Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Budohurt Materiały Budowlane


Recommended Posts

Gość admirał
kobieta nie widziała nic złego w tym że zamówiła mi styropian innej firmy i nie poinformowała mnie o tym, a po resztę niedostarczonego mi materiału pojechałem sam bo inaczej ekipa remontowa umarła by z nudów ogólnie jak na tak szanującą się sieć żenada
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
kupowałam tam kilka razy, jest ok, dostawy były płatne ale ich koszt nie wygórowany, po zakupach zawsze ktoś dzwonił z kolejnymi ofertami, towar mają z najwyższej półki w sensownej cenie przynajmniej ja się zawsze dogadałam co do rabatu polecam nie zawiodłam się

Trafiłem na nich przy okazji okien dachowych - mieli Veluxy najtaniej w okolicy, później doradzili mi wełnę Rockwool. Teraz wybrałem tynk. Jestem zadowolony z cen i obsługi. Zawsze można liczyć na fachową poradę. Polecam.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...
U mnie niestety nie było tak różowo. Szukałem farby do malowania pokoi i pech chciał że trafiłem własnie do tej hurtowni. Podałem dokładne metry i kolory jakie potrzebuje przedstawicielowi Panu Adamowi. który wyliczył mi zapotrzebowanie farby, zrobił zamówienie i czekałem na odbiór - wg. danych producenta zużycie wychodzi 0,25l na m2 przy dwukrotnym malowaniu - tego już niestety sprzedawca nie doczytał i policzył 0,5l na m2 więc zapotrzebowanie wyszło dwa razy większe a co za tym idzie za farbę powienien zapłacić ok. 850 zł a zapłaciłem prawie 1700 zł. Sprzedawca przyznał się że przez jego błąd wynikł ten problem i obiecał że zwróci tą nadpłaconą kwotę ale w między czasie zwolnił się z pracy. Sprawę przejął jego kolega Sławomir, który także na samym początku obiecał że tak rozwiążę ten problem żebyśmy byli zadowoleni i tu zaczęły się problemy: a to nie odbierał telefonów, a to był na urlopie, a to był sam w pracy i nie miał czasu zająć się tą sprawą. W końcu kiedy pojechał osobiście do hurtowni przedstawił korektę faktury na niecałe 110 zł. - śmieszne ale prawdziwe i stwierdził że więcej zwrócić nie może a ja zostałem z 50 litrami farby której kupiłem za dużo przez błąd człowieka który nie doczytał 3 słów w informacji producenta.
Jeżeli by ktoś reflektował sprzedam w bardzo dobrej cenie trochę farby. Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę pisać podam numery kolorów i ilości jakie mi zostały. Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Gość Halina Rus
Pan MikiQ pisze,że Pan Adam,który się pomylił-zwolnił się z pracy-jeżeli to był Adam -to pracuje tam, nie umie liczyc!Budohurt to porażka-ostrzegam wszystkich potencjalnych klientow.Zamówiłam u nich-obsługiwal mnie Pan Adam owszem,jak robiłam zamówienie było miło/-cegiełki wapienne,które otrzymałam tak mokra,że jak zaczęłam wyciągać z pudełem-to rozlatywały się w rękach,były na nich wykwity plęsni-takie czarno-różowoczerwone,co świadczyło,że takie mokre leżały dłuższy czas.Kurier,który to przywiózł poinformowal nas,że gdyby cos było nie tak,to do 7 dni zgłosić do Budohurtu.Nazajutrz zadzwoniłam do P.Adama,a ten stwierdził,że powinnam to zgłosić do kuriera,po mojej informacji co powiedzial kurier -kazał zrobić mi zdjęcia i dostarczyć do Budohurtu.Nie zrobiłam zdjęć bo było już ciemno na budowie,ale zabrałam 4 opakowania z tych cegielek i pare rozlazłych cegiełek,żeby sobie sfotografowali i zawiozłam do Budohurtu,ale Pana Adama nie bylo i inny pracownik stwierdzil,że poślą mi nowe a tamte odbiorą.Ale ja chciałam jeszcze dokupić 2 paczki/miałam zamiar położyc jeszcze wokól drzwi,które mi akurat wprawili/-i okazalo się,że mogę te 2 paczki odebrać od ręki,tak więc odebrałam i zobaczyłam,że mają te dużo w magazynie,a że miałam auto combi,więc wróciłam do biura i ustaliłam,że zabiorę osobiście te 17 pudeł,a Budohurt mial przyjechac odebrać sobie te "Zgniłki".I jakież było moje zdziwienie,gdy z magazynu na wózku widlowym przywieziono mi podobne "zgniłki"-mokre w rozlatujących się pudelkach.Magazynier stwierdził,że mają to pod dachem,ale chuba takie mokre przychodzi już od producenta.Prosilam magazyniera i zabral "zgnilki" i przywiozl trochę lepsze-tez wilgotne ale bez tych czarnych wykwitow,zawiozłam to na budowę,dobrze że ogrzewanie podlogowe już podlączone-rozlozylam na kartonach i suszyłam,a jak wyschły wlożyłam do pudelek i czekaja na przyklejenie.Oczywiście nikt nie przyjechal po odbiór tych pierwszych "zgnilków"-zadzwoniłam do p.Adama kiedy po to przyjadą bo zawadzaja mi na budowie-oddzwonił,że jak możemy to żebyśmy to jakos zutylizowali.zasypaliśmy tym dziurę na szambie, niszę pod tarasem,koleiny na podjedzie a kartony oblaliśmy benzyną i spalili na ognisku.Minęło 3 tygodnie i pojechaliśmy do Budohurtu domówić narożniki Incana,ktore też tam zamawialismy i oczywiście ta " sierota "żle nam wyliczyl /to już inna bardzo dłuuuga historia nie załatwina do dzisiaj/ i jakis Pan,chyba kierownik mowi mi,że musimy ustalić kiedy moga odebrac te reklamowane cegielki!!!!I zdziwiony jak to Pan Adam kazal z polecenia szefa zutylizowac?Inni pracownicy,ktorzy tam byli śmiali się,a ja o malo nie dostałam zawału.następnym razem napisze Wam o zamówionej Incanie Moderno Frost,a jak ktos nie wierzy, to prześlę na dowod ksero faktur i wykaz telefonów wykonanych do budo a raczej burdelhurtu

