Skocz do zawartości

Recommended Posts

No weź... Nie zawstydzaj icon_redface.gif Herbatę umiem zrobić... Jajecznicę, schabowe, czasami nawet zupę jakąś... Ale takie cuda artystyczne? Chyba, że w piaskownicy... Się nie podejmę, a mały kończy rok, więc mu wygląd tortu lata... Poza tym - imprezę dla dzieci robimy oddzielnie - i tort zamówię "profesjonalny" /czyt. kolorowy i z obrazkami/... A ten drugi to bardziej dla dziadków... I męża, bo on takie "masowce" lubi...
Link do komentarza
Cytat

No weź... Nie zawstydzaj icon_redface.gif Herbatę umiem zrobić... Jajecznicę, schabowe, czasami nawet zupę jakąś... Ale takie cuda artystyczne? Chyba, że w piaskownicy... Się nie podejmę, a mały kończy rok, więc mu wygląd tortu lata... Poza tym - imprezę dla dzieci robimy oddzielnie - i tort zamówię "profesjonalny" /czyt. kolorowy i z obrazkami/... A ten drugi to bardziej dla dziadków... I męża, bo on takie "masowce" lubi...



katee - spoko icon_wink.gif

zasugerowałam sie po prostu tym "niebanalny"...
Link do komentarza
Cytat

zasugerowałam sie po prostu tym "niebanalny"...


a pewnie, że bym chciała taki zrobić... Jednak - mierz siły na zamiary... Niebanalny - bo w końcu coś innego niż biszkopt i masa tortowa /bleee/ masłowo - maksymalniesłodkokremowa... Moja znajma ostatnio do przełożenia użyła galaretki zrobionej na bazie zmiksowanych ananasów... Pycha... A zamiast biszkoptu upiekla ciasto marchewkowe.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...