Skocz do zawartości

TINEK "Marysię" buduje


Recommended Posts

Cytat

No, wytrzymać nie mogę icon_wink.gif pokażę Wam jakie kolory wybrała do pokoju starsza córka, się nie wtrącałem icon_biggrin.gif

Brak obrazka


bardzo ładnie to wygląda icon_smile.gif

no i jak widać - wszelkie prace już na ukończeniu, tylko się wprowadzać...
i w związku z tym, oraz nadchodzącym Nowym Rokiem, życzę Ci Tinku wszelkiej pomyślności,
szybkiej, bezstresowej przeprowadzki, miłego zadomowienia się "na nowym",
długieeeeeeeeego odpoczynku po budowaniu, ciepełka rodzinnego i zdrówka co najmniej przez
pół wieku, abyś każdego dnia mógł cieszyć się tym, czego dokonałeś... :hug:
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Dziękuję Eluś

Dla Ciebie też życzę wszelkiej pomyślności icon_biggrin.gif

pozdrawiam


Witam serdecznie bardzo podoba mi się Twój domek w całej okazałości ja jestem na etapie stropu i więźby,mam mieć również nadbitkę i tu właśnie moje pytanko czym masz pomalowaną twoja nadbitkę bo kolor jest mój wymarzony icon_biggrin.gif .Mój domek będzie bardzo podobny do Twojego według projektu HG-Atelier C3A icon_smile.gif

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Krzysiu - i jak tam na placu boju? kuchnia stoi?
jak znajdziesz chwilę to wrzuć zdjęcia, schodów też, bo bardzo ładne są... icon_biggrin.gif




Właśnie dziś stanęła, garczek po kawie umyłem w nowej kuchni, nawet go dłużej myłem z tej okazji icon_wink.gif
Jak tylko posprzątam to fotki będą

pozdrawiam Eluś icon_biggrin.gif


Cytat

Tinek podobno w okolicach chodzi taka plota, że wprowadzka w tym roku/?



toż ja odkąd zacząłem to mówiłem, że w 2012 się wprowadzam, że będą oddawać do użytku stadiony, autostrady a Tinek chałupę.... właściwie to zostało... posprzątać icon_biggrin.gif
(ino mebli ni ma)

tego lata koniecznie Wojtuś z Hanią w naszej piaskownicy bawić się będą
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość gawel
Gratuluje Krzys Tobie i Rodzince. I życzę wszystkiego najlepszego w nowym domu. Oby jego jakość dorównywała jakości domu. Jest sliczny po prostu, jeszcze raz gratuluje.

PS. Ja mam brzydko buuuuuu
Link do komentarza
Witam

Dziś cały dzień na budowie, pogoda fajna, ale taka rozleniwiająca, a ja muszę zrobić bezpieczne dojście do domu, kostki na razie nie ma, a nie może być pierwszy stopień wysokości pół metra, kierownik powiedział, że jak przyjdą na odbiór to nie odbiorą, no to "taczkowałem" pół soboty.

A jeszcze jedno, dziś zupę grzałem, niby czynność banalna i mało ciekawa, ale to było grzanie pierwszy raz na mojej nowej kuchence, mało tego, pierwszy raz obsługiwałem kuchenkę indukcyjną (raczej powinienem napisać płytę indukcyjną). Moje spostrzeżenia, zupa się ugrzała icon_wink.gif

pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...