Skocz do zawartości

DZIAŁ DZIENNIKÓW BUDOWY - ulepszamy? :)


Recommended Posts

Zachęcam forumowiczów do zakładania dzienników budowy ... to fajna sprawa z wielu powodów:
- na bieżąco wpisując wszystko - możesz się kiedykolwiek zechcesz cofnąć w czasie (czasem na szybko potrzeba jakiejś daty lub kwoty) , tak samo ze zdjęciami - możesz się cofnąć i obejrzeć jak coś co Cię interesuje wyglądało lub dać komuś linka do foty - bo szczerze mówiąc , decyzji jest tyle że zapominając robisz miejsce na kolejne rzeczy ...
- no i - jest to świetna pamiątka - ja sobie swój druknęłam i leży w segregatorze - dla potomnych ... icon_wink.gif

Ja bym tylko wprowadziła jednak kilka zmian .... nie wiem czy jest to do zrobienia ....
Chodzi o założenie działu z komentarzami do dzienników budowy .... po to, żeby nie zaśmiecać wpisami innych forumowiczów idei wątku ....
albo coś jak jeden folder należący do jednej osoby z dwoma plikami : dziennik i komentarze .....
Fajnie byłoby gdyby autor sam moderował swój dziennik i miał możliwość wykasowania niechcianych komentarzy lub wpisów ....
Może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły , a Redakcja rozważy ?
Link do komentarza
mi szczerze mówiąc nie przeszkadza jeden temat..ale jak jest bardzo dużo komentarzy do jednego dziennika, to może być problem żeby wyłowić z tego merytoryczną treść...
Link do komentarza
Cytat

mi szczerze mówiąc nie przeszkadza jeden temat..ale jak jest bardzo dużo komentarzy do jednego dziennika, to może być problem żeby wyłowić z tego merytoryczną treść...



no właśnie o to mi chodzi .... chyba , że istnieje jakaś opcja/filtr pozwalający na wyłowienie z dziennika budowy wpisów jednego użytkownika np. autora ....? byłoby to jakieś wyjście ...
Link do komentarza
popieram. Dział z Dziennikami Budowy powinien być zmieniony. Mi by wystarczyło tak jak jest na FM. Mam pełną władzę nad swoim dziennikiem i już. Sam mogę decydować kto będzie to oglądał a kto nie. Sam mogę decydować czy robi się w nim burdel czy nie.
Niestety to forum tej swobody nie daje.

Ja bym poszedł nawet z tym dalej. Wydzieliłbym dzienniki z forum.
Link do komentarza
Cytat

popieram. Dział z Dziennikami Budowy powinien być zmieniony. Mi by wystarczyło tak jak jest na FM. Mam pełną władzę nad swoim dziennikiem i już. Sam mogę decydować kto będzie to oglądał a kto nie. Sam mogę decydować czy robi się w nim burdel czy nie.
Niestety to forum tej swobody nie daje.
Ja bym poszedł nawet z tym dalej. Wydzieliłbym dzienniki z forum.



Mnie to nie przeszkadza. A jak tobie przeszkadza to już o tym było wiele razy icon_wink.gif hehe
Nie lubię jak w twoich wypowiedziach zawsze znajdzie się jedno niepotrzebne zdanie icon_smile.gif

Dagmara. O zmianach typu jeden dziennik czy dziennik komentaże to decyduje osoba której dziennik dotyczy. Myślę, że nie ma co ulepszać tego forum tak aby było zbajerzone na maxa. Prostota i klimat musi być zachowany. Można coś tam dodać coś ująć ale nie robić z tego choinki na BN icon_smile.gif

Link do komentarza
Cytat

Dagmara. O zmianach typu jeden dziennik czy dziennik komentaże to decyduje osoba której dziennik dotyczy.



Tak, ale do komentarzy to raczej powinien być stworzony inny dział .
Też nie wiem czy to dobry pomysł - raczej propozycja , być może sprawę załatwiłby filtr w dzienniku budowy pozwalający wyodrębnić wpisy samego autora .


Cytat

Myślę, że nie ma co ulepszać tego forum tak aby było zbajerzone na maxa. Prostota i klimat musi być zachowany. Można coś tam dodać coś ująć ale nie robić z tego choinki na BN icon_smile.gif



Zmiany które zaproponowałam to propozycje , chciałam żeby inni się w tym temacie wypowiedzieli i wtedy będzie jasność, czy ten dział wymaga zmian czy może zostać jak jest .... nie zleży mi na tym, żeby bardzo zmieniać to forum - mam złe wspomnienia dotyczące dużych zmian .... ale żeby ulepszyć - jeśli jest taka możliwość, to dlaczego nie skorzystać?


Link do komentarza
Witam,
niestety dziś nic nowego nie wymyślę. Nie jest to zamknięcie tematu, ale przeskok do nowej jakości blogu. Potrzebujemy jeszcze czasu.

Jestem zwolennikiem udoskonalenia blogów i mam nadzieję niebawem będziemy mogli się pochwalić nowym modułem na forum.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...