Skocz do zawartości

LMB 25 / M&L Lipińscy


Gość

Recommended Posts

witam. czy ktoś z was budował lub buduje dom z projektu lipińskich LMB 38? Proszę o opinie, uwagi i komentarze. Zamierzam taki budować, ale chętnie skorzystam z doświadczeń innych budujących. pozdrawiam. isette
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Cytat

witam. czy ktoś z was budował lub buduje dom z projektu lipińskich LMB 38? Proszę o opinie, uwagi i komentarze. Zamierzam taki budować, ale chętnie skorzystam z doświadczeń innych budujących. pozdrawiam. isette




ja budowałem LMB 25 zmiany musiały być gdzyż np.. łazienka za mała ..2m x 2m , pozbyłem sie korytarza i kazdy pokój ma osobne wejsce z saloonu i z przedpokoju , moze to nie praktyczne za bardzo ale mialem dosc waskiej łazienki . Projek nie zgadzał sie jesli chodzi o wymiary przesuniecie było o 10cm , kolejna zmiana to wysokość od posadzki do stropu , ( zmiana z 2.70mb czy tam 2.90mb na 2.50mb icon_smile.gif , kolejna zmiana to okna w moim domku okna były zamiast ścian (prawie) wido moze i bybyło ale ile ciepłą by uciekao przez tak wielkie okna ( 2.20 x1.80 )
no i musiałem z garażu zrobić sobie kotłownie opalaną na węgiel. i najważniejsze to dostawić sobie kiilka kominków wentylacyjnych , Narazie nie wykańczalismy strychu , ale moze w przyszłości będzie potrzebny to sie wykończy, jesli chodzi o biuro projektowe tonie stwarzają większych problemów jesli chodzi o zmiany w projekcie.Pozdraiwam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...