Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
kamil34

posadzki epoksydowe w garażu

Recommended Posts

Planuję zamówić sobie epoksydową wylewkę w garażu, ale nie wiem czy się nie będzie zdzierała. Niby w supermarketach jest coś takiego i jeżdżą po tym wózkami, ale sam nie wiem.

Cytat

Planuję zamówić sobie epoksydową wylewkę w garażu, ale nie wiem czy się nie będzie zdzierała. Niby w supermarketach jest coś takiego i jeżdżą po tym wózkami, ale sam nie wiem.

Myślałem o czymś podobnym na podłogach na parterze. ma ktoś jakieś doświadczenia z tego typu posadzkami? Jak z ich trwałością i naprawą?

Ja sie przestraszyłem - że w zimie jak bezie mokro, a garaż nieogrzewany - będzie marzło i mogę dojechać niechcący za blisko ściany na przeciwko -icon_smile.gif

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Najnowsze posty

• Oklej nadproża "płytkami" ciętymi że starych, używanych, czerwonych cegieł
    • Zakomunikowałem producentowi, albo zaproponują coś sensownego (rabat, wydłużona gwarancja),albo opiszę temat na internecie wraz z podaniem nazwy producenta i modelu okien. Ja osobiście po takim wpisie nie wybrałbym ich okien. Oni zaś stwierdzili, że jest to "normalna regulacja" i zaproponowali równowartość 150zł. Nie wiem czy do nich dociera jaką siłę mają takie wpadki. Cóż ich wybór.
    • My mamy wannę wolnostojącą z linii Solid Surface Barcelona, bardzo spodobał mi się jej kształt, jest prosta, minimalistyczna, ale do naszej łazienki pasuje idealnie. Dom mamy urządzony raczej nowocześnie z elementami industrialnymi. Na stronie Riho Limited mają sporo wybór armatury łazienkowej, zamawaliśmy też od nich umywalki, wszystko z wysokiej półki, ale na takich rzeczach podobno nie warto oszczędzać.
    • ŻENADA!  Hahaha - jak chcesz rodzinie robić reklamę, to jest na to stosowna podstrona. Tu jest dyskusja na konkretny temat.  Ja wyznaje zasadę - każdy ma robić to, do czego ma kwalifikacje. Architekt do architektury, konstruktor do konstrukcji, elektryk do elektryki, wodkaniarz do wodkanu.  Oczywiście można zamówić u architekta elektrykę, a u geologa konstrukcję - jak kto woli. Może nawet podbije pieczątką i się podpisze. Może nawet się trafi taki, że to zrobi lepiej niż fachowiec "wyedukowany". Niemniej nie jest to regułą ani praktyką.  Ani nie jest to eleganckie w stosunku do innych branży - takie oszczerstwa. Ja ci też mogę sypać przykładami projektów elektrycznych przeinwestowanych i bez sensu oraz durnego wykonastwa - tylko po co? Jak będę potrzebował projekt elektryki, to pójdę do dobrego i sprawdzonego elektryka (chyba że poznam dobrego elektryka, choć ma inne wykształcenie). No ale znam elektrykow jednak wykształconych praktyków - na szczęście.   Ciągle rypiesz tym przykladem złego architekta - ja też ci mogę dać przykłady złych konstruktorów, robiących konstrukcję na wyrost, drogie i potężne - od których inwestorowi topnieją pieniądze. I co z tego. Nie idę do takich, gdy trzeba. Idę do dobrych.   Retrofood - wbij wreszcie do glowy - każdy może być dobrym, średnim i złym fachowcem, w każej dziedzinie i zawodzie.    Cyt: " Natomiast projektanci, którzy również mają uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcji podchodzą do takich zleceń poważniej i dokładniej analizują zadanie. I mniej kosztują niż architekci." Dopisz jeszcze konkretne nazwisko i telefon - chłopie - jaak sie mówi A, to trzeba i B. I będzie reklama, jak trzeba, skojarzona z hejtem - jak trzeba.      ŻENADA JEDNYM SŁOWEM!
    • Witam wszystkich i wzywam pomocy. 
      Przeprowadzam generalny remont salonu, zbijam tynk i chcialbym zostawic jedna sciane z wyeksponowana cegla. 
      Niestety szpeci mi ja betonowe naproze nad drzwiami. Zastanawiam sie jakbym mogl je zamaskowac, ozdobic, przerobic itp. 
      zeby pasowalo. Juz sporo sie naszukalem w necie, wpisujac rozne kombinacje slow...bez skutku. 
      Moze Wy macie jakies pomysly odnosnie tego. Prosze pomozcie. Pozdrawiam
  • Popularne tematy

• Doradcy redakcyjni i firmowi