Skocz do zawartości

Słoneczko I czas start


Recommended Posts

Cytat

rased pięknie!!! icon_biggrin.gif
To kiedy przeprowadzka???



Dzięki icon_smile.gif
Przeprowadzka mam nadzieje zacznie się po 13 lipca, wtedy to mój teściu wyjeżdża na wakacje (teściu to najmocniejszy zawodnik w moim składzie wykończeniowym )
Montaż kuchni ma się zacząć w przyszłym tygodniu. Jedna sypialnie jest już w paczkach. Druga sypialnie na razie będzie pusta, trzecia sypialnie -mojego dziecka też czeka na transport. Łazienka i WC będą gotowe w najbliższym tygodniu.
Podłogi kupione, drzwi moją przyjechać na koniec czerwca.
Terasy i schody wyłożymy gresem w sierpniu.
We wrześniu bierzemy się za garaż.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
witaj:)słoneczko to tez nasze marzenie icon_smile.gif fajnie,ze trafilam na twój dziennik budowy-super piszesz i tak dokładnie, na pewno skorzystamy z porad twojego dziennika:) ty zdaje sie budujesz w zgierzu, my jestesmy z Pabianic koło Łodzi, zamierzamy sprzedac mieszkanie i sie budowac wlasnie projekt sloneczko najbardziej przypadl nam do gustu. nie wiem czy wiesz, ale sloneczko jest na stronie extradom, gdzie mnóstwo ludzi buduje ten dom ponad 300 osób zalogowanych pod haslem buduje ten dom (dwa projekty mniejszy i wiekszy) podaje ci link, http://www.extradom.pl/projekt-domu-slonec...ja-duza-WRH1029 mnostwo porad i fotek jesli chodzi o sloneczko, moze ci sie przyda, choc juz jestes na finiszuGRATULUJE CUDNEGO DOMKU;))pozdrawiam cieplo;)karina
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

WOw ależ mi się szafa podoba. icon_smile.gif Zresztą wszystko jest super. icon_smile.gif Przeprowadzka już niedługo. icon_biggrin.gif


Dzięki icon_smile.gif

Cytat

Jacieeeee!!! Kuchnię masz bombową. I jak to wszystko pięknie wygląda.
Zazdroszczę.
No i za chwilę przeprowadzka!



No właśnie mógłbym już się w zasadzie przeprowadzać, niestety nadal nie mam prądu:(
Link do komentarza
Cytat

A to doopaaaa. Jak długo już czekasz za prądownią?
Ja coś kole roku chyba czekałam



Jak to rok?
Przyłącze jest zrobione, fakturę wczoraj opłaciłem. Mam jeszcze dostać jakieś potwierdzenie i umówić się na zakładanie licznika.
Mam nadzieje, że nie umówię się za kilka miesięcy.
Link do komentarza
Cytat

Jak to rok?
Przyłącze jest zrobione, fakturę wczoraj opłaciłem. Mam jeszcze dostać jakieś potwierdzenie i umówić się na zakładanie licznika.
Mam nadzieje, że nie umówię się za kilka miesięcy.



to już szybko pójdzie, my czekaliśmy niecałe dwa tygodnie

a jak się ładnie do Pani w okienku uśmiechniesz to da się załatwić jeszcze szybciej icon_wink.gif Edytowano przez tosia (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

to już szybko pójdzie, my czekaliśmy niecałe dwa tygodnie

a jak się ładnie do Pani w okienku uśmiechniesz to da się załatwić jeszcze szybciej icon_wink.gif



Ja w tej instytucji się już uśmiechałem, groziłem, itp, itd.
Na chwile obecną, ta instytucja jest dla mnie mistrzem olewania, rozdmuchanej biurokracji, durnych argumentów (ostatnio gościu na moje pytanie odpowiedział: "był Pan w wojsku, tak musi być i koniec". Jak zadaję pytania na piśmie to nie mogę się doczekać odpowiedzi).
Wczoraj byłem po f-re gość powiedział mi, że muszą ją opłacić, a potem dostane od niego potwierdzenie i certyfikat, mówię idę zapłacić do kasy i wracam, a gościu mówi, że nie, mam wrócić za 2,3 dni jak będzie na koncie.

Szafę robił gościu, od kuchni.
Zapłaciłem 1450 zł, szeroka 1,9m, wysoka 2,58
Link do komentarza
Cytat

Jak to rok?
Przyłącze jest zrobione, fakturę wczoraj opłaciłem. Mam jeszcze dostać jakieś potwierdzenie i umówić się na zakładanie licznika.
Mam nadzieje, że nie umówię się za kilka miesięcy.


Sorry, ja na przyłacze tyle czekałam, coś mi sie pokiełbasiło icon_redface.gif
Założenie licznika miało być w ciągu dwóch tygodni a było w dwa dni icon_biggrin.gif
Będzie dobrze icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...