Skocz do zawartości

Swiadectwo energetyczne


Gość mhtyl

Recommended Posts

Jakie korzysci daje mi posiadanie swiadectwa energetycznego?Po przeczytaniu kilku artykulow o swiadectwie en. nie widze zadnych korzysci .Uwazam ze to kolejne biurokractwo (bo w Uni tak jest to i u nas tez musi ,ale ze w Uni np. zarobki sa kilka razy wieksze niz u nas to juz nie musi tak byc) i naciaganie na kolejne koszty.
Link do komentarza
teoretycznie nie daje żadnej korzyści
Ale może się to do czegoś przydać - będziesz mniej więcej wiedzieć jakie twój budynek ma zapotrzebowanie na ciepło...ja akurat wcześniej to wyliczyłem za pomocą OZC, a ŚE potwierdziło moje wyliczenia...
na szczęście ŚĘ można już za niewielkie pieniądze zrobić...(zerknij na allegro) icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Jakie korzysci daje mi posiadanie swiadectwa energetycznego?Po przeczytaniu kilku artykulow o swiadectwie en. nie widze zadnych korzysci .Uwazam ze to kolejne biurokractwo (bo w Uni tak jest to i u nas tez musi ,ale ze w Uni np. zarobki sa kilka razy wieksze niz u nas to juz nie musi tak byc) i naciaganie na kolejne koszty.



Dyskusja na ten temat juz była. Nie tylko Ty tak myslisz. W dodatku są jakies PRAWNE problemy z nimi...
Link do komentarza
Cytat

teoretycznie nie daje żadnej korzyści
Ale może się to do czegoś przydać - będziesz mniej więcej wiedzieć jakie twój budynek ma zapotrzebowanie na ciepło...ja akurat wcześniej to wyliczyłem za pomocą OZC, a ŚE potwierdziło moje wyliczenia...
na szczęście ŚĘ można już za niewielkie pieniądze zrobić...(zerknij na allegro) icon_wink.gif



dupa Jasiu karuzela trza robic frajera...
Link do komentarza
Cytat

dupa Jasiu karuzela trza robic frajera...


I tu sie zgadzam. Bo jakie bedzie zapotrzebowanie to czysta teoria oparta na obliczeniach (matematyka, fizyka itd.) a w praktyce to roznie bywa. Niezawsze teoria idzie w parze praktyka.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...