Skocz do zawartości

Uchwyty do mocowanie przewodów ma ścianie


Recommended Posts

Zastanawiam się czy jest coś takiego.

uchwyty.jpg

Z tym ze mnie by interesowało aby można było zamocować jednocześnie 10 przewodów płaskich. (co najmniej). Wtedy takie mocowania bym przymocował co metr na drodze kabli i je tam po prostu wpinał.

Jjeden z kolegów z innego forum mocował na klej na gorąco. Jednak on to potem chował pod tynkiem. U mnie raczej nic na to nie położę. Tzn będzie przyciśnięta warstwa ocieplenia.

Autorus

Link do komentarza
Cytat

Zastanawiam się czy jest coś takiego.

uchwyty.jpg

Z tym ze mnie by interesowało aby można było zamocować jednocześnie 10 przewodów płaskich. (co najmniej). Wtedy takie mocowania bym przymocował co metr na drodze kabli i je tam po prostu wpinał.

Jjeden z kolegów z innego forum mocował na klej na gorąco. Jednak on to potem chował pod tynkiem. U mnie raczej nic na to nie położę. Tzn będzie przyciśnięta warstwa ocieplenia.

Autorus


Jeszcze się taki nie urodził co by 10 przewodów naraz kładł. Musisz jechać po kolei jak nie chcesz się zaplątać.
Uchwyty USM z pierwszego zdjęcia są dobre pod tynk.
Napisz jakie masz te ocieplenia i ile miejsca na te uchwyty, bo może będziesz mógł użyć uchwytów do rurek RL zamykanych. Można je łączyć i są w różnych rozmiarach.
Link do komentarza
Napisano (edytowany)
Cytat

Jeszcze się taki nie urodził co by 10 przewodów naraz kładł. Musisz jechać po kolei jak nie chcesz się zaplątać.
Uchwyty USM z pierwszego zdjęcia są dobre pod tynk.
Napisz jakie masz te ocieplenia i ile miejsca na te uchwyty, bo może będziesz mógł użyć uchwytów do rurek RL zamykanych. Można je łączyć i są w różnych rozmiarach.



Przewody rozkładane na ścianach z cegieł. Potem na to ocieplenie od wewnątrz, twarda wełna.


"Jeszcze się taki nie urodził co by 10 przewodów naraz kładł. Musisz jechać po kolei jak nie chcesz się zaplątać."

Przewody to oczywiście po jednym, ale fajnie byłoby wciskać w uchwyt i iśc dalej nic przybijać co chwila.

Znalazłem cos takiego, i o to mi chodziło tylko na normalne przewody instalacyjne icon_smile.gif

Brak obrazka

Brak obrazka

Uchwyt kablowy bez kołka typ 2032 OBO

* Możliwość szybkiego wkładania i wyjmowania kabli- maksymalnie do 8 przewodów YDY 3x1,5 mm2.
* Optymalne do instalacji modyfikowalnych.
* Do montażu na stropach zawieszanych i pomiędzy ściankami działowymi.
* Przeznaczone do równoległego układania kabli.
* W ofercie producenta, OBO BETTERMANN, dostępne sa trzy rodzaje tego uchwyt umożliwiające montaż
* maksymalnie do 16 przewodów YDY 3x1,5 mm2
* Uchwyt jest wykonany z jasnoszarego poliamidu, nie zawiera halogenów.
* Opakowanie: karton 50 szt. Edytowano przez autorushd (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...