Skocz do zawartości

Aktualności LetKA 2011 – zlot forumowiczów budujemydom.pl


Recommended Posts

Cytat

eno, ognicho bez kiełbasy? a na miejscu nie można jej gdzieś zakupić? icon_wink.gif



czyli jednak ognicho?
w sumie - można się zorganizować w piątek - bo większość przyjeżdża po południu - zrobić ściepę na miejscu po 5 zeta , jechać i kupić hurtowo kiełbachę - tylko trzeba zapytać gawla - czy będzie gdzie piątkowym późnym popołudniem ?

Cytat

z rzeczy niepsujących się, pasujących do ogniska, są jeszcze źmiory. tez można wrzucić kilka w torbę. icon_biggrin.gif



jesli zdecydujemy , że ognicho - to ziemniaczki koniecznie ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

czyli jednak ognicho?....



no, My to jesteśmy jak najbardziej za, tyle że, z tego co wiem, dojedziemy z Trzylewami, dopiero kole 20-tej, bo chcemy o jeden, czy dwa sklepy zahaczyć jeszcze po drodze...
myślę, że w razie jakich braków na miejscu, można dawać nam znać telefonicznie, to uzupełnimy braki, w miarę możliwości
Link do komentarza
Cytat

no, My to jesteśmy jak najbardziej za, tyle że, z tego co wiem, dojedziemy z Trzylewami, dopiero kole 20-tej



ja myśle, że wcześniej na pewno ognicha robić nie będziemy - po ciemku najfajniejszy klimat icon_biggrin.gif
teraz tylko gawel musi przejąć pałeczkę ... chyba , że ktoś kupi hurtowo z 10 kilo kiełbachy i kilka bochenków chleba , ketchup, musztardę po drodze , a na miejscu każdy odda kasę... icon_rolleyes.gif
nie wiem jak organizacyjnie to ugryźć ..
Link do komentarza
Cytat

eno, ognicho bez kiełbasy? a na miejscu nie można jej gdzieś zakupić? icon_wink.gif

z rzeczy niepsujących się, pasujących do ogniska, są jeszcze źmiory. tez można wrzucić kilka w torbę. icon_biggrin.gif


Można oczywiście, ale jak pamiętam rok temu komary były jak indyki więc nie podniecałbym sie ogniskiem

Cytat

Super , Piotr ... weź tylko pod uwagę, że zapowiadają trzydziestostopniowe upały ... coby Ci ta galaretka na stół nie spłynęła... icon_lol.gif
no i koniecznie trza od razu pokroić jeśli ktoś chce przywieźć ciasto - żeby nie bawić się w talerzyki , tylko żeby każdy mógł w przelocie złapać w łapkę... icon_wink.gif


spoko dam 2 żelatyny gratis icon_mrgreen.gif jakim przelocie icon_eek.gif , ja ide usiąsc na dupie i nigdzie sie nie spieszyć i co najważniejsze pogada c z WAMI. Przelotów to ja mam na codzien do zaje ...a icon_twisted.gif
Link do komentarza
Cytat

czyli jednak ognicho?
w sumie - można się zorganizować w piątek - bo większość przyjeżdża po południu - zrobić ściepę na miejscu po 5 zeta , jechać i kupić hurtowo kiełbachę - tylko trzeba zapytać gawla - czy będzie gdzie piątkowym późnym popołudniem ?



jesli zdecydujemy , że ognicho - to ziemniaczki koniecznie ... icon_biggrin.gif


Gawel będzie oczywiście juz nawet dzisiaj będzie 24 hour az do skutku icon_biggrin.gif . Możemy kupić spokojnie kiełbase lub kupie wczesniej parę kilo to sie zobaczy zresztą możemy jezeli nie ognisko to grila zrobic na spokojnie. Poza tym jak juz sie ogarniemy to mozna do reala czy lidla podjechac to jest moment coby "zatankować" itd oraz dokupic potrzebne akcesorium

Cytat

Gawel będzie oczywiście juz nawet dzisiaj będzie 24 hour az do skutku icon_biggrin.gif . Możemy kupić spokojnie kiełbase lub kupie wczesniej parę kilo to sie zobaczy zresztą możemy jezeli nie ognisko to grila zrobic na spokojnie. Poza tym jak juz sie ogarniemy to mozna do reala czy lidla podjechac to jest moment coby "zatankować" itd oraz dokupic potrzebne akcesorium


