Skocz do zawartości

Aktualności LetKA 2011 – zlot forumowiczów budujemydom.pl


Recommended Posts

Miło mi zaprosić Państwa na niezwykłe spotkanie LetKA 2011 w gronie Forumowiczów już 11 czerwca w Ruścu k/ Nadarzyna.

Głównym atutem naszego spotkania jest wspaniała atmosfera, a żeby ją jeszcze bardziej podgrzać i poczuć wiatr we włosach, polecimy balonem (tym razem nikt i nic nas nie powstrzyma).

DSC01446.jpg


Kto woli niższe loty, będzie mieć możliwość poskakania na trampolinie. icon_smile.gif

DSC01446.jpg


Redakcja Budujemy Dom zapewni Państwu catering i inne atrakcje icon_smile.gif

Miejsce spotkania:
Gospodarstwo agroturystyczne u Pani Teresy Osińskiej
05-830 Nadarzyn, Rusiec, ul. Osiedlowa 48 http://www.noclegiagromazowieckie.efirma.fm/pl/kontakt.html

Jedynym warunkiem zapisania się na Zlot Forum LetKA 2011 jest wpłata 20 zł na cel charytatywny. Szczegóły poniżej:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
ul. Łomiańska 5
Warszawa 01-685
nr konta: 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
z dopiskiem: Baran Mateusz- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.
http://pomoz-zyc.blog.onet.pl/1,CT133514,index.html

Potwierdzenia przelewu 20 zł można przesyłać do 30 maja 2011 na mail daggulka@interia.pl.

Ewentualne noclegi są organizowane indywidualnie przez uczestników Zlotu.

Trochę wspomnień:
https://forum.budujemydom.pl/Fotoreportaz-z...010-t12302.html

Jeśli mieli by Państwo pytania proszę o kontakt bezpośrednio na Forum, mailem marcin@budujemydom.pl lub z Daggulką (https://forum.budujemydom.pl/daggulka-m22860.html).

Pozdrawiam i zapraszam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Tak sobie patrzę na te wyliczanki i aż mnie korci żeby się zapisać, ale póki co to nie, bo nie chcę zapeszyć... Na razie wyględa, że znowu będę mógł Was zobaczyć na "źywca" (no i może z Żywcem...icon_biggrin.gif ), ale to jeszcze tyle czasu - dużo się może wydarzyć do tej pory.
Link do komentarza
Cytat

Boś jest Głównodowodząca!

I niech nikt nie waży się czytać bez "ł"!!!



tiiiia , jassssne ..... wcale że nie ..... głównodowodząca jest Redakcja icon_biggrin.gif

a co do wyliczanki - zawsze wszyscy odliczali, często nawet był wyścig "kto pierwszy ten lepszy" icon_lol.gif ... więc mam nadzieję, że tak zostanie ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

tiiiia , jassssne ..... wcale że nie ..... głównodowodząca jest Redakcja icon_biggrin.gif

a co do wyliczanki - zawsze wszyscy odliczali, często nawet był wyścig "kto pierwszy ten lepszy" icon_lol.gif ... więc mam nadzieję, że tak zostanie ... icon_biggrin.gif


Ty już Daga, nie bądź taka skromna. Redakcja, Redakcją, ale na Forum to Ty karty rozdajesz icon_wink.gif

Oj, pamiętam jak każdy był w wyliczanie zaangażowany, pamiętam...
Myślę, że większość ludzisków dobrze się zna ze spotkań i w domowych pieleszach organizują niespodzianki...

Właśnie, może jakieś dodatkowe atrakcje? Nie wiem jak było wcześniej, ale może by cósik przygotować?

Ktoś ma jakieś pomysły, czy to w ogóle jest kiepski pomysł?

Link do komentarza
Cytat

Ty już Daga, nie bądź taka skromna. Redakcja, Redakcją, ale na Forum to Ty karty rozdajesz icon_wink.gif

Oj, pamiętam jak każdy był w wyliczanie zaangażowany, pamiętam...
Myślę, że większość ludzisków dobrze się zna ze spotkań i w domowych pieleszach organizują niespodzianki...

Właśnie, może jakieś dodatkowe atrakcje? Nie wiem jak było wcześniej, ale może by cósik przygotować?

Ktoś ma jakieś pomysły, czy to w ogóle jest kiepski pomysł?




to jest bardzo dobry pomysł .... na piątek , bo w sobotę to wiadomo - czas będzie dokładnie zagospodarowany icon_biggrin.gif
ja proponowałam na piątkowy wieczór ognisko z gitarami - ale jak najbardziej proszę zapodawać inne propozycje icon_biggrin.gif

Cytat

Wspomnij coś o przebieraniu ... i się zachwieje moja sympatia do Ciebie. icon_twisted.gif



Brak obrazka
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...