Skocz do zawartości

ile metrów w 1h gipsy i laczenia


Recommended Posts

witam jestem swierzak na tym forum
pracuje w norwe od 8 lat i mam kilka pytan
prosze mi wytlumacvzyc czemu ceny kazia i stasia sa takie same prawie zawsze jak firmy?
firma placi podatek itd

nawet jak do ceny kaziu doliczy vat bo tak sie czesto slyszy to jest stratny o podatek i ksiegowa itd..

nastepne pytanie do fachowcow a nie pzrechwalaczy:)
nie interesuja mnie stawki bo pracuje w innym kraju gdze stawki sa troche wyzsze chodz czasami takie same za to materialy o klase lepsze w standardowym uzyciu

interesuje mnie ile m2 plyt g-k h=240cm jestescie wstanie srednio nakrecic w 1h albo w dzien 8h
i to samo szpachlowanie laczen ( papier, szpachla , szpachla ,dotarcie)
niechce podawac ile ja m2 robie w 1h ( srednio sciany i sufity w jednym mieszkaniu) bo widze ze wielu lubi sie pzrechwalac
tylko chcialbym cos sprawdzic i porownac
szpachluje od roku wiec nie mam takiej wprawy- ale mam roboty z polecenia ciagle a chyba o to chodzi
w norwe uzywa sie w wiekszosci szpachli gotowych juz wymieszanych fluggera- najczesciej , nawet ciezko kupic taki gips w workacha jak jest to bardzo drogi:)
powiem szczeze ze musial bym sie zastanowic i policzyc il ja robie w 1h poniewaz tytaj wiekszosc prac jest liczona za 1h a nie od dziela jak w PL.
podaje ceny przykladowe jak kogos interesuje
prywatnie 70-80zl/h
legal 140-250/h+ vat 25% --- jest wielka roznica miedzy firmami a ludzmi na czarno
dlatego dziwie sie czemu tak jest w PL
moi rodzice za remont mieszkania zaplacili polecanemu fachowcowi 38zl/h tak wyszlo srednio po 2 tyg pracy koszmar!!!!!

prosze o wmiare rzetelna wypowiedz

Link do komentarza
Cytat

/.../
prywatnie 70-80zl/h
legal 140-250/h+ vat 25% --- jest wielka roznica miedzy firmami a ludzmi na czarno
dlatego dziwie sie czemu tak jest w PL
moi rodzice za remont mieszkania zaplacili polecanemu fachowcowi 38zl/h tak wyszlo srednio po 2 tyg pracy koszmar!!!!!

prosze o wmiare rzetelna wypowiedz


bo prywatnie masz w PL czesto gesto znacznie wyzsza jakosc
BTW
jakbym w NO miał zarabiac 70 zł/h przy norweskich cenach to musiałbym na głowe upaść
w PL nie podchodze do tematu jak mi nie wychodzi 35 zł/h
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...