Skocz do zawartości

Aktualności LetKA 2011 – zlot forumowiczów budujemydom.pl


Recommended Posts

Cytat

5 dni ... to co? szykujemy te henny i farby? icon_biggrin.gif


Oczywiście dzis wlasnie idę do fizjerki, waham sie między fioletowym a rudym , jaki by tu kolor rzucic , hmm może pod kolor awatarka

PS O kurcze ale mi się post trafił myslalem że to rok urodzenia w profilu a to licznik icon_eek.gif I'm old icon_sad.gif
Link do komentarza
Cytat

Pomyślcie o śpiewaniu, coby Opole zakasować!


Wiesz Stasiu co maja wspólnego "śpiewający" i "nie śpiewający"????
To że jedni i drudzy muszą się nawalić. Pierwsi żeby zacząć śpiewać a ci drudzy żeby to znieść icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

:santajump: a czy Mikołaja pyta się jakie prezenty przyniesie? Cierpliwości icon_smile.gif

Pozdrawiam
Marcin



aj tam ... czasem można zerknąć chwilę wcześniej do szafy jak nikt nie widzi ... icon_mrgreen.gif
tutaj może też ? .... tak z boczku, ukradkiem ... tylko trochę ... icon_biggrin.gif


Cytat

Uch ... troszkę strach jechać .... nie wiadomo, co też redaktory nam tam zredagują .....



też o tym pomyślałam .... chyba lepiej stać z boku i się profilaktycznie nie wychylać... icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Jestem zainteresowany , czy pojazd jest klimatyzowany ???? icon_mrgreen.gif



A na masełku, czy oliwce ? icon_biggrin.gif

Cytat

czasem trzeba znaleźć w sobie na co dzień zakopaną głęboko cząstkę dziecka - pozwala ona na bezkompromisowy luz i zabawę... icon_biggrin.gif




Ja zamierzam się tak rozluźnić, i tak znaleźć w sobie dziecko, że poważnie się zastanawiam nad wzięciem pampersów. icon_eek.gif icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Ja zamierzam się tak rozluźnić, i tak znaleźć w sobie dziecko, że poważnie się zastanawiam nad wzięciem pampersów. icon_eek.gif icon_mrgreen.gif




Cytat

Ja, tradycyjnie zresztą, większość kalorii mam zamiar przyjmować z butelki. Powinienem się w smoczek zaopatrzyć?



pampersy ? smoczek? więcej nie trza .... no chyba jeszcze łóżeczko ze szczebelkami coby się nie sturlać icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Ale Ula będzie z Piratem i Smarkiem – oba już zajęte. icon_sad.gif


Siwy Ślubnemu tego posta nie pokażę... jeszcze by jakieś środki przymusu bezpośredniego wobec Pirata zastosował... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


Co do cycków... jednego mam wolnego... Smark już wyrósł (a tatuś nadal ma w sobie dziecko icon_wink.gif )


Co do pamków... jak mkomuś potrzebne, to wezmę, Smark już nie używa, ale może nie okażą się zupełnie zbędne...

Braciszku... dla Ciebie mam jeden nowy całkowicie nieużywany smoczek... ale cycusia to już od Lwicy wołaj icon_wink.gif
Link do komentarza
wczoraj czytałem, że na gierkówce od piotrkowa do granicy mazowieckiego trwa lub będzię trwać remont...bagatela, 84km - ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć ?
bo już się boję tych korków...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...