Bo zapomniałem powiedziec że rok temu Bara doznała szoku icon_eek.gif i tak własnie wygladała jak zobaczyła ceny w pobliskim sklepie. Wiec cokolwiek by nie powiedziec o markecie zawsze to taniej będzie . Zrobimy liste zbierzemy kase i pojedziemy na kwilke

Cytat

ja myśle, że wcześniej na pewno ognicha robić nie będziemy - po ciemku najfajniejszy klimat icon_biggrin.gif
teraz tylko gawel musi przejąć pałeczkę ... chyba , że ktoś kupi hurtowo z 10 kilo kiełbachy i kilka bochenków chleba , ketchup, musztardę po drodze , a na miejscu każdy odda kasę... icon_rolleyes.gif
nie wiem jak organizacyjnie to ugryźć ..


Kupie na spokojnie ale moze nie dzisiaj icon_mrgreen.gif chociaz z 2 strony podsusze może tez moze byc nie?

Cytat

Komary to ja biorę na siebie .... icon_sad.gif


Tomek no co Ty ? icon_eek.gif az sie boje spytac co zrobisz? Puscisz bąka icon_lol.gif

Cytat

jestem - sprawdzam
co tam było.............


A duzo było Paweł ale jak ja się tu pojawiłem to wszyscy spier... icon_confused.gif
Link do komentarza
Cytat

Można oczywiście, ale jak pamiętam rok temu komary były jak indyki więc nie podniecałbym sie ogniskiem



no właśnie tez pamiętam , ze plan umarł bo nas zeżreć żywcem chciały - pan Żelkowski może potwierdzić jak szybko uciekaliśmy do budynku... icon_lol.gif
mam nadzieję, że tym razem bedzie inaczej , bo jak beda takie komary jak ostatnio w ilości i rozmiarze , to bede musiała chyba jakiś skafander ubrać... icon_biggrin.gif


Cytat

spoko dam 2 żelatyny gratis icon_mrgreen.gif jakim przelocie icon_eek.gif , ja ide usiąsc na dupie i nigdzie sie nie spieszyć i co najważniejsze pogada c z WAMI. Przelotów to ja mam na codzien do zaje ...a icon_twisted.gif



no to na słodko mamy wypas ... ja upiekę kilkadziesiąt muffinek, Ty ciacho ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Tomek no co Ty ? icon_eek.gif az sie boje spytac co zrobisz? Puscisz bąka icon_lol.gif


Nic nie zrobię. Normalnie tak mam w pakiecie, że najpierw sakramenckie krwiopijce zawsze do mnie lecą. Dzieciaki sobie mogą spokojnie kolacje opędzlować na tarasie jak tatuś usiądzie w pobliżu. Dzieciakom nic, ja hurtowo pokąsany.
Przyzwyczaiłem się ....
Link do komentarza
Cytat

w Wawie?
dobrą kiełbasę??????????????
Tinka zagadujcie - technologa - on na pewno wie gdzie taką kupić................


Tinek najwyżej dodatkowo sie zdezynfekuje żeby nie myślał zawodowo o zawartosci kiełbasy i juz a my nie wiemy co jest w środku. Zanim nam opowie to i tak już nam bedzie wszystko jedno
Link do komentarza
Cytat

Nic nie zrobię. Normalnie tak mam w pakiecie, że najpierw sakramenckie krwiopijce zawsze do mnie lecą. Dzieciaki sobie mogą spokojnie kolacje opędzlować na tarasie jak tatuś usiądzie w pobliżu. Dzieciakom nic, ja hurtowo pokąsany.
Przyzwyczaiłem się ....



no właśnie niestety mam bardzo podobnie .... icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Nic nie zrobię. Normalnie tak mam w pakiecie, że najpierw sakramenckie krwiopijce zawsze do mnie lecą. Dzieciaki sobie mogą spokojnie kolacje opędzlować na tarasie jak tatuś usiądzie w pobliżu. Dzieciakom nic, ja hurtowo pokąsany.
Przyzwyczaiłem się ....


