Skocz do zawartości

MASZ PLASTIKOWE OKNA ? To sprzyja rozwojowi GRZYBÓW I PLEŚNI w mieszkaniu !


www_osusz_eu

Recommended Posts

Masz plastikowe okna ?
To sprzyja rozwojowi GRZYBÓW I PLEŚNI w mieszkaniu !!!
Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo w Twoim domu !!!
Montaż oraz sprzedaż nawiewników okiennych.
W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości nawiewniki okienne wiodących producentów światowych.
zapraszamy na www.osusz.eu
tel. kom. 692 667 116

Informujemy iż w okresie zimowym wzrasta zagrożenie podtruć tlenkiem węgla w lokalach wyposażonych w urządzenia gazowe. Jest to szczególnie groźne w mieszkaniach w których okna są szczelne lub uszczelnione na zimę


PB240003.jpg
Link do komentarza
Reklama dzwignia handlu icon_lol.gif Same nawiewniki nic nie pomoga, musi byc spelnionych jeszcze kilka inny warunkow. Ta reklama przypomina mi reklamy produktow czy raczej preparatow do odchudzania- tylko kup, zazyj czy zjedz a odrazu schudniesz!!!!!!!!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Masz plastikowe okna ?
To sprzyja rozwojowi GRZYBÓW I PLEŚNI w mieszkaniu !!!
Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo w Twoim domu !!!
Montaż oraz sprzedaż nawiewników okiennych.
W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości nawiewniki okienne wiodących producentów światowych.
Informujemy iż w okresie zimowym wzrasta zagrożenie podtruć tlenkiem węgla w lokalach wyposażonych w urządzenia gazowe. Jest to szczególnie groźne w mieszkaniach w których okna są szczelne lub uszczelnione na zimę



Ja mam plastikiem wyłożoną lodówkę od środka ,zaraz ją wywalam z domu .Chyba że dało by się nawiewnik wstawić w drzwi ? icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

smutne sad.gif


SMUTNE ALE PRAWDZIWE !
Mhtyl napisał
„Same nawiewniki nic nie pomogą, musi byc spełnionych jeszcze kilka inny warunkow.”
Tak zgodzę się z tym stwierdzeniem ale mogę potwierdzić że firma specjalizuje się w usprawnianiu wentylacji ponieważ skorzystałam z ich usługi i jestem bardzo zadowolona!!! Miałam problem z plastikowymi oknami, które były bardzo szczelne i powodowały, iż pojawiał się na ścianach oraz szafkach ciemny nalot którego nie mogłam pozbyć się środkami chemicznymi. Wilgotność w mieszkaniu przed montażem nawiewników wynosiła 74% obecnie 53%
Po zamontowaniu nawiewników okiennych pozbyłam się problemu!

Wiadomo iż większość mieszkań w Polsce posiada plastikowe okna i potwierdzam że „To sprzyja rozwojowi GRZYBÓW I PLEŚNI w mieszkaniu”
Na stronie firmy jest dział pytania i odpowiedzi w którym można uzyskać ciekawe informacje.
Widzę że użytkownikom forum zależy aby ludzie mieszkali z niezdrowym grzybem !!!
Link do komentarza
Cytat

... Wiadomo iż większość mieszkań w Polsce posiada plastikowe okna i potwierdzam że ?To sprzyja rozwojowi GRZYBÓW I PLEŚNI w mieszkaniu?
Na stronie firmy jest dział pytania i odpowiedzi w którym można uzyskać ciekawe informacje.
Widzę że użytkownikom forum zależy aby ludzie mieszkali z niezdrowym grzybem !!!



mylisz pojęcia:

primo - to nie plastikowe okna sprzyjają rozwojowi grzybów, a brak nawiewu /jednego ze składników wentylacji/
secundo - montaż nawiewników nie jest jedynym remedium na brak nawiewu, bo są i inne sposoby aby uzyskac nawiew
tertio - nachalna reklama bywa /czasami/ antyreklamą

pzdr Edytowano przez brzoza (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...