Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: CERPOL


Recommended Posts

Gość zawiedziona
Smiechu warte- dla mnie...Latem kupilismy tam lazienke\" od A do Z\", zostawiajac kwote 5-cio cyfrowa i to co nas spotkalo, nadaje sie tylko do prasy! Zle wyliczenie mozaiki( na wanne byly przeznacone 3 plytki...), zla kabina prysznicowa, wadliwe krany, szyba do prysznica o wymiarze, uwaga, 86,5cm- zamawiana byla 90-tka, nie wspomne juz o pani, ktora \"poradzila\" nam kupno po jednej paczce z kazdych plytek wiecej, gdyby cos, bo jak zostana oni chetnie przyjma z powrotem. Klamstwo!!Mamy marzec, a lazienka nie wykonczona, bo po ostatniej, niby wlasciwej wysylce pasownych drzwi...w paczce braklo magnesow do nich. NAPRAWDE odradzam, bo my nie mamy juz do nich sil i nerwow! NIGDY nie spotkalam bardziej nieprofesjonalnej firmy i z cala pewnoscia nikt z mojej rodziny ani znajomych nic juz tam nie zamowi. Klient ma tylko placic, najlepiej z gory, zapewnic prowizje a potem mozecie nas gdzies. Zero profesjonalizmu i kultury wobec klienta.
Link do komentarza
  • 4 lata temu...
Gość była klientka
Śmiech na sali...Przy zamawianiu płytek do łazienki wszystko cacy,,,można oddawać płytki i w pełnych paczkach i w niepełnych - wszystkie warunki sprzedaży jakby malowane...Zostawiłam tam nie mało pieniędzy. Domawiana mozaika przyszła w opłakanym stanie, a pan na magazynie dodał, że "nic mu nie latało i to nie ich wina". Potem chciałam oddać całe paczki płytek to nagle nie wolno, i że niby wszystko pisze z tyłu na fakturze - BZDURA!! I jeszcze się reklamują w radiu z końcem roku - płytki bez VAT - yhym tylko te powyżej 90zł/m2 i zero wyboru. Nie polecam nikomu...Nigdy więcej cerpol !!! Nie szanują klienta, a niby klient nasz pan...
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Gość Klient
Fajne promocje, na miejscu robią projekt łazienki, miła i przede wszystkim fachowa obsługa. W odróżnieniu od marketów tu obsługi nie trzeba szukać pomiędzy regałami. Płytki bardzo dobre jakościowo, równe i bez skaz. Wykonawca bardzo chwalił. Pozostaje mi zatem gorąco polecić ten sklep.
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
  • 8 miesiące temu...
Gość klient z tarnowa opolskiego
Kupiłem łazienkę od A do Z, trochę korzystając z promocji taniej o vat - kabina i armatura, a ostatnio na hiszpańskie płytki. Powiem tak, nie znalazłem tych płytek taniej nawet w internecie, dsotawa na następny dzień do domu, duży plus. Ogólnie jestem zadowolony
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...