna dla tych z przedwczesnym wiecie czym lepiej poprawic fryz i makijaż jak ktoś chce mieć ładne zdjęcie przedzlotowe


Kaaaarrrwasz!!
Teraz dopiero mówisz?! Jechałam tamtędy 3 tygodnie temu, też w lewo skręcałam w Tarczynie... Dżizas! Mam nadzieję, że mnie nie pstrykło z żadnej strony...
Link do komentarza
Cytat

Kaaaarrrwasz!!
Teraz dopiero mówisz?! Jechałam tamtędy 3 tygodnie temu, też w lewo skręcałam w Tarczynie... Dżizas! Mam nadzieję, że mnie nie pstrykło z żadnej strony...


icon_mrgreen.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...