Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Extradach


Recommended Posts

  • 5 miesiące temu...
Długo szukałem i w końcu znalazłem firmę która ma to czego potrzebowałem. Nie dość, że posiada pełny asortyment to i ceny są przystępne. Dodatkowy plus za kontakt i obsługę. Polecam z czystym sumieniem ! icon_smile.gif

Zajrzałam na tą stronę szukając szukając informacji o sklepach/hurtowaniach w mojej okolicy i trafiłam na powyższe wpisy. Postanowiłam sprawdzić i zadzwonić do extradach u, to był strzał w dziesiątkę icon_smile.gif Dzięki takim miejscom jak to łatwiej się odnaleźć w gąszczu sprzedawców. Dziękuję za pomoc komentującym, a firmie za doradztwo, fachową pomoc i troskę o mój portfel icon_smile.gif Pozdrawiam Magda
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 7 miesiące temu...
Gość Janusz R.
Wyjątkowo profesjonalna firma. Pełne doradztwo, brak naciągania, szybka wycena i najważniejsze mają najniższe ceny. Dowiezli mi wszystko sprawnie i na czas tak jak się umówiłem. A chce im podziękować bo przyjeli mi palete dachówki którą kupiłem przez pomyłke dekarza. Dziękuje panie dyrektorze:)
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Profesionalna Firma, jednak po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględniają... reklamacje do producenta po 2mieś. odsyłają. Żądają 1000 żeczy i pani Anna jest wyjątkowo niemiła i po stronie producenta.... Pozdrawiam kupujący w przyszłości u konkurencji....
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 4 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...