Skocz do zawartości

pcw deski na taras


Recommended Posts

w komforcie spotkałem fajny zestaw na taras to plasitkowe deski i legary przypominające prawdziwe rozpiętość 3,6 długości do tego cały zestaw montażowy do przykręcenia
moje pytanie, czy ktoś to ma u siebie , jak to wygląda po ułożeniu, chyba już żadnej konserwacji i odnawiania?
co myślicie o tym koszt jak mi powiedziano 200-300zł
pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

w komforcie spotkałem fajny zestaw na taras to plasitkowe deski i legary przypominające prawdziwe rozpiętość 3,6 długości do tego cały zestaw montażowy do przykręcenia
moje pytanie, czy ktoś to ma u siebie , jak to wygląda po ułożeniu, chyba już żadnej konserwacji i odnawiania?
co myślicie o tym koszt jak mi powiedziano 200-300zł
pozdrawiam




Na tarasie od ok 3 lat mam deski z modrzewia i jestem bardzo zadowolona. Myślałam nad plastikiem ale u kolegi plastik szybko się przebarwił na słońcu (promienie UV).
Link do komentarza
Cytat

wybrałem się do janek i w komforcie promowali ten zestaw kompletny z kotwami i legarami to koszt materiału i jestem ciekawy czy ktoś to wypróbował
pozdrawiam


Stokrotka pyta za ile te 200-300 zl metrow2. Nie mam tego w domu ani znajomi, ale znajac rzeczywistosc to uwazam ze drzewo to jest drzewo. Daj sobie z plastykiem spokuj icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Cytat

Dokładnie jak ma się odbarwiać od UV inwestycja na krótko. Nie zastanawiałeś się nad prawdziwym drewnem?




Popieram, pcw nie nadaje sie na dłuższą metę. Poza tym 200-300 zł za metr?? To w Drewexie z Radzymina, kupisz naturalne drewno, oczywiście gotowy do montażu taras za ok. 230zł icon_smile.gif Nie opłaca się to pcw. System click jest niezly, bo niewidac śrub. Ogólnie to wogóle nie ma ich bo są mocowane do legarów na uchwyty, zatrzaski. czyli montaż jest łatwiejszy i czysty. Fajne nie? icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Zgadza się, kompozyt bardzo szybko sie przebarwia pod wpływem promieni UV. Koszt realny to ok. 230zł za komplet materiałów na 1m2, plus montaż (zależny od ilości m2 i powierzchni) ok. 100zł. Plus jest taki, że kompozyt kładziemy raz i o nim zapominamy (oczywiście jak będzie narażony na UV to sobie szybko przypomnimy o nim), natomiast w przypadku wszystkich innych desek, czy to modrzew czy egzotyk, musimy pamiętać o sezonowej konserwacji. Ogólnie rzecz biorąc, zamiast wybierać chińską deskę (wszystkie deski wpc pochodzą z chin), bardziej bym się nastawiał na polski modrzew za 1/3 tej ceny.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...