Ostrzegam przed zakupami w Budohurt w Katowicach,nie umieją wyliczyć z podanego metrazu materiałów,obiecują oddzwonić i nie oddzwaniaja,totalnie olewają klienta,pierwszy raz w życiu spotkalam taką firmę,to nie budohurt ale totalny bajzelhurt.Porażka, a ich pracownik adam nie umie liczyć,chyba też nic nie może w tej firmie,ładnie sie usmiecha,dla nowego klienta jest mily-ale z dobrych zakupów i tak "nici"!!!Nie wierzcie w ich reklamę,że "zakupy od ręki",towar dostępny od ręki,chyba,że te mokre,spleśniałe gipsowe cegiełki,swoją drogę muszę sprawdzic kto to produkuje.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Każda firma to ludzie, pewnie wszystko zależy na kogo akurat trafimy, ja tam kupowałem kilka razy u gościa co siedzi po lewej stronie i nie miałem zastrzeżeń, a od marketów wole takie hurtownie, bo zawsze można coś utargować.
Link do komentarza
Gość zoUza

Dokładnie tak! Raz trafimy lepiej raz gorzej, ja wyslalam zapytanie netem o kamien na sciane i już za godzine mialam telefon od handlowca, wprawdzie potem nie bylo już tak rozowo, bo spodziewalam sie darmowgo transportu, ale ogolnie obsluga i tak o niebo lepiej niz w myslowicach, gdzie czekalam wieki zanim ktos raczy zainteresowac sie po co w ogole przyszlam.

Link do komentarza
Gość ASIA FIEDEŃ
Polecam wszystkim tą firmę. Zakupiłam tu kamień dekoracyjny. Cała transakcja trwała rewelacyjnie szybko. W pierwszej kolejności sprawdzenie oferty, potem kontakt telefoniczny celem potwierdzenie dostępności i ceny. Potem odbiór zamówionych produktów. To co warto powiedzieć, to to, że Hurtownia Budohurt to solidna firma, dbająca o klienta, mają bardzo dobre ceny i możliwość odbioru osobistego. Polecam. Na pewno tam wrócę ponieważ będę w tym roku ocieplać dom.

Też polecam przed kupnem mat. bud. odwiedzić ich stronę bo jest b. fajna są podane ceny i fotki z katalogów ,a w innych hurtowniach tego nie ma. Ponadto można jeszcze negocjować najlepiej robić to osobiście w hurtowni ja tak zrobiłam ,podałam ile metrów potrzebuję jaki kolor chcę potem troszkę po narzekałam , postraszyłam że pójdę do konkurencji i dostałam jeszcze lepsze ceny niż są na stronie. Poczułam się spełniona w roli handlowca icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...