Skocz do zawartości

Windy do projektorów


Recommended Posts

Jesteś użytkownikiem projektora? Szukasz nowoczesnych rozwiązań?
Jeśli tak, powinieneś wybrać produkty firmy VIZ-ART AUTOMATION.
Producent oferuje szeroką gamą wind do projektorów, które są w pełni zautomatyzowane.
Sam decydujesz kiedy projektor ma się zatrzymać. Oto recenzja jednego z modeli:

"Od dziś wygoda pracy z Twoim projektorem wkroczy na nowy, lepszy standard.
To koniec męk związanych z odpowiednim ustawieniem projektora. Winda SIMPLE Slim 9/350, mocowana na suficie, pozwoli Ci bez zmartwień cieszyć się Twoją projekcją.
Winda ta przystosowana jest do wyposażenia kina domowego, lub sali konferencyjnej Twojej firmy.
Korzystanie z urządzenia firmy Viz-Art nie wymaga żadnego wysiłku. Wystarczy, że naciśniesz odpowiedni guzik lub klawisz, a winda sama
ustawi Twój projektor na odpowiednią wysokość, bowiem model SIMPLE Slim 9/350 pozwala na zatrzymanie urządzenia na wybranej przez Ciebie wysokości.
Praca wcześniej wymienionej windy jest cicha i komfortowa. Zapomnij o jakimkolwiek serwisie- produkt jest bezawaryjny.
Jest to połączenie wygody z estetyką, gdyż po złożeniu winda ma wysokość zaledwie 1,6 cm, do której oczywiście musimy doliczyć wysokość projektora.
Więc jeśli zależy Ci na nowoczesnym urządzeniu wnętrza... Nie masz wyjścia- musisz kupić windę firmy Viz-Art!"

DSC01446.jpg



Strona producenta: http://www.viz-art.pl/32/strona_glowna.html
Link do komentarza
Cytat

Ceny zależą od Twoich upodobań, kolego icon_smile.gif Zależy od życzenia dot. formatu lub rozmiaru. icon_wink.gif
Pytania kieruj proszę pod tym adresem e-mailowym: ewa@viz-art.pl




REKLAMUJ SIĘ W ODPOWIEDNICH DZIAŁACH ......
strasznie dajesz po oczach tym bełkotem marketingowym .... idź z tym do działów do tego przeznaczonych .... !!!!!!!!!!!!
Link do komentarza
Cytat

Ceny zależą od Twoich upodobań, kolego icon_smile.gif Zależy od życzenia dot. formatu lub rozmiaru. icon_wink.gif
Pytania kieruj proszę pod tym adresem e-mailowym: ewa@viz-art.pl



Ale ja pytałem o twój konkretny icon_smile.gif Ogólnie cena w necie na poziomie 4600 jest zniechęcająca. Tak samo jak windy do tv, mniejsza ok 5tys większa ponad 8tys icon_sad.gif

Trochę szukałem bo mnie to interesowało. Ja mam ekran projecta.
Link do komentarza
Nie przesadzajmy icon_smile.gif W podwieszanym suficie chowanie to niezły bajer. Oczywiście jak ktoś ma podwieszany.
Niektórzy muszą projektor ustawić dokłądnie w osi ekranu, czasami jest to trudne i trzeba pracować z sufitem.

Mi się udało sprawę załatwić zwykłym uchwytem mocowanym do ściany.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...