Skocz do zawartości

Poszukuję ekipy budowlanej woj.Śląskie


Recommended Posts

Poszukuję ekipy budowlanej woj.Śląskie (Jaworzno)
- dom parterowy niepodpiwniczony
- powierzchnia zabudowy 185 m2
- powierzchnia użytkowa 120 m2'
nr tel 503 153 693 begin_of_the_skype_highlighting              503 153 693      end_of_the_skype_highlighting Grzegorz
e-mail grzegorziniekt@interia.eu
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Poszukuję ekipy budowlanej woj.Śląskie (Jaworzno)
- dom parterowy niepodpiwniczony
- powierzchnia zabudowy 185 m2
- powierzchnia użytkowa 120 m2'
nr tel 503 153 693 begin_of_the_skype_highlighting              503 153 693      end_of_the_skype_highlighting Grzegorz
e-mail grzegorziniekt@interia.eu
Pozdrawiam



Witam
Mogę polecić Panu jedną firmę, solidni fachowcy, ale musi Pan się z nimi skontaktować szybko wyceniają prace i je wykonują zgodnie z ustalonym harmonogramem. Doradzają również gdy są jakieś błędy w projekcie. Wykonują również instalacje CO. Warto się z nimi skontaktować tel: 793121717.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

gucio123477 czy ta firma działa na terenie całego Śląska? czy jest tylko z Jaworzna? pytam bo też poszukuję jakiejś ekipy ale jestem z okolic Jastrzębia -Zdroju


Jak jesteście z okolic Jastrzębia to polecam firmę Budrock (519 117 081). Solidni, bez pijaństwa i fuszerki w stylu "nie martw się Pan, to się tynkiem nadrobi". Każdy etap budowy wykonują w taki sposób jakby sami mieli realizować kolejny, więc nie zostawiają niespodzianek następcom.
Generalnie to wykonają wszystko od fundamentu po dach i wykończenie. Właściciel ma bardzo fajne podejście i można dzięki jego radom sporo zaoszczędzić (oczywiście mam na myśli mądre oszczędzanie).
Z czystym sumieniem polecam.


Link do komentarza
Cytat

gucio123477 czy ta firma działa na terenie całego Śląska? czy jest tylko z Jaworzna? pytam bo też poszukuję jakiejś ekipy ale jestem z okolic Jastrzębia -Zdroju



Z tego co wiem maja dość szeroki obszar działania, ostatnio coś w Warszawie robili. Jeżeli chodzi o budowę całego domu to proponuje zadzwonić i zapytać. Są na pewno konkurencyjni. Edytowano przez gucio123477 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 lata temu...
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...