Skocz do zawartości

TINEK "Marysię" buduje


Recommended Posts

Gość gawel
Krzysiu na tzw. tymczasowe rozwiązania polecam jako wykonczenie powierzchni do domu zasianie trawy nie wazne na jakim podlozu na pewno nie na czarnozimie , ot trawa urosnie tak czy inaczej najwyzej podlejesz i azofoską podsypiesz dostanie spida potem kosisz wydepcza sie najwyzej sciezki ale i tak bedzie fajnei i syfu do domu nie naniesiesz. chyba ze planujesz szybka kostke czy cos to nie
Link do komentarza
Piotr masz rację, zresztą trawy mam sporo wokół domu, ale muszę (właściwie już to zrobiłem) podnieść teren przed schodami, nie może być pierwszy stopień 50cm. Nawiozłem gruzu, zasypałem żwirem, teraz położę wokół płyty chodnikowe z demontażu i będzie dobrze, aby odbiór przeszło, u nas w 99% na odbiór przychodzą

pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

aby odbiór przeszło, u nas w 99% na odbiór przychodzą



Ciekawscy jacyś, czy co ? icon_eek.gif
Dotychczas zdawało mi się, że w 90% nie przychodzą. Potwierdzały to zresztą rozmowy ze znajomymi i z Forum.
Nie chciałbym żeby mi się ktoś pętał po domu i czepiał o byle co, choć w sumie i tak się robi dla siebie i prawie wszystkie wymogi odbioru zwykle spełnia się przed zgłoszeniem domu do odbioru.
Link do komentarza
Witam

Tak wiem, że najczęściej nie przychodzą na odbiór, u nas tak też było, ale od około 3 lat się zmieniło i przychodzą

Czekam jeszcze tylko na papiery od geodety, resztę już mam, chciałbym złożyć papiery do PINBU przed świętami, mam nadzieję, że zdążę



Dziś przy niedzieli spacer do nowego domku na kawę
jest już na czym usiąść i "ława" na kawę też się znalazła icon_wink.gif

Brak obrazka


i jedyna z moich pań, która się lubi jeszcze fotografować icon_biggrin.gif

Brak obrazka
Link do komentarza
Cytat

My już też chcemy "ławę" do kawy. Ciekawa ściana salonu, podoba się nam icon_smile.gif



mi się kojarzy z symbolem Euro
tych najpierw chcianych

Al.Sol._Poznan_EURO2012.JPG

i tych zdobycznych

Brak obrazka

ale pewno że fajne
mnie się te w pokoju córy bardziej jeszcze podobają........

Cytat

i jedyna z moich pań, która się lubi jeszcze fotografować icon_biggrin.gif

Brak obrazka



i tyż mo Euro na "cweterku" i cały sweter w kolorach odpowiednich

szczęśliwa w nowej kuchni
wklej ją w wątku "czy nasze dzieci są szcześliwe po przeprowadzce" icon_biggrin.gif

Cytat

tę "ławę" Ci mogę odstąpić "za gratis"



cienka - moja była styropianowa pełna twarda dwuczęściowa po telewizorze (robili kiedyś takie pełne pudła w 1987roku) icon_smile.gif Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Tinku, uśmiech Hani w nowym domu dopełnił całej reszty, aż czuć to ciepło... icon_biggrin.gif

co do ławy to wiadomo, męska konsekwencja - lampy wczesna Ikea, to i ława również icon_wink.gif

dmuchawce jakieś znajome się wydają, dzieło Dagi?

no i widziałam w ogródku huśtawkę, super, przy najbliższej okazji się pohuźdam icon_smile.gif
/oczywiście jak mi się tyłek zmieści... icon_lol.gif /



a że się tak trochę sportowo zrobiło w Twoim dzienniku, to proszę - marzenia polskiego kibica icon_mrgreen.gif

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Tinek masz wszystko tak dopieszczone że jeżeli ktos NB bedzie miał jakiekolwiek anse to chyba z czystej zazdrości , o ile w ogole przyjada moze wyslij im link do dziennika i nie przyjadą chociaz z 2 strony nie bo przyjada z ciekawości (ja bym przyjechał) jakby się nie odwrócić D z tyłu icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

no wszystko zgodnie z projektem, ale zawsze stres jest, zawsze się coś znajdzie, co nie jest zrobione jeszcze na tzw tiptop



też myślę że doczepią się do ściany w pokoju starszej córki.
Nie wypada tak malować - za mało tam Po PiS-u i Palikota na tych ścianach...
Jakaś pięść miała być zaciśnięta, jakieś twarde ręce robotnika....a Ty wymalowałeś imperialistyczną Marysię Monroe...
Będziesz miał problem z odbiorem na 100% icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Witam

Przyjechał stół, taki o jakim zawsze marzyłem, czyli jak trzeba to duży (4m po rozłożeniu) coby nie latać po sąsiadach i pożyczać icon_wink.gif
mamy w "salonie" wypoczynek i stół z krzesłami, więcej mebli na razie nie będzie, czas się skończył *



* czas to pieniądz


Brak obrazka
Brak obrazka
i rozłożony
Brak obrazka

pozdrawiam icon_biggrin.gif


zapomniałem jeszcze napisać,

dobra wiadomość, Hanka się dostała do przedszkola (bez egzaminów icon_wink.gif )
Link do komentarza
Brak mi slow po prostu ZAJEBIOZA , Wielkie Gratulacje !!!!!!!

PS Warto było pokombinowac icon_wink.gif , dobrze ci Krzysiu idzie zachęcam do kontybuawania najmij jakiegoś ukraińca w celu przyspieszenia odbioru domu to tylko taka propozycja była icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

zapomniałem jeszcze napisać,

dobra wiadomość, Hanka się dostała do przedszkola (bez egzaminów icon_wink.gif )




się zaraz zdziwisz
nowe są dyspozycje
nie wolno na deser podawać jogurtów "Gratka" po 0.59gr tylko naturalne bądź Jogobella za 1.29zł

i zamiast chrupków tanich - tylko bez dodatków orzechowe Snack....
Rośnie absurdalnie cena pobytu w przedszkolu wymyślana przez urzędnika który się nudzi a chce pokazać swoją w pracy przydatność, rośnie.....
Rośnie coraz bardziej
Zapłacisz za nią, zapłacisz....a jakże icon_smile.gif
Link do komentarza
edit

masz rację Prezes, płacić trzeba (tak się zastanawiam, może lepiej dalej płacić opiekunce, miła jest icon_wink.gif )

a na temat urzędników wolę się ostatnio nie wypowiadać, mam bojowe nastawienie

Cytat

Stół taki o jakim cale życie marzyłem icon_biggrin.gif jak możesz to daj namiary z kąt go wyrwałeś.


mogę, tylko żeby mnie o reklamę nie zaaresztowali icon_biggrin.gif

stół się nazywa Kanada II a kupiłem go tutaj

pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...