A o tym nie pomyślałem że jestes atrakcyjny dla komarzyc , między innymi oczywiście icon_biggrin.gif i że mają do ciebie takie konsumpcyjne podejście
Link do komentarza
Cytat

I gdybym teraz spadł do tych sugerowanych sześćdziesięciu paru kilogramów, to nie jestem pewien czy dobrze bym z tym się czuł, a na pewno fatalnie bym wyglądał.


Jak to do 60 paru icon_eek.gif toż to niemozliwe wygladał byś jak Daga skóra i kości icon_mrgreen.gif (ona ma przynajmniej biust) icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

dokładnie - mi ubyło 10 kg - i wszyscy podpytują czy jestem zdrowy.
A obcy - trąbią - że choroba mnie dopadła -icon_sad.gif


Paweł no co ty 10 kg kiedy?i z czego. Czy ja cie widziałem przed , po , czy w trakcie (bo byłeś w szlafroku) icon_mrgreen.gif

Cytat

Tylko nie aż tyle, co ja dwa tygodnie temu... bo tak się znieczuliłem, że łeb mnie do dzisiaj boli...


MOże jakąś benzynę (czyt whiski lub koniak) piłeś po tym zawsze łeb napier....

Cytat

Co się dziwisz ... kazałeś worek cementu odjąć ... tyle by zostało.


E to spoko myślałem że to posrane MBI ci takie wyszło zalecane
Link do komentarza
Cytat

Trzy
Gaweł
pisze - że nikt by nie chciał wyglądać w pasie jak Daga!
No
I tej wersji się trzymamy -icon_smile.gif


Oj Bobiczek grabisz sobie , nie u mie bynajmniej

Cytat

prawda? tez od razu przyleciałam, bo coraz ciekawiej się robi. jakieś tajemnice tu zaraz ujrzą światło dzienne... i to na trzeźwo icon_lol.gif


Dzidzia jesteś światło dzienne to nic , zbanowanie jest groźniejsze icon_biggrin.gif, a poza tym jak sie za 8 dni ludzim na oczy pokazac chyba w stroju muzułmanki
Link do komentarza
Cytat

jak chcesz to potrafisz dopierdzielić -icon_smile.gif
PS:
serio?
szlafrok?
a to musiała być panika straszliwa z zaskoczeniem -icon_smile.gif



Nie to nie miało byc dopierdzielenie, nie to autor miał na tzw mysli, icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
NO ładnie Redakcja sie załamie jak poczyta to nasze wydziczanie sie

Cytat

jest git
a zbanowanie - naprawdę.......
brak możliwości pierniczenia znam na Scyskraper -icon_smile.gif


Jak chodzisz w jakieś miejśca ze na samej nazwie można sobie jezyk połamać to sie nie dziw
Link do komentarza
piękny żywioł był - jak Tsunami się wyłoniliście
Ino że ja - muszę w końcu coś zjeść dzisiaj
Albo inaczej
Muszę coś zjeść od wczorajszego popołudnia - bo normalni ludzie to jedzą kolację, śniadania i obiady,,,,,
No......

PS:
a mi Gaweł wylicza potem kilogramy i diety proponuje -icon_smile.gif

Cytat

NO ładnie Redakcja sie załamie jak poczyta to nasze wydziczanie sie


Jak chodzisz w jakieś miejśca ze na samej nazwie można sobie jezyk połamać to sie nie dziw



NIE JĄTRZ!
Ja konkurs foto - ożeniłem w konkurencji.
I zaraz zobaczę - był efekt - czy nie......

=PS
ej - Redakcja!!!!!!!!!!!!!!
wiecie - przeciągnąć chciałem.....
-icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

czyli stanęło na tym, że ognicho robimy i wszystkim zajmiemy się na miejscu w piątek - wtedy zbierzemy od wszystkich kasę, bo bedzie opcja podjechania do marketu i zakupu większej ilosci wędliny , chleba i czego tam jeszcze ...
no i ok ....


nie.............
no ja to po prostu pierdzielę.............
ja będę miał w kabsie 3.00zł
2 zł +1 zł w tylnej kieszeni na jakiś przypadek -icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...