Skocz do zawartości

Aktualności LetKA 2011 – zlot forumowiczów budujemydom.pl


Recommended Posts

Cytat

zapijać mordki?


eeee o 11 w południe to jeszcze nie...będziemy zwiedzać Wawę...ale o 01 to już na pewno....ja będę spała hihihi

chociaż w sobotę...to chyba nie będziemy zwiedzać....coś mi się pomyliło....no to będziemy się przygotowywać do wylotu......balonem oczywiście icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

spać??? icon_twisted.gif



uuu , optymistka ... icon_mrgreen.gif
no dobra ... jest to do zrobienia - jesteśmy w innych pokojach icon_mrgreen.gif
jeśli będzie wystarczająco miejsc w pokojach to postaram się coby być sama , żeby nie wyjechać z siekierą w plecach kiedy to o godzinie 7 odpalę swoją suszarę wichure... icon_biggrin.gif
Ci co byli ze mną w pokoju wiedzą o czym piszę... icon_lol.gif

ja w sobotę za niespełna 2 tygodnie o godzinie 11:56 będę piła już zapewne drugą albo trzecią kawę... i spędzała czas na miłych pogaduchach z tymi którzy się z wyrek zwleką... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Mam kilka spostrzeżeń ... piątkowy wieczór -
Sprawa jeden : bardzo proszę o zabranie muzyki na płytkach (mogą być mp3)- ponieważ ja dysponuje tylko tym co zwykle icon_biggrin.gif
Sprawa dwa : ponieważ sprawa ogniska i zajęcia się kiełbasą jest dyskusyjna icon_lol.gif - a będzie upał i nie ma sensu , żeby każdy woził - więc pomyślałam, że miło by było gdyby każdy przywiózł oprócz ulubionego napitku również coś do zjedzenia - coś takiego co się nie zepsuje w drodze : jakieś chipsy , ciastka, paluszki, krakersy , jeśli komuś się chce - niech upiecze jakieś ciacho, ja upiekę muffinki , jak zdążę icon_biggrin.gif
nie pisze o ilościach hurtowych , tylko o czymś co można wrzucić na ząb i zając twarz coby przestać na chwilę gadać ... icon_lol.gif
co myślicie?
Link do komentarza
Cytat

Jestem jak najbardziej za i na pewno coś przygotuje , mam ochotę na jakieś ciasto z galaretką to i zrobie. Właśnie jestem na etapie testowania



Super , Piotr ... weź tylko pod uwagę, że zapowiadają trzydziestostopniowe upały ... coby Ci ta galaretka na stół nie spłynęła... icon_lol.gif
no i koniecznie trza od razu pokroić jeśli ktoś chce przywieźć ciasto - żeby nie bawić się w talerzyki , tylko żeby każdy mógł w przelocie złapać w łapkę... icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...