Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: PAGAZ Bogdan Pazgan


Recommended Posts

Gość Paweł Schulz
Pagaz Kamienna Góra - obsługa fatalna. Przy zamawianiu kafelków żądają kaucji. Wyznaczony termin 2 tygodnie. Dostarczono po 3,5 tygodnia (pracownik nie robi a kosztuje) dostawę niekompletną. Sami nie dotrzymują terminu, ale kaucji nie zwracają. Przez telefon kłamią, że dostawa wyjechała i za 15 min. będzie, a kierowca przyznał że najpierw skierowano go do innej miejscowości. Mnie i moich znajomych tam więcej nie zobaczą.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość Zadowolona
Nie wiem skąd te czerwone linie co do obsługi i wsparcia informacyjnego,robię tam zakupy bardzo często i obsługa jest rewelacyjna.Sprzedawcy bardzo mili i z przyjemnością pomagają.Oby więcej takich pracowników:)
Link do komentarza
Gość Zadowolona
Pagaz Wałbrzych .Nie wiem skąd te czerwone linie co do obsługi i wsparcia informacyjnego,robię tam zakupy bardzo często i obsługa jest rewelacyjna.Sprzedawcy bardzo mili i z przyjemnością pomagają.Oby więcej takich pracowników:)
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
Gość Jeden pagaz różne ceny
Co pagaz to inna cena tego samego towaru - koszmar. To co w krzeszowie kosztuje X to np. w kamiennej Górze kosztuje X -20 %.
Mają z tym problem i co ciekawe obrażają się, że idziesz do innego oddziału bo tam jest taniej.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...